Dysk HDD 2,5" Transcend StoreJet 25H3B 1TB USB 3.0 niebieski (TS1TSJ25H3B)


  cena 278 zł
  eRaty 12 x 25 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę

  Transcend StoreJet 25H3 USB 3.0

  Wzmocniony zewnętrzny dysk twardy Transcend StoreJet 25H3 łączy w sobie odporność na wstrząsy oraz interfejs USB 3.1 Gen 1, umożliwiając ultraszybki transfer plików i wysoki poziom ochrony przed wstrząsami. Dzięki pojemności do 4 TB StoreJet 25H3 eliminuje wszelkie obawy przed wyczerpaniem się pamięci. Dzięki przyciskowi do tworzenia automatycznej kopii zapasowej z programem Transcend Elite zgrywanie plików od razu staje się prostsze i szybsze.
   

  transcend_25h3p

   

  transcend-25h3p-transfer

   

  Szybki transfer danych

  Zewnętrzny dysk twardy StoreJet 25H3 jest wyposażony w interfejs USB 3.1 Gen 1, zapewniający błyskawiczny transfer danych do 5 Gb/s.

  transcend-25h3p-obudowa

   

  Ochrona przed wstrząsami

  Wyposażony jest w trzystopniowy system ochrony przed wstrząsami, który spełnia amerykańskie wojskowe standardy upadku, aby w pełni chronić dane przechowywane na dysku. Trzystopniowy system ochrony przed wstrząsami obejmuje obudowę z gumy silikonowej, wewnętrzny amortyzator oraz wzmocnioną obudowę.

  transcend-25h3p-pojemnosc-pamiec-duzo

   

  Pojemność

  StoreJet 25H3 ma pojemność do 4 TB, więc możesz przechowywać i tworzyć kopie zapasowe wszystkich swoich plików. Zabierz go w podróż i ciesz się spokojem!

   

  transcend-25h3p-rozny-do-wszystkiego

  Zarządzaj danymi z Transcend Elite

  Oprogramowanie do zarządzania danymi Transcend Elite jest dostępne do bezpłatnego pobrania z oficjalnej strony internetowej Transcend dla systemów operacyjnych Windows i macOS. Transcend Elite oferuje funkcje tworzenia kopii zapasowych i przywracania, szyfrowania danych i tworzenia kopii zapasowych w chmurze, pomagając w utrzymaniu porządku w plikach, ochrony i aktualności!

   

  transcend-25h3p-rozne-kolory

  Jakość

  Zewnętrzne dyski twarde Transcend są budowane zgodnie z najwyższymi standardami i rygorystycznie testowane, zapewniając wyjątkową jakość, wydajność i niezawodność. Masz do wyboru 2 kolory obudowy: fioletowy i niebieski.

   

   

  Dysk HDD 2,5" Transcend StoreJet 25H3B 1TB USB 3.0 niebieski (TS1TSJ25H3B) cena: 278 zł

  dostępny od ręki
  Typ
  HDD 
  Format
  2,5" 
  Pojemność
  1TB 
  Szybkość odczytu
  do 120MB/s 
  Szybkość zapisu
  do 80MB/s 
  Interfejs
  USB 3.0
  Wymiary (wys. x szer. x gł.)
  20mm x 81mm x 133mm 
  Waga
  216g 

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?