Statyw wideo Benro Aero A1883FS2Pro - PROMOCJA


benro
  cena 799 zł
  eRaty 12 x 71 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Statywy AERO to trójnogi video w których położono nacisk na rozmiar i wagę, są najbardziej kompaktowymi statywami video w ofercie Benro.

  Statyw A1883FS2PRO to kompaktowy statyw video z najnowszą głowicą S4PRO. Przeznaczony do pracy z aparatami bezlusterkowymi, lustrzankami i kamerami o łącznej wadze 2 kg. 

  4 sekcyjne nogi z niezależną regulacją oferują prostą konfigurację w trudnym terenie. Składane do tyłu, powodują że złożony statyw nie zajmuje wiele miejsca i można go nosić w plecaku lub futerale. Istnieje możliwość wymiany gumowych zakończeń nóg na kolce wykonane ze stali nierdzewnej. 
  Cechą która wyróżnia A1883FS2PRO to zamontowana na kolumnie środkowej półkula do której instaluje się głowicę. Takie rozwiązanie powoduje że głowicę możemy pozycjonować niezależnie od nóg statywu.

  Kolejną zaletą statywu jest funkcja monopodu – kolumnę środkową łączy się z jedną z wykręcanych nóg i otrzymujemy w pełni funkcjonalny monopod.

  W skład zestawu wchodzi najnowsza głowica S2Pro. Wykonana z lekkich i trwałych metali (aluminium, magnez) głowica S2Pro charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i gwarancją bezpiecznej pracy.  W pionie pracuje w zakresie + 90 / -75 °, a zakres obrotu w poziomie wynosi pełne 360°. Na wyposażeniu głowicy znajduje się szybkozłączka którą można przesuwać do przodu i do tyłu by znaleźć optymalną pozycję dla kamery. Płytkę można zablokować aby uniknąć niebezpiecznego przesuwu lub wyślizgnięcia kamery z głowicy przy pracy na dużych przechyłach.

   

  Statyw wyposażony jest w solidny i estetyczny pokrowiec.

  max wysokość
  165cm
  min wysokość
  54cm
  długość po złożeniu
  53,5 cm
  udźwig
  2,5kg
  ilość sekcji
  4
  waga
  2,13kg
  • statyw z głowicą
  • solidny i estetyczny pokrowiec.
  • Niezależne ustawienie odchylenia każdej z nóg
  • Możliwość przekształcenia statywu z monopod
  • Głowica zamocowana na półkuli

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?