Prawdziwe raty 0%! Na wybrane produkty

Świetlówka Powerlux 45W 5400K E27

ID: 16598

powerlux
Produkt wycofany.

Skontaktuj się z nami w sprawie alternatywnych produktów

Foto-Plus ekspert
kontakt z naszym doradcą
zapytaj o produkt lub cenę

Światło ciągłe tego typu doskonale sprawdza się w fotografii i w filmowaniu. Dzięki zastosowaniu temperatury światła 5400 K kolory fotografowanych lub filmowanych przedmiotów są optymalnie zbliżone do rzeczywistych jakie widzimy naszymi oczami.

Ogromną zaletą jest również niska temperatura pracy dająca bezpieczeństwo i wygodę. Wysoka jakość wykonania świetlówek Powerlux zapewnia trwałość i niezawodność.

ODWZOROWANIE BARW
Wiele powszechnie dostępnych świetlówek, nie nadaje się jako źródło światła w fotografii. Wynika to z niskiego współczynnika oddawania barw. Proszę zwrócić uwagę, że nie jest podawany przez producentów.

Aby zapewnić prawidłowe odwzorowanie kolorów fotografowanych przedmiotów, należy stosować źródła światła o wysokim wskaźniku oddawania barw - Ra. Im wyższa wartość wskaźnika, tym lepiej oddawane są barwy (Ra=100 oznacza idealne oddawanie barw, podczas gdy większość świetlówek posiada Ra z zakresu 40-50).

Świetlówki Powerlux posiadają bardzo wysoki współczynnik Ra=90, oznacza to że wszystkie fotografowane obiekty zachowują swoje naturalne kolory. Stosując świetlówki Powerlux możesz cieszyć się zdjęciami o nasyconych kolorach i oszczędzasz swój czas, ponieważ otrzymujesz naturalnie wyglądające kolory, bez konieczności obróbki zdjęć na komputerze.

Moc świetlówki
45 W
Współczynnik odwzorowania barw
Ra>90
Temperatura barwowa
5400 K
Zasilanie
230 V
Mocowanie - typ gwintu
E27
Długość całkowita
16 cm
Średnica w najszerszym miejscu
6 cm
Długość spirali
10 cm
  • Pobór mocy maks. 45 W
  • Temperatura barwowa 5400 K
  • Gwint standardowy E27

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?