BLACK FRIDAY 2022 SPRAWDŹ! prawdziwe raty 0%

Powerbank solarny XTORM Super Charger 10000mAh 20W/XXR105 - PROMOCJA

ID: 21479

xtorm
cena 429 zł
eRaty 12 x 38 zł

 • Promocja do końca czerwca 2022 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów

Foto-Plus ekspert
kontakt z naszym doradcą
zapytaj o produkt lub cenę

Powerbank solarny XTORM Super Charger 10000mAh 20W/XXR105 

XTORM XXR104 to urządzenie przeznaczone dla aktywnych. Wyposażony jest w panele słoneczne będące doskonała alternatywą w pozyskiwaniu energii mobilnej. To wygodne, efektywne i hybrydowe rozwiązanie dla turystów spędzających dużo czasu w podróży czy na pieszych wędrówkach.

Właściwości

Pojemność baterii wewnętrznej XXR105 to 10 000 mAh, co pozwala to na około 4 -krotne doładowanie baterii najnowszych smartfonów.
Powerbank pobiera energię słoneczną przez wystawienie 2 wydajnych paneli SunPower® na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
2 panele słoneczne SunPower® zamontowane w urządzeniu są najbardziej wydajnymi panelami używanymi na rynku konsumenckim, które ładują baterię powerbanka nawet przy zachmurzonym niebie. 
Hybrydowe połączenie funkcjonalności tego modelu pozwala na uzupełnienie jego baterii również przez standardowe gniazdko elektryczne. Służy do tego port wejścia USB-C PD 20W, który umożliwia szybkie ładowanie w technologii Power Delivery. 
Dzięki zainstalowaniu 2 wyjściowych portów USB oraz 1 USB-C PD 20W można jednocześnie naładować urządzenia takie jak tablet, GPS, lub najnowsze smartfony . Zasilanie energią odbywa się bardzo szybko i bezproblemowo!
Powerbank można wygodnie złożyć po zakończeniu ekspozycji na słońce. 
Specjalny uchwyt w obudowie doskonale nadaje się do przyczepienia karabińczyka będącego w zestawie lub sznurka, tak aby urządzenie mogło pracować (np. pobierać energię) w trakcie wycieczki.
Powerbank solarny jest odporny na lekkie zachlapania dzięki certyfikatowi IPX4.
Wbudowany chip APM zapewnia automatyczne równoważenie się energii podczas ładowania, aby zapobiec przeładowaniu i przegrzaniu się podłączonych urządzeń.

Powerbank solarny XTORM Super Charger 10000mAh 20W/XXR105 - PROMOCJA

Powerbank solarny XTORM Super Charger 10000mAh 20W/XXR105 - PROMOCJA

 

Xtorm dba o bezpieczeństwo użytkownika!

Xtorm we wszystkich swoich urządzeniach zadbał o bezpieczeństwo użytkowników. Każdy produkt Xtorm jest zabezpieczeny przed przeładowaniem i przegrzaniem. Powerbanki posiadają układ automatycznego zarządzania energią, który dostosowuje prędkość ładowania do podłączonych urządzeń. Xtorm montuje specjalny chip APM, który zabezpiecza przed przeładowaniem i przegrzaniem baterii powerbanku, jak i ładowanego urządzenia

Powerbank solarny XTORM Super Charger 10000mAh 20W/XXR105 - PROMOCJA

Nawet 3 letnia Gwarancja!
 
Teraz możesz przedłużyć gwarancję powerbanku Xtorm z 24 do 36 miesięcy. Wystarczy, że postąpisz zgodnie z instrukcją poniżej:

1. Kup dowolny powerbank Xtorm
2. Wejdź na: www.xtorm.eu/product-reg

3. Zarejestruj swój produkt.
4. Twój Xtorm posiada już 3-letnią gwarancję!

 

Poznaj markę Xtorm

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 70 krajach.

Powerbank solarny XTORM Super Charger 10000mAh 20W/XXR105 - PROMOCJA cena: 429 zł

dostępny od ręki
Typ baterii
Litowo-polimerowa, Pojemność: 10000 mAh, Panel Solarny: SunPower® 4,5W
Wymiary
16,5x10x2,1 cm
Wejście
1x USB-C PD 20W (5V/3A, 9V/2, 22A, 12V/1,67A)
Wyjście
1x USB-C PD 20W (5V/3A, 9V/2, 22A, 12V/1,67A),
2X USB (5V/3A, 9V/2A, 12/1,5A ) 18W max
Waga
0,420 kg
 • Dodatkowa zawartość : Instrukcja obsługi, kabel USB ->USB-C, karabińczyk
 • Pojemność baterii wewnętrznej XXR105 to 10 000 mAh, co pozwala to na około 4 -krotne doładowanie baterii najnowszych smartfonów.
 • Powerbank pobiera energię słoneczną przez wystawienie 2 wydajnych paneli SunPower® na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
 • 2 panele słoneczne SunPower® zamontowane w urządzeniu są najbardziej wydajnymi panelami używanymi na rynku konsumenckim, które ładują baterię powerbanka nawet przy zachmurzonym niebie.
 • Hybrydowe połączenie funkcjonalności tego modelu pozwala na uzupełnienie jego baterii również przez standardowe gniazdko elektryczne. Służy do tego port wejścia USB-C PD 20W, który umożliwia szybkie ładowanie w technologii Power Delivery.
 • Dzięki zainstalowaniu 2 wyjściowych portów USB oraz 1 USB-C PD 20W można jednocześnie naładować urządzenia takie jak tablet, GPS, lub najnowsze smartfony . Zasilanie energią odbywa się bardzo szybko i bezproblemowo!
 • Powerbank można wygodnie złożyć po zakończeniu ekspozycji na słońce.
 • Specjalny uchwyt w obudowie doskonale nadaje się do przyczepienia karabińczyka będącego w zestawie lub sznurka, tak aby urządzenie mogło pracować (np. pobierać energię) w trakcie wycieczki.
 • Powerbank solarny jest odporny na lekkie zachlapania dzięki certyfikatowi IPX4.
 • Wbudowany chip APM zapewnia automatyczne równoważenie się energii podczas ładowania, aby zapobiec przeładowaniu i przegrzaniu się podłączonych urządzeń.

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?