Prawdziwe raty 0% - Na wybrane produkty!

Obiektyw Canon RF 50mm f/1.8 STM (#1) (wypożyczalnia)


canon
cena wynajmu:
1 dzień: 20 zł
kolejny dzień: 15 zł
kaucja: 150 zł

Sposób odbioru wypożyczanego sprzętu:

Okres wypożyczenia – wybierz datę początkową oraz końcową:

Wersje i konfiguracje produktu
Obiektyw Canon RF 50mm f/1.8 STM (#1) (wypożyczalnia)
kaucja 150 zł
dostępny od ręki
Obiektyw Canon RF 50mm f/1.8 STM (#2) (wypożyczalnia)
kaucja 150 zł
dostępny od ręki
Obiektyw Canon RF 50mm f/1.8 STM (#3) (wypożyczalnia)
kaucja 150 zł
dostępny od ręki
Obiektyw Canon RF 50mm f/1.8 STM (#4) (wypożyczalnia)
kaucja 150 zł
dostępny od ręki
Zalecane akcesoria

Canon RF 50mm f/1.8 STM

Niewielki, lekki i niezwykle uniwersalny obiektyw "standardowy". Ogniskowa 50mm oferuje ten sam kąt widzenia co ludzkie oko, dzięki czemu obiektyw sprawdzi się znakomicie w większości dziedzin fotografii. Dzięki dużej jasności Canon RF 50mm f/1.8 STM pozwala na kreatywne operowanie głębią ostrości oraz na pracę w trudnych warunkach oświetlenia, a cichy i precyzyjny silnik STM umożliwia szybkie ustawianie ostrości oraz swobodne nagrywanie filmów. Obiektyw posiada pierścień sterujący, którego działanie możemy skonfigurować według potrzeb.

Obiektyw Canon RF 50mm f/1.8 STM (#1) (wypożyczalnia)

Obiektyw Canon RF 50mm f/1.8 STM (#1) (wypożyczalnia)

Canon RF 50mm F1.8 STM to niedrogi sposób na bardziej kreatywną pracę przy użyciu pełnoklatkowego bezlusterkowca. Doskonale nadaje się do tworzenia portretów w zastanym świetle, zapewniając naturalną kolorystykę i przyjemnie rozmyte tło.

Zastosowanie silnika krokowego (STM) umożliwia płynne i niemal bezgłośne ustawianie ostrości, co jest bardzo istotne zwłaszcza podczas kręcenia materiału filmowego.

Ta zupełnie nowa konstrukcja obiektywu standardowego w połączeniu z nowym systemem EOS R pozwoliła na uzyskanie imponującej jakości optycznej  przy stosunkowo niewielkim koszcie. Ponadto obiektyw posiada pierścień regulacji ostrości i sterowania parametrami co umożliwia intuicyjną obsługę, a 7-listkowa przysłona kołowa zapewnia doskonały efekt bokeh. Ostrość można ustawiać już z odległości 0,3 m. Pokrycie soczewek specjalną powłoką Super Spectra dodatkowo poprawia parametry optyczne.

Kompaktowe gabaryty obiektywu o długości około 4 cm w połączeniu z niewielkimi aparatami serii EOS R sprawiają, że jest to bardzo małe i poręczne rozwiązanie do codziennego fotografowania i filmowania mogące dawać spektakularne efekty.

 

Obiektyw Canon RF 50mm f/1.8 STM (#1) (wypożyczalnia)

Dzięki w pełni użytecznej otwartej przysłonie f/1.8 i niewielkich gabarytach aparatu z obiektywem, który zawsze możemy mieć przy sobie nie umkną nam wyjątkowe chwile. Nawet w wyjątkowo trudnych warunkach oświetleniowych, gdy profesjonalny zoom może mieć kłopoty ten obiektyw nas nie zawiedzie.

Obiektyw Canon RF 50mm f/1.8 STM (#1) (wypożyczalnia)

Duża jasność obiektywu oraz szybkość i precyzja autofokusa sprawiają, że możemy uchwycić ulotne chwile dzięki użyciu krótkich czasów naświetlania. Korzystając z w pełni użytecznego pełnego otworu przysłony F/1.8 możemy wyeksponować fotografowany obiekt poprzez rozmycie przedniego i tylnego planu.

 

Obiektyw Canon RF 50mm f/1.8 STM (#1) (wypożyczalnia)

Za niewielką cenę możemy mieć bardzo praktyczny i niezawodny obiektyw, który waży zaledwie 160g i ma wymiary 69.2 × 40.5 mm

Obiektyw Canon RF 50mm f/1.8 STM (#1) (wypożyczalnia)

Mały uniwersalny obiektyw wysokiej klasy sprawia, że zestaw z aparatem jest bardzo poręczny i funkcjonalny.

 

 

Zatyczki i osłony
Filtry
Akcesoria czyszczące
Ogniskowa
50mm 
Minimalna wartość przysłony
f/1.8 
Maksymalna wartość przysłony
f/22 
Rodzaj mocowania
Canon RF 
Kompatybilność z matrycą
Pełna Klatka 
Kąt widzenia
46° 
Minimalna odległość ostrzenia
30cm 
Skala odwzorowania
1:4 
Konstrukcja optyczna
6 elementów w 5 grupach 
Liczba listków przysłony
Ustawianie ostrości
AF / MF 
Silnik STM
Stabilizacja
Brak 
Średnica filtra
43mm 
Inne funkcjonalności
Control Ring umożliwiający szybką i wygodną zmianę wybranego parametru 
Osłona przeciwsłoneczna
ES-65B (sprzedawana oddzielnie) 
Wymiary
69.2 × 40.5 mm
Waga
160g 
 • Niewielki, jasny obiektyw standartowy do pełnoklatkowych bezlusterkowców, który oferuje doskonałe parametry optyczne oraz mechaniczne
 • Silnik krokowy (STM) umożliwia precyzyjne, płynne i niemal bezgłośne ustawianie ostrości przydatne zwłaszcza podczas filmowania
 • Ogniskowa "standardowa" 50mm oferuje kąt widzenia zbliżony kątowi widzenia ludzkiego oka
 • Przysłona f/1.8 doskonale sprawdza się w słabym oświetleniu oraz umożliwia kreatywne operowanie głębią ostrości
 • Pierścień regulacji ostrości pełni rolę Control Ringa, który możemy skonfigurować do sterowania wybranymi parametrami
 • Niewielka minimalna odległość ostrzenia 30cm pozwala podejść blisko do fotografowanego obiektu i cieszyć się jeszcze płytszą głębią ostrości i przyjemnym bokehem

Wypożyczalnia sprzętu foto-video

Szanowni Państwo !

Ze względu na dużą ilość zapytań dotyczących wypożyczenia sprzętu drogą wysyłkową na weekend, śpieszymy Państwa poinformować:

 1. Sprzęt który jest wypożyczany na weekend jest wysyłany do klienta w czwartek aby zminimalizować ryzyko niedostarczenia sprzętu na pożądany okres. Taki sprzęt należy do nas odesłać w poniedziałek. Z tego względu wypożyczenia weekendowe są TYLKO 3 dniowe i tak też są rozliczane.
 2. Dni przeznaczone na wysyłkę nie są liczone do kosztów wypożyczenia. (Czwartek oraz wtorek)
 3. Ze względu na powyższe NIE MA  możliwość wypożyczenia np.aparatu na jeden dzień bowiem w praktyce sprzęt jest poza firmą  na 6 dni (czwartek-wtorek)

Nasz sklep oferuje Państwu możliwość skorzystania z szerokiej gamy aparatów, kamer, obiektywów i innych akcesoriów foto–wideo wielu renomowanych firm, bez konieczności ich kupowania. Nasza oferta jest skierowana zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów. Pozwala potencjalnemu nabywcy na praktyczne i gruntowne zapoznanie się z profesjonalnym sprzętem.

Nasz klient otrzymuje możliwość posługiwania się najwyższej klasy sprzętem specjalistycznym, ponosząc znacznie mniejsze koszty niż gdyby musiał go kupić. Wraz z doskonałym sprzętem zapewniamy Państwu fachowe doradztwo i wsparcie techniczne.

Jeśli zdecydują się Państwo na zakup któregoś z wypożyczanych urządzeń, przy zakupie nowego koszty wypożyczenia zostaną zwrócone. Dla stałych klientów (z kartą stałego klienta), przy dłuższych okresach wypożyczenia lub większej ilości wypożyczanego sprzętu stosujemy indywidualne wyceny.

Regulamin wypożyczalni

 1. Sprzęt można wypożyczyć osobiście w salonach FOTO-PLUS w Krakowie przy ul. Studenckiej 6 i Katowicach przy ul. Warszawskiej 36 lub wysyłkowo za pośrednictwem naszej strony internetowej. Przed planowanym wypożyczeniem wskazana jest rezerwacja sprzętu w dowolnej formie (telefoniczna, e-mailowa lub przez system strony), w celu uniknięcia sytuacji równoczesnego zamówienia tego samego produktu przez kilka osób.
 2. Standardowo sprzęt wypożyczany jest na 1 dzień, z możliwością wydłużenia go o kolejne dni.
 3. Na czas wypożyczenia sprzętu pobierana jest kaucja tytułem zabezpieczenia. Może być ona pobrana w formie gotówki, przelewu lub blokady na karcie płatniczej i zwracana jest w momencie oddania wypożyczonego sprzętu. W szczególnych przypadkach możliwa jest rezygnacja z pobierania kaucji lub wypożyczenie sprzętu z asystentem.
 4. W momencie wypożyczenia spisywana jest umowa, w której firma FOTO-PLUS gwarantuje, że sprzęt jest w pełni sprawny technicznie i nie posiada wad, a wypożyczający ponosi pełną odpowiedzialność za powierzony mu sprzęt do momentu zwrotu. W przypadku uszkodzenia sprzętu (nie podlegającego gwarancji) w trakcie trwania najmu, wypożyczający zobowiązany jest do pokrycia kosztów naprawy (z wpłaconej kaucji) według wyceny autoryzowanego serwisu. W przypadku niemożliwości naprawy, kaucja przepada w całości na rzecz firmy FOTO-PLUS.
 5. Z chwilą wydania Sprzętu klientowi, przechodzi na niego ryzyko przypadkowej utraty sprzętu, które trwa do chwili zwrotu sprzętu wynajmującemu.
 6. Aktualne ceny za wypożyczenie sprzętu, oraz wysokość kaucji określa cennik znajdujący się na stronie internetowej fotoplus.pl/wypozyczalnia-sprzetu.
 7. Po wykonaniu usługi najmu wystawiany jest paragon lub faktura vat.
 8. Przy zakupie wypożyczanego modelu przysługuje pełen zwrot kosztów wypożyczenia. Zakup musi być jednak dokonany w dniu zwrotu.
 9. Klient przejmuje pełną odpowiedzialność za wynajęty sprzęt do czasu sprawdzenia go przez pracownika Salonu. Klient przejmuje sprzęt sprawny i bez uszkodzeń i zobowiązuje się zwrócić go w takim samym stanie w jakim go wynajął. Wszelkie uwagi dot. stanu sprzętu należy zgłosić pracownikowi Salonu w momencie jego odbioru lub przy wypożyczeniu na odległość niezwłocznie po otwarciu przesyłki i stwierdzeniu usterki. Wszelkie usterki zaakceptowane przez obie strony zostają spisane w formie pisemnego protokołu uszkodzeń przed wynajmem.

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?