Karta pamięci Lexar SDXC 128GB 2000x (300MB/s) - PROMOCJA


lexar
  cena 699 zł
  eRaty 12 x 62 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę

  Karta Lexar 2000x  to najlepsze rozwiązanie do rejestracji materiału video, w tym wideo 8K, 6K, 4K, 3D i Full HD, i może osiągnąć maksymalną prędkość odczytu do 300 MB/s i maksymalną prędkość zapisu do 260 MB / s. Dzięki klasie prędkości V90 minimalne prędkości zapisu nie spadają poniżej 90 MB / s.

  Podobnie jak w przypadku większości nośników Lexar, ta karta jest w stanie wytrzymać temperatury od -25  do 85 ° C, co pozwala zabrać ją ze sobą w ekstremalne warunki, takie jak śnieg i pustynie. Jeśli karta ulegnie uszkodzeniu  skorzystasz z ograniczonej dożywotniej gwarancji na kartę.

  Podsumowanie: 

  - Duża pojemność , w zależności od pojemności karty 32GB, 64GB, 128GB  - pozwala dłużej cieszyć się fotografowaniem bez zmiany kart

  - Wysoka wydajność z wykorzystaniem technologii UHS-II (U3) dla prędkości odczytu danych do 2000x (300 MB / s)

  - Rejestruje wysokiej jakości obrazy aparatów z dużą rozdzielczością matrycy oraz bez problemu zapisują pliki video wysokiej rozdzielczości.

  - Karta kompatybilna wstecz z urządzeniami UHS-I

  Karty Lexar 2000x w technologii UHS-II zapewniają wyjątkową prędkość zapisu na gwarantowanym poziomie 90MB/s co z pewnością docenią filmowcy. Nagrywasz materiał w 4K z prędkością 60 fps, lub planujesz 6K ? Zapewnij sobie kartę która podoła Twojemu wyzwaniu. Uzyskanie takiej prędkości zapewnia między innymi dodatkowy rząd pinów.  Jednak mimo że ta karta została zaprojektowana dla kamer zgodnych z UHS-II / V90, może być używana w urządzeniach, które nie obsługują UHS-II / V90. Wówczas będzie domyślnie zgodna z klasą prędkości urządzenia i obciążeniem magistrali, takim jak UHS-II i V60, która obsługuje minimalne prędkości zapisu 60 MB / s, UHS-II i V30, która obsługuje minimalne prędkości zapisu 30 MB / s lub UHS-I i U3, który obsługuje również minimalne prędkości zapisu 30 MB / s. Jeśli twoje urządzenie nie obsługuje U3, ta karta jest kompatybilna ze standardami U1 i klasy 10, z których każda gwarantuje minimalną prędkość zapisu 10 MB / s.

  Poszczególne oznaczenia i odpowiadające im prędkości kart przedstawia tabela.

   

   

  Typ karty
  SDXC
  Pojemność
  128 GB
  Klasa prędkości
  Class 10
  Klasa prędkości UHS
  U3
  Prędkość zapisu
  300 MB/s
  • Karta SDXC o pojemności 128 GB
  • Prędkość odczytu maks. 300 MB/s

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?