BLACK FRIDAY 2022 SPRAWDŹ! prawdziwe raty 0%

Tilta Left-Side Advanced Focus Handle for F570 Battery - uchwyt boczny (TA-LFH6-57-B)

ID: 23570

cena 989 zł
eRaty 12 x 88 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z opiekunem produktu
zapytaj o produkt lub cenę

Tilta Left-Side Advanced Focus Handle for F570 Battery - uchwyt boczny (TA-LFH6-57-B)

Tilta TA-TSRA-15-G to pojedynczy uchwyt na wałek Ø15mm, który można zamontować bezpośrednio do klatki operatorskiej, zwiększając tym samym jej potencjał montażowy dla akcesoriów. 

Dodaj stabilność i sterowanie ręczne do konfiguracji aparatu i zasilaj silnik Nucleus Nano przez port wyjściowy USB typu C 8 V za pomocą tego lewego uchwytu zaawansowanego ustawiania ostrości na akumulator F570 firmy Tilta. Ten uchwyt w czarnym wykończeniu ma dwa gwintowane otwory montażowe, które umożliwiają wybór spośród różnych opcji mocowania do montażu na klatce lub płycie bazowej (przystawka nie jest dołączona i wymagana). Wygodny uchwyt mieści wewnętrznie baterię F55/F570 serii L, umożliwiając zasilanie silnika sterującego ostrością Nucleus Nano za pomocą dołączonego kabla. Wymagany jest osobny kabel do sterowania uruchamianiem/zatrzymywaniem kamer obsługujących tę funkcję, ale nie jest dołączony. Uchwyt posiada również port wyjściowy 12 VDC.
Uchwyt posiada przycisk start/stop nagrywania oraz funkcję kalibracji do użytku z różnymi obiektywami. Zintegrowane żeńskie gwinty mocujące umożliwiają obrót o 360 ° w celu regulacji kąta uchwytu i pozwalają wybrać mocowanie montażowe, takie jak mocowanie rozety Tilta, mocowanie sworznia ustalającego ARRI, adapter do szyny NATO i wiele innych. Dołączony regulowany pasek na nadgarstek pomaga wygodnie trzymać rękę na uchwycie.

Tilta Left-Side Advanced Focus Handle for F570 Battery - uchwyt boczny (TA-LFH6-57-B) cena: 989 zł

pytaj o dostępność
  • 1 x uchwyt TA-LFH6-57-B
  • Zasila Nucleus Nano
  • Kontrola ostrości i Start/Stop
  • Akceptuje wybrane baterie serii L
  • Pozwala na 360 ° obrotu
  • Opcjonalny kabel Run/Stop
  • Dostępnych jest wiele opcji załączników

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?