Prawdziwe raty 0% - Na wybrane produkty!

Etui MagSafe Nillkin Nature TPU Pro do Apple iPhone 14 Plus (białe)

ID: 26351

cena 19 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z opiekunem produktu
zapytaj o produkt lub cenę

Etui magnetyczne Nillkin Nature TPU Pro do Apple iPhone 14 Plus (białe)


Jeśli często korzystasz z magnetycznych akcesoriów lub ładujesz swojego iPhone’a bezprzewodowo, przezroczyste etui magnetyczne Nillkin Nature z pewnością Ci się przyda. Nakładka została wykonana z najwyższej jakości materiału PC i TPU, który jest bardzo elastyczny i trwały. Na czterech rogach zastosowano odporne na upadki poduszki, a po obu stronach antypoślizgowe pręty, aby znacznie wzmocnić stabilność telefonu w ręce. Przemyślana budowa nie tylko chroni twój smartfon, ale również podkręca jego unikalny design, za sprawą transparentnej obudowy.

 

Wyjątkowa ochrona


Produkt zapewnia ochronę sprzętu w zakresie 360 ۫. Wbudowany bufor chroni ekran telefonu. Na rogach zastosowano odporna na uderzenia poduszki, które amortyzują upadek sprzętu. Dodatkowo została zapewniona ochrona tylnej kamery, poprzez podniesienie jej obramowania.

 

Łatwe w utrzymaniu


Akcesorium jest nie tylko funkcjonalne, ale też prezentuje się naprawdę doskonale. Zostało wykonane z przezroczystego tworzywa, dzięki czemu pozwala wyeksponować telefon i nie żółknie nawet po długim czasie użytkowania. Akcesorium może pochwalić się dużą odpornością na zarysowania.

 

Szybkie ładowanie


Etui jest kompatybilne z MagSafe, co pozwala na szybsze ładowanie Twojego telefonu, bez konieczności wyciągania go z obudowy. Magnesy, wyróżniają się dużą siłą przyciągania, dzięki temu możesz swobodnie używać swoich magnetycznych akcesoriów, nie obawiając się, że telefon spadnie i zostanie uszkodzony.

Etui MagSafe Nillkin Nature TPU Pro do Apple iPhone 14 Plus (białe) cena: 19 zł

dostępny od ręki
  • Etui jest kompatybilne z MagSafe
  • Na rogach zastosowano odporna na uderzenia poduszki, które amortyzują upadek sprzętu
  • ochrona tylnej kamery, poprzez podniesienie jej obramowania

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?