Adapter Commlite EF Canon - M43 CM-AEF-MFT


  cena 610 zł
  eRaty 12 x 54 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Commlite CoMix CM-AEF-MTF to adapter bagnetowy umożliwiający montaż obiektywów z systemu Canon EF na korpusach wyposażonych w mocowanie systemu Micro 4/3. CoMix posiada układ elektroniczny umożliwiający komunikację aparatu z obiektywem.

  Adapter montowany jest na bagnecie korpusu aparatu w identyczny sposób, w jaki montuje się obiektywy. Następnie w bagnet adaptera należy wpiąć obiektyw. Cały proces jest szybki i intuicyjny.

  CoMix CM-AEF-MTF posiada układ elektroniczny oraz styki pozwalające na komunikację aparatu z obiektywem. Dzięki temu w obiektywie działa silnik AF (ustawianie ostrości), przeniesienie informacji oraz kontrola przesłony (ustawianie ekspozycji), opcjonalnie stabilizacja obrazu.

  W zależności od wybranego trybu, ostrość oraz przysłonę aparat może dobierać automatycznie. Parametry w trybach manualnych mogą być dobierane z poziomu przycisków lub menu aparatu.

  Urządzenie sprawdzi się zarówno podczas fotografowania, jak i filmowania.

  Adapter wykonany jest niezwykle starannie, z wytrzymałego metalu. Posiada mocowanie statywowe żeńskie 1/4”, dzięki czemu możliwe jest zamontowanie na statywie.

  • Kompatybilne obiektywy: Canon EF/EF-S
  • Kompatybilne aparaty/kamery: z mocowaniem M4/3
  • Przedni bagnet: Canon EF/EF-S
  • Tylny bagnet: M4/3
  • Waga: 210g

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?