Zestaw bezprzewodowy RODE Wireless GO II


  cena 1399 zł
  eRaty 12 x 125 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Rode Wireless GO II ma tak samo miniaturowe rozmiary i profesjonalną jakość dźwięku, jak najlepiej sprzedający się Wireless GO. Wyposażony jest dodatkowo w wiele nowych funkcji, dzięki czemu jest jeszcze wydajniejszy i bardziej wszechstronny w użyciu.
  To bezprzewodowy dźwięk nowej generacji z RØDE!

  Oryginalny Wireless GO, wprowadzony na rynek w 2019 roku, zrewolucjonizował dźwięk dla twórców treści. Dzięki innowacyjnemu kształtowi, wyjątkowo wszechstronnemu klipsowi „n” i wbudowanemu mikrofonowi oferującemu prawdziwie bezprzewodowe nagrywanie, po raz pierwszy zmienił sposób, w jaki twórcy rejestrowali dźwięk do wideo.

  Wireless GO II oferuje wszystkie te funkcje i wiele więcej, w tym nagrywanie dwukanałowe, uniwersalną kompatybilność z kamerami, urządzeniami mobilnymi i komputerami, zwiększony zasięg, lepszą stabilność transmisji oraz wbudowane możliwości nagrywania. Bezprzewodowy dźwięk znów się zmienił.

  Niezrównana wszechstronność

  Wireless GO II przenosi wszechstronność oryginału na nowy poziom. Każdy zestaw zawiera dwa nadajniki i jeden odbiornik, umożliwiając użytkownikom jednoczesne rejestrowanie dwóch źródeł dźwięku – idealne do szerokiej gamy scenariuszy filmowych, od nagrywania wywiadów po dwuosobowe vlogi. Może być również używany jako jednokanałowy mikrofon bezprzewodowy do nagrywania tylko jednego źródła dźwięku.

  Wireless GO II ma analogowe wyjście TRS 3,5 mm do podłączania do kamer oraz cyfrowe wyjście audio przez USB-C do podłączania do smartfonów, tabletów, a nawet komputerów. Ta uniwersalna kompatybilność z dowolnym urządzeniem sprawia, że Wireless GO II jest niezwykle wszechstronny, idealny dla każdego, od filmowców, przez youtuberów, po profesjonalistów.

  Kolejną przełomową funkcją jest wbudowana funkcja nagrywania. Wireless GO II może nagrywać ponad 24 godziny dźwięku bezpośrednio do każdego nadajnika (bez konieczności używania karty SD), zapewniając, że nagrywanie zapasowe jest zawsze dostępne w postprodukcji w przypadku przerw w transmisji i innych problemów z dźwiękiem.

  Ta funkcja jest aktywowana przez RØDE Central, nową aplikację, która zapewnia użytkownikom dostęp do aktualizacji oprogramowania sprzętowego i zaawansowanych funkcji Wireless GO II. Oprócz nagrywania na pokładzie obejmuje to aktywację kanału bezpieczeństwa, który rejestruje drugą ścieżkę przy -20 dB w przypadku zniekształceń kanału głównego, i precyzyjną kontrolę wzmocnienia, która rozszerza trzystopniowy pad do 10-stopniowego. Wireless GO II wraz z VideoMic NTG i AI-1 należy do pierwszych produktów RØDE, które wykorzystują RØDE Central.

  Inne kluczowe cechy Wireless GO II obejmują możliwość przełączania się między trybami mono i stereo, umożliwiając użytkownikom nagrywanie każdego nadajnika oddzielnie lub łączenie ich w celu uzyskania maksymalnej elastyczności w postprodukcji, przycisk wyciszania, wbudowane akumulatory litowo-jonowe które pracują do 7 godzin, i więcej.
  Żaden inny system mikrofonów bezprzewodowych nie oferuje tak niesamowitego zakresu funkcji, dzięki czemu Wireless GO II jest jednym z najbardziej wszechstronnych mikrofonów na rynku.

  Ultrakompaktowe bezprzewodowe audio

  Wireless GO II oferuje ten sam miniaturowy rozmiar, co oryginał. Odbiornik waży zaledwie 32 g, a nadajniki tylko 31 g, a każdy z nich mierzy mniej niż pudełko zapałek, praktycznie nie zajmując miejsca w torbie na aparat, plecaku, torebce lub teczce.
  Nadajniki i odbiornik mają ten sam unikatowy klips, co oryginał, dzięki czemu są niezwykle łatwe do przypięcia do tabletu i zamontowania na lustrzance cyfrowej lub aparacie bezlusterkowym, mobilnym zestawie do aparatu, wysięgniku lub akcesorium do zimnej stopki. Oznacza to również, że szeroka gama akcesoriów Wireless GO współpracuje z Wireless GO II, w tym Interview GO i MagClip GO. Ultrakompaktowy bezprzewodowy dźwięk w każdej sytuacji nagrywania.

  Każdy zestaw Wireless GO II jest dostarczany z płaskim kablem pamięci TRS do podłączania do kamer i trzema kablami USB-C na USB-A do podłączania do komputerów w celu ładowania i nagrywania (dodatkowe kable lub adaptery RØDE są wymagane do podłączenia do urządzeń mobilnych i komputerów przez złącze USB-C). Jest też poręczna saszetka do przenoszenia, dzięki której zestaw jest czysty i bezpieczny.

  Profesjonalny dźwięki, bezproblemowa łączność

  Wireless GO II został zaprojektowany, aby zapewnić profesjonalny dźwięk, będąc jednocześnie niezwykle prostym w użyciu. Po wyjęciu z pudełka oba nadajniki zostają automatycznie sparowane z odbiornikiem i zapamiętują, do którego kanału zostały przypisane, zapewniając bezproblemową konfigurację za każdym razem.

  System wykorzystuje całkowicie nową cyfrową transmisję RØDE Series IV 2,4 GHz ze 128-bitowym szyfrowaniem, która zapewnia zwiększony zasięg do 200 m (w linii wzroku) i jest zoptymalizowana do pracy w obszarach o wysokim poziomie aktywności fal radiowych, w tym w gęstej zabudowie miejskiej, centrach handlowych, uniwersytetach, centrach kongresowych i biurach. Wewnętrzna antena została przeprojektowana, aby zapewnić wyjątkowo stabilne połączenie, a dzięki wbudowanemu nagrywaniu zapewniającemu kopię zapasową całego dźwięku, użytkownicy nigdy więcej nie będą musieli martwić się przerwami.

  Każdy nadajnik ma wbudowaną dookolną kapsułę pojemnościową wysokiej jakości do całkowicie bezprzewodowego nagrywania, a także wejście TRS 3,5 mm do podłączenia mikrofonu lavalier, takiego jak RØDE Lavalier GO.
  Wireless GO II jest również wyposażony w trzy futrzane osłony przeciwwietrzne, które zawierają innowacyjną nową konstrukcję typu twist-to-lock do nagrywania w wietrznych warunkach, zapewniając krystalicznie czysty, profesjonalny dźwięk w każdej sytuacji.

  Zestaw bezprzewodowy RODE Wireless GO II cena: 1399 zł

  dostępny od ręki
  Typ transmisji
  2,4 GHz z 128-bitowym szyfrowaniem
  Charakterystyka kierunkowa
  Wielokierunkowy
  Równoważny szum wejściowy
  @ Maksymalny Gain 21,8 dB (ważony A),
  Zakres częstotliwości
  50 Hz – 20 kHz,
  Wejście mikrofonu zewnętrznego
  20 Hz – 20 kHz,
  Maksymalny poziom wyjściowy
  + 3 dBu,
  Maksymalny SPL
  100 dB SPL (1kHz @ 1m),
  Zakres dynamiczny
  100 dBA (przedwzmacniacze mikrofonowe),
  Wymagania dotyczące zasilania
  Wbudowany akumulator litowo-polimerowy Li-po do ładowania przez USB,
  Żywotność baterii
  do 7 godzin,
  Waga
  TX – 31 g RX – 31 g,
  Wymiary
  (dł. x szer. x wys.: TX: 44 × 45,3 × 18,5 mm, RX: 44 x 46,4 x 18,5 mm)
  • Nadajnik Wireless GO II - 2szt
  • Płaski kabel pamięci TRS do podłączania do kamer
  • Kabel USB-C na USB-A - 3szt
  • Osłona przeciwietrzna - 2szt
  • Pokrowiec
  • Dwukanałowy system mikrofonów bezprzewodowych – możliwość nagrywania jednocześnie dwóch źródeł dźwięku.
  • Całkowicie nowa transmisja cyfrowa 2,4 GHz serii IV z szyfrowaniem 128-bitowym – zapewnia zasięg zwiększony do 200 m.
  • Analogowe wyjście TRS 3,5 mm, cyfrowe wyjście audio USB-C i iOS – zapewniające kompatybilność z aparatami, urządzeniami mobilnymi i komputerami.
  • Wbudowane możliwości nagrywania – ponad 24 godziny dźwięku bezpośrednio do każdego nadajnika jako zabezpieczenie przed przerwami i innymi problemami z dźwiękiem
  • Możliwość przełączania między trybami nagrywania mono lub stereo.
  • Elastyczna regulacja wzmocnienia – trzystopniowy pad, z możliwością rozszerzenia do 10-stopniowego padu
  • Kanał bezpieczeństwa – nagrywa drugi kanał przy -20 dB jako rezerwę na wypadek zniekształceń kanału głównego
  • Wbudowane akumulatory litowo-jonowe do wielokrotnego ładowania – do 7 godzin pracy na baterii.
  • Zaprojektowane i wykonane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych RØDE w Sydney w Australii.

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?