BLACK FRIDAY 2022 SPRAWDŹ! prawdziwe raty 0%

Kabel XTORM Xtreme USB-C - Lightning (1,5m)/XCXX003

ID: 24052

xtorm
cena 169 zł
eRaty 12 x 15 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z naszym doradcą
zapytaj o produkt lub cenę

Kabel XTORM Xtreme USB-C - Lightning (1,5m)/XCXX003

Najnowsza seria kabli Xtreme marki Xtorm charakteryzuje się niesamowitą wytrzymałością, której właściwości mogą być poddane najbardziej wymagającym testom. Seria dedykowana jest osobom, które znacznie eksploatują kable do swoich urządzeń oraz mają już doświadczenia z kablami , które nagminnie się niszczą i utrudniają normalne użytkowanie sprzętu.

Kabel XTORM Xtreme USB-C - Lightning (1,5m)/XCXX003


Właściwości
 Unikalny skład . Kabel wykonany jest z wielowarstwowego materiału kompozytowego, ze wzmocnionym rdzeniem, co zapewnia mu dodatkową wytrzymałość i trwałość. Połączenie materiałów składających się w 33% z aluminium, 54% z nylonowego oplotu oraz 13% z włókna DuPont™ Kevlar® przekłada się na gwarancję trwałego produktu. 
Technologia DuPont™ Kevlar® powszechnie wykorzystywana jest do produkcji lin w branży żeglarskiej. Z pewnością powinni to docenić pasjonaci outdoorowych wrażeń. 
Odporna na zginanie technologia XFLEX . Kable Xtorm Xtreme zostały zaprojektowane i skonstruowane tak, aby wytrzymać ponad 100 000 zgięć! Jest to możliwe dzięki połączeniu funkcji o nazwie XFLEX , która łączy specjalnie zaprojektowane złącze z plecionym nylonowym kablem i wzmocnionym rdzeniem, dzięki czemu kabel jest tak elastyczny i wytrzymały. 
Dożywotnia gwarancja producenta! Kabel jest zbudowany tak, aby były odporny na ekstremalne warunki użytkowania. Te cechy pozwalają na zaoferowanie końcowemu użytkownikowi dożywotniej gwarancji* na wszystkie kable Xtorm Xtreme. 
* Producent oferuje dożywotnią gwarancję na działanie tego produktu. Niniejsza gwarancja wygasa w przypadku niewłaściwego użytkowania. 
* DuPont ™ i Kevlar® są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi E.I. du Pont de Nemours and Company.

Kabel XTORM Xtreme USB-C - Lightning (1,5m)/XCXX003

Kabel XTORM Xtreme USB-C - Lightning (1,5m)/XCXX003

Poznaj markę Xtorm

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 70 krajach.

Kabel XTORM Xtreme USB-C - Lightning (1,5m)/XCXX003 cena: 169 zł

dostępny u dostawcy
Max Moc
20V/3A (60W)
Prędkość przesyłania danych
480 Mb/s
Waga
26 g
Długość
150cm
  • Unikalny skład . Kabel wykonany jest z wielowarstwowego materiału kompozytowego, ze wzmocnionym rdzeniem, co zapewnia mu dodatkową wytrzymałość i trwałość. Połączenie materiałów składających się w 33% z aluminium, 54% z nylonowego oplotu oraz 13% z włókna DuPont™ Kevlar® przekłada się na gwarancję trwałego produktu.
  • Technologia DuPont™ Kevlar® powszechnie wykorzystywana jest do produkcji lin w branży żeglarskiej. Z pewnością powinni to docenić pasjonaci outdoorowych wrażeń.
  • Odporna na zginanie technologia XFLEX . Kable Xtorm Xtreme zostały zaprojektowane i skonstruowane tak, aby wytrzymać ponad 100 000 zgięć! Jest to możliwe dzięki połączeniu funkcji o nazwie XFLEX , która łączy specjalnie zaprojektowane złącze z plecionym nylonowym kablem i wzmocnionym rdzeniem, dzięki czemu kabel jest tak elastyczny i wytrzymały.

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?