Obiektyw Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM


canon
  cena 2459 zł
  eRaty 12 x 220 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Zalecane akcesoria

  Wysokiej jakości obiektyw zmiennoogniskowy z innowacyjnym wyświetlaczem i silnikiem Nano USM, znakomity do fotografii przyrodniczej i sportowej

  skuteczny podczas fotografowania z dużej odległości

  Idealny do fotografowania wydarzeń sportowych i dzikiej przyrody. Obiektyw EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM można stosować z lustrzankami cyfrowymi EOS wyposażonymi w matrycę pełnoklatkową lub matrycę APS-C.

  Obiektyw ten sprawdza się świetnie w następujących zastosowaniach:

    

  Nano USM

  Technologia Nano USM umożliwia szybkie, płynne i ciche ustawienie ostrości na fotografowanym obiekcie. Dzięki temu ten obiektyw idealnie nadaje się do fotografowania ruchomych obiektów oraz nagrywania filmów z naturalnymi przejściami ostrości, które nie zakłócają ścieżki dźwiękowej.

   

   jakość obrazu

  9-listkowa, okrągła przysłona pozwala wyodrębnić obiekt przy jednoczesnym pięknym rozmyciu tła. Wbudowane specjalne elementy UD umożliwiają zmniejszenie aberracji chromatycznej oraz utrzymanie wysokiej rozdzielczości, co zapewnia wysoką jakość obrazu w całym zakresie zoomu.

    

   ekran informacji na obiektywie

  Innowacyjny ekran informacji o obiektywie znajdujący się na górze obiektywu zapewnia łatwy i szybki dostęp do najważniejszych informacji nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Nagrywanie filmów z wykorzystaniem podglądu jest niezwykle przydatne. Dzięki temu można sprawdzić odległość ostrzenia, głębię ostrości przy różnych ustawieniach przysłony, a także zobaczyć, czy ujęcia nie są poruszone.

   

  Gabartyty

  Obiektyw EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM waży tylko 710 g, a po złożeniu ma długość 14,55 cm, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do pracy w plenerze lub podczas podróży.

   

  Złożony układ optyczny z elementami o bardzo niskiej dyspersji (UD) zapewnia doskonałą jakość obrazu, wysoki kontrast i rozdzielczość w całym zakresie zoomu nawet w trudnych warunkach fotografowania.

  stabilizator obrazu

  Stabilizator obrazu zastosowany w obiektywie EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM redukuje drgania aparatu, co umożliwia ustawienie czasu naświetlania o 4 stopnie dłuższego niż zazwyczaj jest to potrzebne do wykonania ostrego ujęcia.

   
   

  Filtry

  Akcesoria czyszczące

  Akcesoria różne

  Konstrukcja optyczna
  17 soczewek w 12 grupach
  Napęd
  wbudowany silnik Nano USM
  Kąt widzenia
  34°-8°15'
  Minimalny otwór przysłony
  32-45
  Minimalna odległość ostrzenia
  1,2 m
  Średnica filtra
  67 mm
  Osłona przeciwsłoneczna
  ET-74B (opcjonalnie)
  Wymiary
  80 x 145,5 mm
  Waga
  710 g
  • Canon EF 70-300mm f/4-5,6 IS USM II
  • Dekiel przedni i tylny

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?