Quadralite zestaw MOVE X 400


quadralite
  cena 1949 zł
  eRaty 12 x 174 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę

  Zalecane akcesoria

  Zestaw Quadralite Move X 400 Kit składa się z dwóch lamp Move X 400 o mocy 400 Ws każda. Jest to najmocniejszy i najbardziej rozbudowany komplet tej serii. Lampy o tak wysokiej mocy i szerokim zakresie regulacji znajdą zastosowanie nie tylko w amatorskim, ale też w profesjonalnym studio fotograficznym. Move X sprawdzą się doskonale w fotografii portretowej i produktowej, pozwalając rozwijać pasję i umiejętności fotografa. W skład tego zestawu wchodzi podstawowy zestaw modyfikatorów światła czyli: softbox 60x90 cm, czasza, wrota oraz strumienica. Wszystko zapakowane jest w pojemną i poręczna torbę na kółkach, która nie tylko ułatwi przechowywanie zestawu, ale też jego transport pomiędzy planami zdjęciowymi.

  Quadralite Move X to kompaktowe i proste w obsłudze lampy błyskowe, które amatorowi pozwolą nauczyć się oświetlenia studyjnego, ale sprawdzą się też w rękach profesjonalisty. Dzięki małym rozmiarom i niskiej masie można je łatwo transportować i przechowywać. Zintegrowane radiowe sterowanie w systemie Navigator X zapewnia wygodę w pracy podczas sesji.

  Move X charakteryzuje się zakresem regulacji energii błysku zawierającym się w przedziale 5 stopni przysłony (1/1 – 1/32, z dokładnością do 0.1 EV). Ponadto dzięki nowoczesnej konstrukcji szybko się ładuje nawet na pełnej energii błysku (>1,5s). Przy minimalnej mocy osiąga bardzo krótki czas trwania błysku wynoszący jedynie 1/2000 s (t=0.1), co pozwala na swobodne fotografowanie podczas sesji. Temperatura barwowa błysku wynosi 5600K i w zależności od ustawionej energii błysku może wahać się w przedziale ±200K.

  Move X wyróżnia się stabilizacją energii błysku w pełnym zakresie mocy. Tolerancja pomiędzy poszczególnymi błyskami wynosi zaledwie 2% co sprawia, że lampy świetnie nadają się do profesjonalnych zastosowań. Temperatura barwowa błysku wynosi 5600K i w zależności od ustawionej energii błysku może wahać się w przedziale ±200K.

  Move X są w pełni kompatybilne z systemem radiowego sterowania Quadralite Navigator X. Dzięki wbudowanemu odbiornikowi mogą być zestawiane zarówno z lampami Atlas 600 TTL, Reporter 360 TTL, Stroboss 60 i innymi. Sterownik radiowy Navigator X udostępnia zdalne wyzwalanie błysku (do czasu X-Sync), sterowanie energią błysku oraz zmianę trybu pracy. Ponadto Move X wyposażony jest w złącze USB, które pozwala na podłączenie odbiorników systemu Navigator Kit. Osoby posiadające już zestaw lamp Quadralite/Quantuum z serii Up!, Move czy Pulse mogą bez obaw dodać Move X do swojego arsenału i używać tych samych wyzwalaczy co do tej pory. Możliwe jest również wykorzystanie gniazda Jack 3,5 mm i połączenie Move X z wyzwalaczami innych marek.

  Tylny panel lampy jest prosty, czytelny i funkcjonalny. Ekran LCD pokazujący nastawy lampy jest łatwy do odczytania także pod dużym kątem. Obok niego usytuowane jest poręczne pokrętło do regulacji mocy błysku, zmiany kanału komunikacji radiowej i grupy lamp. Umieszczony pod ekranem LCD szereg pięciu przycisków daje szybki dostęp do wszystkich ustawień i funkcji lampy. Halogenowe światło pilotujące o mocy 150 W może pracować niezależnie od mocy błysku (jasność można ustawić ręcznie), lub być sprzężone z energią błysku (proporcjonalne). Ponadto może być automatycznie wyłączone na czas błysku lub świecić się bez przerwy.

  Quadralite Move X wyróżnia się kompaktową obudową wykonaną z aluminium oraz niską masą (jedynie 2kg). Dzięki metalowemu mocowaniu statywowemu pozwalającemu na regulacje kąta pochylenia lampa jest w stanie utrzymać softboxy do rozmiaru 120 cm.

  Z lampami Quadralite Move X można wykorzystywać szeroką gamą modyfikatorów światła, takich jak: czasze, softboxy, strumienice, beauty-dishe, i inne wyposażone są w mocowanie akcesoriów typu Bowens.

  Czasze modelujące

  Żarówka pilotująca

  Sterowanie bezprzewodowe

  Energia błysku
  400Ws dla pojedynczej lampy 
  Liczba przewodnia
  65m dla ISO100, czasza 18 cm  
  Zakres regulacji energii błysku
  1/32 (12,5 Ws) ~ 1/1 (400Ws) 
  Czas ładowania
  ~0,3 – 1,5 s 
  Czas trwania błysku
  1/800 s @ 1/11/2000 s @1/32 
  Moc lampy modelującej
  Halogen, 150W 
  Sposób wyzwalania
  Kabel synchronizacyjny, fotocela, wbudowany odbiornik bezprzewodowy NAVIGATOR 
  Temperatura barwowa błysku
  5600 K ± 200 K 
  Napięcie wyzwalania
  b.d 
  Chłodzenie
  Wentylator oraz radiator 
  Autorozładowanie
  b.d 
  Zasilanie
  AC 220 V – 240 V ~ 50 Hz 
  Wymiary
  93 x 35,5 x 24 cm (jest to wymiar spakowanej torby na sprzęt MOVE)
  Waga
  Ok. 12kg (waga całego zestawu) 
  • 2 x studyjna lampa błyskowa Quadralite Move X 400
  • 2x Statyw 200cm
  • 1x czasza 7"
  • 1x Parasol srebrny 90cm
  • 1x Softbox 60x90
  • 1x Wrota
  • 1x Snoot
  • 1x Torba na lampy
  • 1x Kable zasilający i syncho
  • regulacja energii błysku w zakresie 1/32 - 1/1,
  • płynna regulacja światła modelującego o mocy 150W,
  • fotocela z funkcją pomijania przed-błysku pomiarowego TTL,
  • automatyczne rozładowanie lampy po zmniejszeniu energii błysku,
  • pamięć ustawień i przywracanie ich po ponownym uruchomieniu lampy,
  • wbudowany odbiornik Navigator X
  • halogenowe oświetlenie pilotujące o mocy 150W (E27)
  • aktywne chłodzenie (wbudowany wentylator)
  • wyposażona w mocowanie akcesoriów typu Bowens
  • niewielka masa i kompaktowa obudowa.

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?