Prawdziwe raty 0% - Na wybrane produkty!

Świetlówka Powerlux 85W 5400K E27

ID: 9241

powerlux
cena 45 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z naszym doradcą
zapytaj o produkt lub cenę
Zalecane akcesoria

Energooszczędna świetlówka 85W z gwintem E27, o temperaturze barwowej 5400K co zapewnia światło zbliżone do słonecznego.

Światło ciągłe tego typu doskonale sprawdza się w fotografii bezcieniowej lub filmowaniu. Dzięki zastosowaniu temperatury światła 5400K kolory fotografowanych lub filmowanych przedmiotów są zbliżone do postrzeganych w świetle dziennym.

Ogromną zaletą jest również niska temperatura pracy dająca bezpieczeństwo i wygodę. Wysoka jakość wykonania zapewnia trwałość i niezawodność.

Wiele powszechnie dostępnych świetlówek, nie nadaje się jako źródło światła w fotografii. Wynika to z niskiego współczynnika oddawania barw. Proszę zwrócić uwagę, że nie jest podawany przez producentów.

Aby zapewnić prawidłowe odwzorowanie kolorów fotografowanych przedmiotów, należy stosować źródła światła o wysokim wskaźniku oddawania barw - Ra. Im wyższa wartość wskaźnika, tym lepiej oddawane są barwy (Ra=100 oznacza idealne oddawanie barw, podczas gdy większość świetlówek posiada Ra z zakresu 40-50).

Świetlówki Powerlux posiadają bardzo wysoki współczynnik Ra=90, oznacza to że wszystkie fotografowane obiekty zachowują swoje naturalne kolory. Stosując świetlówki Powerlux możesz cieszyć się zdjęciami o nasyconych kolorach, jak i również oszczędzasz swój czas, ponieważ otrzymujesz naturalnie wyglądające kolory, bez konieczności obróbki zdjęć na komputerze.

Świetlówka Powerlux 85W 5400K E27 cena: 45 zł

dostępny od ręki
Akcesoria
Maks. pobór mocy
85 W
Współczynnik odwzorowania barw
Ra=90
Temperatura barwowa
5400K
Zasilanie
230 V
Gwint
standardowy E27
Wymiary
24 x 7 cm
Długość spirali
13 cm
  • Pobór mocy: maks. 85W
  • Temperatura barwowa: 5400K
  • Gwint standardowy E27

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?