Apple MacBook Air 13,3" M1 8C CPU/8GB/256GB/7C GPU/ Silver (MGN93ZE/A)

ID: 20176

apple
  cena 5799 zł
  eRaty 12 x 518 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę
  Wersje i konfiguracje produktu
  Apple MacBook Air 13,3" M1 8C CPU/8GB/256GB/7C GPU/ Silver (MGN93ZE/A) + PNY dysk SSD Pro Elite 500GB Gratis!
  5799 zł
  dostępny od ręki
  Apple MacBook Air 13,3" M1 8C CPU/8GB/1TB/8C GPU/ Gold (MGNE3ZE/A/D1 - Z12B00023) + PNY dysk SSD Pro Elite 500GB Gratis!
  7999 zł
  dostępny od ręki
  Apple MacBook Air 13,3" M1 8C CPU/8GB/1TB/8C GPU/ Silver (MGNA3ZE/A/D1 - Z12800023) + PNY dysk SSD Pro Elite 500GB Gratis!
  7999 zł
  dostępny od ręki
  Apple MacBook Air 13,3" M1 8C CPU/8GB/1TB/8C GPU/ Space Grey (MGN73ZE/A/D1 - Z1250005G) + Apple AirTag 4 szt (MX542ZY/A)
  7999 zł
  pytaj o dostępność
  Apple MacBook Air 13,3" M1 8C CPU/16GB/256GB/7C GPU/ Silver (MGN93ZE/A/R1 - Z12700023)
  6999 zł
  dostępny od ręki
  Apple MacBook Air 13,3" M1 8C CPU/8GB/256GB/7C GPU/ Space Grey (MGN63ZE/A)
  5799 zł
  dostępny od ręki
  Apple MacBook Air 13,3" M1 8C CPU/8GB/256GB/7C GPU/ Gold (MGND3ZE/A)
  5799 zł
  dostępny od ręki
  Apple MacBook Air 13,3" M1 8C CPU/16GB/256GB/7C GPU/ Space Grey (MGN63ZE/A/R1 - Z1240002D)
  6999 zł
  pytaj o dostępność
  Apple MacBook Air 13,3" M1 8C CPU/16GB/256GB/7C GPU/ Gold (MGND3ZE/A/R1 - Z12A0006E)
  6999 zł
  pytaj o dostępność
  Apple MacBook Air 13,3" M1 8C CPU/16GB/1TB/7C GPU/ Gold (Z12A0006G)
  9399 zł
  pytaj o dostępność

  Macbook Air M1 (2020)

  Macbook Air powraca w kolejnej odsłonie. Tym razem wyposażony w autorski czip Apple M1. Wydajność, która zaskoczy Cię pozytywnie pod każdym względem. Smukły, lekki, bezgłośny, gotowy do pracy od razu po wyjęciu z pudełka, długi czas pracy na baterii - to najważniejsze cechy najnowszego Air'a od Apple.

  macbook-air-m1-2020

  Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków został całkowicie odmieniony przez czip Apple M1. Ma nawet 3,5x szybsze CPU. Do 5x szybsze GPU. Nasz najbardziej zaawansowany system Neural Engine umożliwiający nawet 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora. Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było.

   

  apple-chip-m1-czip-2020

  Mały czip. Wielka zmiana.

  Przedstawiamy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla Maca. Wyposażony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 mieści CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i mnóstwo innych komponentów w jednym miniaturowym czipie. Niesamowicie wydajny, pełen wyjątkowych technologii i najbardziej energooszczędny1 w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem.

  apple-cpu-gpu-chip-m1

  8‑rdzeniowe CPU

  Czip M1 zawiera najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową MacBook Air może podejmować się najbardziej intensywnych zadań, na przykład montażu wideo o profesjonalnej jakości. Jest przy tym świetną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji2. Oprócz rdzeni wysoko wydajnych ma też rdzenie energooszczędne, które doskonale radzą sobie z codziennymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

   

  apple-m1-chip-amazing-2020-innowacja

  CPU

  Osiem rdzeni zapewniających wydajność.

  apple-m1-gpu-amazing

  GPU

  7-rdzeniowe GPU w czipie M1 sprawia, że MacBook Air jest klasą sam dla siebie.

  neural-engine-16-amazing-cores

  Samouczenie maszyn

  Dedykowany 16-rdze­niowy system Neural Engine w czipie M1 wykonuje nawet 11 bilionów operacji na sekundę.

   

  Nasz wysoko wydajny rdzeń jest najszybszym na świecie rdzeniem CPU wśród procesorów o niskim poborze mocy. A w czipie M1 na niesamowity skok wydajności pracują aż cztery. Dlatego możesz znacznie szybciej kompilować kod w Xcode. Nagrywać, profesjonalnie miksować i poddawać masteringowi muzykę w Logic Pro przy użyciu niezliczonych ścieżek, wtyczek i wirtualnych instrumentów. A także tworzyć przepiękne obrazy w Adobe Lightroom szybciej i płynniej niż kiedykolwiek.

  Cztery rdzenie energooszczędne wyjątkowo wydajnie obsługują codzienne czynności, zużywając do tego dziesięć razy mniej energii.

  Czip M1 ma najszybszy na świecie zintegrowany układ graficzny dla komputerów osobistych. W sumie grafika działa nawet 5x szybciej w porównaniu z poprzednią generacją.

  Niewiarygodna wydajność grafiki MacBook Air potrafi wziąć na siebie więcej rozbudowanych projektów graficznych niż kiedykolwiek. Po raz pierwszy możesz na nim edytować i płynnie odtwarzać kilka strumieni wideo 4K w pełnej rozdzielczości, nie gubiąc ani jednej klatki.

  W efekcie możesz robić rzeczy dotąd niewyobrażalne – na przykład zlecić aplikacji djay Pro AI oddzielenie ścieżki wokalnej od instrumentalnej w dowolnej piosence w czasie rzeczywistym.

  Czip M1 został w całości zaprojektowany z myślą o samouczeniu. CPU, GPU i system Neural Engine są przystosowane do różnego typu zadań w trybie samouczenia. A kontroler wydajności ML odpowiednio im je przydziela, aby wszystko działało optymalnie.

  Dwa dedykowane akceleratory ML zostały stworzone do szybkiego mnożenia macierzy i wykonują nawet bilion operacji na sekundę.

   

  Szybkość i responsywność

  Czip M1 i macOS Big Sur wspólnie podkręcają wydajność całego systemu. MacBook Air błyskawicznie się wybudza. Codzienne czynności, takie jak przeglądanie zdjęć czy surfowanie w Safari, można wykonywać sprawniej. A Twoje najbardziej zapracowane aplikacje dostają całą moc, jakiej potrzebują. Ma więcej mocy, więc budzi się od razu.
   

  Największa kolekcja aplikacji w historii

  Możesz korzystać z nowych, potężnych aplikacji stworzonych dla M1. I wszystkich wcześniejszych, które wciąż działają bez problemu dzięki oprogramowaniu Rosetta 2. A także po raz pierwszy używać swoich ulubionych apek na iPhone’a i iPada bezpośrednio na macOS Big Sur. W sumie to największa kolekcja aplikacji, jaką kiedykolwiek dysponował Mac.
   

  Zunifikowana pamięć operacyjna

  Notebook, który wszystko potrafi, zyskał pamięć, z którą może jeszcze więcej. Czip M1 ma nawet 16 GB superszybkiej zunifikowanej pamięci RAM. Pojedyncza pula pamięci o wysokiej przepustowości i minimalnym opóźnieniu pozwala aplikacjom efektywnie rozdzielać dane między CPU, GPU i system Neural Engine. Dlatego cokolwiek robisz, wszystko działa szybko i płynnie.
   

  Ekran Retina

  Na olśniewającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zachwycają realizmem i niespotykanym dotąd bogactwem detali. Tekst jest ostry i wyraźny. Kolory oszałamiają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi obudowy, skupiając całą Twoją uwagę na przepięknej zawartości ekranu.


  Wyświetlacz z bogatszą paletą kolorów

  25% więcej kolorów niż w gamie sRGB a technologia True Tone cieszy oczy, zamiast męczyć. MacBook Air automatycznie dostosowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury barw w otoczeniu, dzięki czemu wszystko wygląda naturalniej.

   

  touch-id-amazing

   

  magic-keyboard-apple-amazing

  Klawiatura Magic Keyboard

  Klawiatura, na której fantastycznie się pisze, to coś pięknego. A taka, która robi przy tym wiele więcej, to prawdziwa magia. Dzięki nowym, wstępnie zaprogramowanym skrótom przydatne funkcje są jeszcze łatwiej dostępne. Możesz przełączać języki klawiatury, wysyłać emoji, wyszukiwać dokumenty w Spotlight, szybko wyciszyć powiadomienia funkcją Nie przeszkadzać i robić masę innych rzeczy jednym stuknięciem. A podświetlenie klawiszy z czujnikiem jasności w otoczeniu ułatwia pisanie w słabo oświetlonych miejscach.

  force-touch-gladzik-amazing-apple

  Gładzik Force Touch

  Gładzik Force Touch ma funkcję mocnego kliknięcia. Aby jej użyć, naciśnij gładzik, a następnie naciśnij go mocniej. Pozwala to korzystać z dodatkowej funkcji w wielu aplikacjach i funkcjach systemu na komputerze Mac.

  Za pomocą gładzika Multi-Touch można wykonywać gesty stukania, przesuwania, zsuwania i rozsuwania palców w celu wykonywania przydatnych czynności.

  Moc macOS Big Sur na M1

  Oto najbardziej zaawansowany system operacyjny na świecie. W jeszcze potężniejszej i piękniejszej postaci. Jego udoskonalony interfejs i architektura wydobywają z Maca wszystko, co najlepsze. Safari przechodzi największą metamorfozę w historii. Dodatkowe funkcje wzbogacają Mapy i Wiadomości. A wszystkie kwestie dotyczące prywatności są jeszcze przejrzystsze.

   

  Udogodnienia w apkach

  Od pełnowymiarowych pasków bocznych po odświeżone paski narzędzi. Nowy, czytelny dizajn aplikacji sprawia, że treści są zawsze na pierwszym planie.

   

  Odświeżony Dock

  Przeprojektowany pasek ułatwia dostęp do ulubionych apek. A nowy, ujednolicony kształt ikon sprawia, że wszystko jest spójne i wygląda pięknie. Jak Mac.

   

  Centrum sterowania na Macu

  Masz natychmiastowy dostęp do funkcji, z których korzystasz najczęściej – takich jak Wi‑Fi i Bluetooth – oraz nowych przycisków do odtwarzania muzyki i włączania trybu ciemnego na wyświetlaczu. W nowym, stworzonym specjalnie dla Maca centrum sterowania dodajesz ulubione funkcje, przeciągając ich ikony do paska menu. Żeby Ci idealnie pasował.

   

  Centrum powiadomień

  Nowy układ łączy powiadomienia i widżety w jednym panelu, dzięki czemu od razu widać więcej. Powiadomienia są teraz pogrupowane według apek, a wiele jest interaktywnych. Możesz na przykład odtworzyć nowy odcinek podcastu lub przejrzeć szczegóły zaproszeń w Kalendarzu. Z kolei przeprojektowane widżety są dostępne w trzech rozmiarach, więc widok może być taki, jak chcesz.

  MacBook Air 13,3 srebrny (MGN93ZE/A) cena: 5799 zł

  dostępny od ręki
  Procesor
  Apple M1 (do 3,20 GHz 8 rdzeni)
  Pamięć RAM
  8GB
  Dysk wewnętrzny
  1x256 GB SSD
  Grafika
  7 rdzeni GPU
  Wyświetlacz
  Ekran o przekątnej 13,3 cala z podświet­leniem LED, w technologii IPS; rozdzielczość natywna 2560 na 1600 pikseli przy 227 pikselach na cal, z możliwością wyświetlania milionów kolorów
  Jasność 400 nitów
  Szeroka gama kolorów (P3)
  Technologia True Tone
  Klawiatura
  Klawiatura Magic Keyboard w układzie UK, Białe podświetlenie klawiatury
  Panel dotykowy
  Gładzik Force Touch wyczuwający siłę nacisku i umożliwiający precyzyjne sterowanie kursorem; obsługuje mocne kliknięcia, akcelerację, rysowanie z gradacją nacisku oraz gesty Multi-Touch
  Mikrofon
  Układ trzech mikrofonów z możliwością kierunkowego kształtowania wiązki akustycznej
  Dźwięk
  Głośniki stereofoniczne z szerokim zakresem dynamicznym, Przestrzenny dźwięk stereo, Odtwarzanie Dolby Atmos
  Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm
  Interfejsy/porty
  USB Typu-C x2 (z Thunderbolt 3), Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
  Komunikacja bezprzewodowa
  Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ax), Interfejs bezprzewodowy Bluetooth 5.0
  Zasilanie
  Zasilacz sieciowy USB-C o mocy 30W, Bateria litowo-polimerowa o pojemności 49,9 Wh Maksymalny czas pracy bateriiDo 15 godzin bezprzewodowego przeglądania internetuDo 18 godzin odtwarzania filmów w apce Apple TV
  System operacyjny
  macOS Big Sur
  Wbudowane oprogramowanie
  Aplikacje iMovie, GarageBand, Pages, Numbers i Keynote są dostępne w Mac App Store. Do pobierania aplikacji niezbędny jest identyfikator Apple ID oraz urządzenie zgodne z wersją systemu operacyjnego wymaganą do korzystania z danej aplikacji. Aplikacje preinstalowane: Siri, Mail, Face Time, iMessage, Mapy, AppleTV, Muzyka oraz wiele innych.
  Wymiary (wys. x szer. x gł.)
  4,1–16,1 mm x 304,1 mm x 212,4 mm
  Waga
  1,29 kg (z baterią) 
  • Apple MacBook Air 13,3" M1 (MGN93ZE/A)
  • Zasilacz USB‑C o mocy 30 W
  • Przewód USB‑C do ładowania (2 m)
  • OFICJALNA POLSKA DYSTRYBUCJA
  • Wydajny procesor Apple M1
  • Pamięć ram 8 GB, szybki dysk SSD o pojemności 256 GB
  • Wyjątkowo płaska, lekka i wytrzymała obudowa wykonana w całości z aluminium
  • Szczegółowy wyświetlacz 13.3" Retina IPS o rozdzielczości 2560 x 1600
  • Komfortowa, podświetlana klawiatura (Magic Keyboard)
  • Precyzyjny gładzik (Force Touch Trackpad)
  • Wygodny czytnik biometryczny ułatwiający dostęp do zabezpieczonych dokumentów (Touch ID)
  • 2 złącza Thunderbolt 3 łączące w sobie możliwość przesyłania danych, ładowania i wyjścia wideo
  • Bateria wystarczająca do 18 godzin pracy
  • System operacyjny macOS Big Sur

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Opinie o Apple MacBook Air 13,3" M1 8C CPU/8GB/256GB/7C GPU/ Silver (MGN93ZE/A)

  Średnia ocena: 5 / 5 na podstawie opinii
  Majki - ocena: 5
  Super komputer! Długo zastanawiałem się nad przesiadką z MBP 13 Early 2015 ale był to doskonały wybór. Używam komputera jako programista i nie znalazłem póki co żadnego programu który nie byłby już przeportowany na M1 lub żeby działał nieprawidłowo na nowej generacji procesorów. Dzisiaj przy migracji ze starego kompa przy przenoszeniu sporej liczby dużych baz danych (dużo operacji na sekundę) "zjadł" ledwo 10% baterii i praktycznie się nie rozgrzał. Do wszystkich nowych ficzerów opisanych na stronie należy jeszcze dodać dealbreaker, po prostu lifechanger - a mianowicie osobny klawisz do włączania popupu z wyborem emoji :O ! Mocne 5/5. Serdecznie polecam tego MacBooka.

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?

  Aktualne promocje dostępne dla produktu:

  Gratis to uczciwa cena

  Gratis to uczciwa cena. Teraz przy zakupie wybranych modeli Apple objętych promocją - Dysk zewnętrzny PNY Pro Elite 500GB w prezencie! Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

  Kliknij po więcej informacji o promocji