Prawdziwe raty 0%! Na wybrane produkty

Aparat Sony ZV-E10

ID: 22425

sony
cena 2899 zł
eRaty 60 x 60 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z opiekunem produktu
zapytaj o produkt lub cenę
Wersje i konfiguracje produktu
Aparat Sony ZV-E10
2899 zł
dostępny od ręki
Aparat Sony ZV-E10 + Obiektyw Sony E PZ 16-50mm f/3,5-5,6 OSS + Dodatkowy 1 rok gwarancji w My Sony!
3339 zł
dostępny od ręki
Zalecane akcesoria

Aparat Sony ZV-E10

Po wielkim sukcesie modelu ZV-1, który był pierwszym modelem skierowanym do vlogerów. Sony wypuszcza następce Aparat SONY ZV-E10 , który posiada znacznie większe możliwości twórcze. Aparat wyposażony jest w przetwornik APS-C dzięki czemu doskonale radzi sobie w trudnych warunkach oświetleniowych. Możliwość zastosowania wymiennej optyki sprawia, że posiadamy dostęp do ogromnej ilości szkieł producenta co pozwala na swobodę przy personalizacji sprzętu. Filmowanie w rozdzielczości 4K, aparat rejestruje 2,4×13 więcej danych niż wymagane do utworzenia obrazu 4K dzięki czemu obraz jest jeszcze bardziej szczegółowy. ZVE10 Wyposażony w mikrofon kierunkowy z trzema kapsułami, zoptymalizowany do przechwytywania dźwięku dobiegającego z przodu. Dla bardziej wymagających w zestawie osłona przeciwwiatrowa, która osłabia szum wiatru podczas filmowania na zewnątrz.

Aparat Sony ZV-E10

Większy przetwornik zapewniający wysoką jakość obrazu

Imponująca jakość to wynik zastosowania w aparacie ZV-E10 dużego przetwornika: APS-C. Matryce tego rodzaju używane są także w profesjonalnych modelach kamer filmowych. Przetwornik jest ponad 10 razy większy niż w typowym smartfonie, przechwytuje zatem więcej światła i zapewnia więcej danych. Rezultat to piękny obraz z atrakcyjnym efektem bokeh.

Aparat Sony ZV-E10

APS-C

Aparat Sony ZV-E10

1 cal

Aparat Sony ZV-E10

1/2,3 – 1/3,4 cala

Aparat Sony ZV-E10

Efekt bokeh w zasięgu twojej ręki

Aparat ZV-E10 jest wyposażony w duży przetwornik obrazu, pozwalający z łatwością uzyskać imponujące obrazy, na których główny motyw autentycznie kontrastuje z miękko rozmytym tłem. Efektem czego jest naturalnie wyglądający efekt bokeh.

 

Aparat Sony ZV-E10

Możliwość stosowania wymiennej optyki 

W przeciwieństwie do poprzednika jakim był ZV1, Model ZV-E10 posiada możliwość zastosowania wymiennej optyki. Duży wybór szkieł z mocowaniem Sony E pozwala na swobodę przy personalizacji sprzętu wg. własnych potrzeb.

 

Aparat Sony ZV-E10

Imponujące filmy w wysokiej rozdzielczości 4K z próbkowaniem 6K!

Aby nagrać film wystarczy nacisnąć przycisk MOVIE. Duży przetwornik przechwyci bogatą paletę kolorów. Aby zapewnić maksymalną ilość szczegółów, aparat ZV-E10 rejestruje 2,4×13 więcej danych niż wymagane do utworzenia obrazu 4K, po czym przekształca je w końcowe nagranie. Tak zwane skalowanie obrazu pozwala na uzyskanie jeszcze większej głębi obrazu.

 

Aparat Sony ZV-E10

Wysoka jakość nagrań nawet przy słabym świetle

Nawet jeśli rejestrujemy obraz przy słabym świetle, bezlusterkowiec utrwala piękne, szczegółowe obrazy z minimalną ilością szumu. Zasługą tego jest zastosowanie dużego przetwornika obrazu ( APS-C) który bardziej efektywnie przechwytuje światło. Rezultat to wyraźne, czyste obrazy nawet ze słabo oświetlonych wnętrz i nocnych plenerów.

 

Aparat Sony ZV-E10

Skup się na kadrowaniu ustawienie ostrości pozostaw ZV-E10

Utrzymuj ostrość rejestrowanego obiektu podczas nagrywania w 4K z systemem Real-time Eye AF, który śledzi oko filmowanej osoby. w czasie rzeczywistym. Dodatkowo funkcja "Touch Tracking" umożliwia ustawianie ostrości bezpośrednio za pomocą ekranu dotykowego. 

Aparat Sony ZV-E10

Rejestrowany dźwięk wysokiej jakości

ZV-E10 jest wyposażony w mikrofon kierunkowy z trzema kapsułami, zoptymalizowany do przechwytywania dźwięku dobiegającego z przodu. Niezawodnie utrwali więc Twój głos, nawet podczas filmowania w tłocznych miejscach.

 

Aparat Sony ZV-E10

Wyraźny dźwięk nawet podczas nagrywania w wietrzne dni

Aparat jest dostarczany przez producenta z osłoną przeciwwiatrową, którą można szybko i łatwo przypiąć, osłabia hałas wiatru podczas filmowania na zewnątrz. Po jej założeniu można filmować bez obaw, że nagranie będzie wymagało dodatkowej korekty poziomu hałasu.

 

Możliwość zastosowania dźwięku zewnętrznego

W przeciwieństwie do analogowych, tradycyjnych systemów transmisji można uniknąć powstania zakłóceń w przewodzie. Aby zapewnić cyfrowy dźwięk, aparat ZV-E10 współpracuje z mikrofonami Sony z cyfrowym łączem audio w stopce Multi Interface (MI). Dzięki czemu jakość dźwięku może być jeszcze wyższa jeżeli tylko tego potrzebujemy.

 

Proste podłączanie na odległość i wysoka jakość obrazu

ZV-E10 można używać także do podczas komunikacji online i  transmisji strumieniowej na żywo, wykorzystując zalety dużego przetwornika APS-C i wbudowanego mikrofonu. Aby użyć aparatu ZV-E10 jako zewnętrznej kamery, podłącz go do komputera lub smartfona Sony Xperia™ przewodem USB Type-C®.

 

Aparat Sony ZV-E10
Udostępnij tuż po nagraniu

Udostępniaj materiał wideo o profesjonalnej jakości zaraz po jego nagraniu. Pozwoli na to bezpłatna aplikacja Imaging Edge Mobile™, która pozwala na szybkie przesłanie filmów i fotografii bezpośrednio z aparatu ZV-E10 do smartfona.

Aparat Sony ZV-E10
filmowanie również w układzie pionowym

Filmy nagrane w układzie pionowym są automatycznie oznaczane odpowiednim tagiem, dzięki czemu łatwo jest odtworzyć, zmontować i opublikować materiał przeznaczony specjalnie na smartfon.

Aparat Sony ZV-E10
Prosta edycja filmów bezpośrednio na smartfonie

Film można edytować nawet na smartfonie, używając aplikacji Movie Edit add-on. Pomoże ona ustabilizować największe skoki obrazu lub skadrować film w celu dopasowania go do popularnych serwisów społecznościowych.

 

Aparat Sony ZV-E10

Wytrzymałość podczas zdjęć w plenerze

Całkowicie naładowany akumulator aparatu ZV-E10 pozwala nieprzerwanie filmować nawet przez 125 minut lub zrobić do 440 zdjęć. Możesz więc komfortowo pracować podczas długich sesji na powietrzu.

Aparat Sony ZV-E10

Zasilanie z zewnętrznych źródeł podczas dłuższej sesji

Ten uniwersalny aparat pozwala wydłużyć nagrywanie poprzez podłączenie do portu USB Type-C® zewnętrznego źródła zasilania, takiego jak powerbank.

Aparat Sony ZV-E10

Opcjonalny zasilacz sieciowy do streamingu na żywo

Jeśli masz dostęp do sieci energetycznej, możesz użyć zasilacza sieciowego, takiego jak AC-PW20AM9, i nie zaprzątać sobie głowy poziomem naładowania akumulatora. To bardzo wygodne podczas strumieniowych transmisji na żywo.

 

Sony ZV-E10 cena: 2899 zł

dostępny od ręki
Karta pamięci
Zasilanie
Torby i plecaki
Statywy
Akcesoria filmowe
Pamięci i czytniki
 • Akumulator NP-FW50,
 • zasilacz sieciowy,
 • pasek na ramię,
 • przewód USB-A — USB-C (USB 2.0),
 • osłona przeciwwiatrowa,
 • adapter osłony przeciwwiatrowej,
 • przykrywka korpusu,
 • przewód zasilający
 • Aparat skierowany do vlogerów
 • Duża matryca APS-C - zapewniająca wysoką jakość w trudnych warunkach oświetleniowych.
 • maksymalna czułość ISO 32000
 • Filmowanie w rozdzielczości 4K z próbkowaniem obrazu 6K dzięki czemu obraz jest jeszcze bardziej szczegółowy.
 • Tryb slow motion Full HD 120p system AF w śledzeniem w czasie rzeczywistym i funkcją Eye AF
 • Możliwość stosowania wymiennej optyki dzięki zastosowaniu mocowania Sony E.
 • Wyposażony w mikrofon kierunkowy z trzema kapsułami, zoptymalizowany do przechwytywania dźwięku dobiegającego z przodu.
 • W zestawie osłona przeciwwietrzna, która osłabia szum wiatru podczas filmowania na zewnątrz.

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Opinie o Aparat Sony ZV-E10

Średnia ocena: 5 / 5 na podstawie opinii
Śliczna - ocena: 5
To mój pierwszy aparat SONY. Plusy: - Bardzo malutki, mieści się do torebki. - Duża matryca (świetnie radzi sobie w nocy). - Efekt gładkiej skóry, który możemy włączyć. - Bardzo dobry system ustawiania ostrości. Minusy: - Szkoda, że akumulator nie jest większy, ale zamienniki są tanie więc to nie taki problem.
Michał - ocena: 5
Najlepszy do Vlogowania ! konkurencja daleko w tyle ;)

Masz pytania odnośnie do tego produktu?