Prawdziwe raty 0% - Na wybrane produkty!

Telekonwerter Canon Extender RF 1.4x (wypożyczalnia)


canon
cena wynajmu:
1 dzień: 30 zł
kolejny dzień: 20 zł
kaucja: 500 zł

Sposób odbioru wypożyczanego sprzętu:

Okres wypożyczenia – wybierz datę początkową oraz końcową:

Canon Extender RF 1.4x

 

Większy zasięg bez utraty jakości obrazu

Konwerter jest wyposażony w szkło o dużej refrakcji i niskiej dyspersji, co pozwala kontrolować krzywiznę pola i aberrację chromatyczną powiększenia i przekłada się na najwyższą jakość obrazu.

 

Zaawansowana konstrukcja obiektywu

Oprócz zoptymalizowanych powłok obiektywu mamy też 3-warstwowy układ soczewek, który pomaga zmniejszyć efekt zjawy poprzez jak największą redukcję powierzchni stykających się z powietrzem. Obudowa jest pokryta taką samą białą powłoką termiczną, jakiej użyto w obiektywach RF 100-500mm F4.5-7.1L IS USM i RF 70-200mm, co zapobiega pogarszaniu się jakości w wysokiej temperaturze. Telekonwerter zaprojektowany został z myślą o niezawodności i trwałości, odporny na wstrząsy, pył i wodę, do użytku przez profesjonalistów i zaawansowanych amatorów.

 

Mocowanie
Canon RF 
Kompatybilność z matrycą
Pełna klatka 
Konstrukcja optyczna
7 elementów w 4 grupach 
Kompatybilność z obiektywami
Canon RF 100-500mm f/4.5-7.1L IS USM (limit ogniskowych: 300-500mm)
Canon RF 600mm f/11 IS STM
Canon RF 800mm f/11 IS STM 
Inne funkcjonalności
Uszczelnienie przeciw kurzowi i wilgoci 
Wymiary
71.2 × 20.3 mm
Waga
225g 
 • Extender RF 1.4x
 • Dekiel konwertera RF
 • Dekiel przeciwkurzowy RF
 • Miękkie etui LP811
 • Mocowanie Canon RF
 • Powiększenie 1.4x, utrata światła 1 EV
 • Uszczelnienie przeciw kurzowi i wilgoci
 • W pełni zachowane działanie pomiarów, autofokusa oraz stabilizacji obrazu
 • Kompatybilny z obiketywami Canon:
 • RF 100-500mm f/4.5-7.1L IS USM (limit ogniskowych: 300-500mm)
 • RF 600mm f/11 IS STM
 • RF 800mm f/11 IS STM

Wypożyczalnia sprzętu foto-video

Szanowni Państwo !

Ze względu na dużą ilość zapytań dotyczących wypożyczenia sprzętu drogą wysyłkową na weekend, śpieszymy Państwa poinformować:

 1. Sprzęt który jest wypożyczany na weekend jest wysyłany do klienta w czwartek aby zminimalizować ryzyko niedostarczenia sprzętu na pożądany okres. Taki sprzęt należy do nas odesłać w poniedziałek. Z tego względu wypożyczenia weekendowe są TYLKO 3 dniowe i tak też są rozliczane.
 2. Dni przeznaczone na wysyłkę nie są liczone do kosztów wypożyczenia. (Czwartek oraz wtorek)
 3. Ze względu na powyższe NIE MA  możliwość wypożyczenia np.aparatu na jeden dzień bowiem w praktyce sprzęt jest poza firmą  na 6 dni (czwartek-wtorek)

Nasz sklep oferuje Państwu możliwość skorzystania z szerokiej gamy aparatów, kamer, obiektywów i innych akcesoriów foto–wideo wielu renomowanych firm, bez konieczności ich kupowania. Nasza oferta jest skierowana zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów. Pozwala potencjalnemu nabywcy na praktyczne i gruntowne zapoznanie się z profesjonalnym sprzętem.

Nasz klient otrzymuje możliwość posługiwania się najwyższej klasy sprzętem specjalistycznym, ponosząc znacznie mniejsze koszty niż gdyby musiał go kupić. Wraz z doskonałym sprzętem zapewniamy Państwu fachowe doradztwo i wsparcie techniczne.

Jeśli zdecydują się Państwo na zakup któregoś z wypożyczanych urządzeń, przy zakupie nowego koszty wypożyczenia zostaną zwrócone. Dla stałych klientów (z kartą stałego klienta), przy dłuższych okresach wypożyczenia lub większej ilości wypożyczanego sprzętu stosujemy indywidualne wyceny.

Regulamin wypożyczalni

 1. Sprzęt można wypożyczyć osobiście w salonach FOTO-PLUS w Krakowie przy ul. Studenckiej 6 i Katowicach przy ul. Warszawskiej 36 lub wysyłkowo za pośrednictwem naszej strony internetowej. Przed planowanym wypożyczeniem wskazana jest rezerwacja sprzętu w dowolnej formie (telefoniczna, e-mailowa lub przez system strony), w celu uniknięcia sytuacji równoczesnego zamówienia tego samego produktu przez kilka osób.
 2. Standardowo sprzęt wypożyczany jest na 1 dzień, z możliwością wydłużenia go o kolejne dni.
 3. Na czas wypożyczenia sprzętu pobierana jest kaucja tytułem zabezpieczenia. Może być ona pobrana w formie gotówki, przelewu lub blokady na karcie płatniczej i zwracana jest w momencie oddania wypożyczonego sprzętu. W szczególnych przypadkach możliwa jest rezygnacja z pobierania kaucji lub wypożyczenie sprzętu z asystentem.
 4. W momencie wypożyczenia spisywana jest umowa, w której firma FOTO-PLUS gwarantuje, że sprzęt jest w pełni sprawny technicznie i nie posiada wad, a wypożyczający ponosi pełną odpowiedzialność za powierzony mu sprzęt do momentu zwrotu. W przypadku uszkodzenia sprzętu (nie podlegającego gwarancji) w trakcie trwania najmu, wypożyczający zobowiązany jest do pokrycia kosztów naprawy (z wpłaconej kaucji) według wyceny autoryzowanego serwisu. W przypadku niemożliwości naprawy, kaucja przepada w całości na rzecz firmy FOTO-PLUS.
 5. Z chwilą wydania Sprzętu klientowi, przechodzi na niego ryzyko przypadkowej utraty sprzętu, które trwa do chwili zwrotu sprzętu wynajmującemu.
 6. Aktualne ceny za wypożyczenie sprzętu, oraz wysokość kaucji określa cennik znajdujący się na stronie internetowej fotoplus.pl/wypozyczalnia-sprzetu.
 7. Po wykonaniu usługi najmu wystawiany jest paragon lub faktura vat.
 8. Przy zakupie wypożyczanego modelu przysługuje pełen zwrot kosztów wypożyczenia. Zakup musi być jednak dokonany w dniu zwrotu.
 9. Klient przejmuje pełną odpowiedzialność za wynajęty sprzęt do czasu sprawdzenia go przez pracownika Salonu. Klient przejmuje sprzęt sprawny i bez uszkodzeń i zobowiązuje się zwrócić go w takim samym stanie w jakim go wynajął. Wszelkie uwagi dot. stanu sprzętu należy zgłosić pracownikowi Salonu w momencie jego odbioru lub przy wypożyczeniu na odległość niezwłocznie po otwarciu przesyłki i stwierdzeniu usterki. Wszelkie usterki zaakceptowane przez obie strony zostają spisane w formie pisemnego protokołu uszkodzeń przed wynajmem.

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?