BLACK FRIDAY 2022 SPRAWDŹ! prawdziwe raty 0%

Powerbank solarny XTORM 5000mAh 20W/XXR103

ID: 21477

xtorm
cena 209 zł
eRaty 12 x 19 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z naszym doradcą
zapytaj o produkt lub cenę

Powerbank solarny XTORM 5000mAh 20W/XXR103

XTORM XXR103 to urządzenie przeznaczone dla aktywnych. Wyposażony jest w panele słoneczne będące doskonała alternatywą w pozyskiwaniu energii mobilnej. To wygodne, efektywne i hybrydowe rozwiązanie dla turystów spędzających dużo czasu w podróży czy na pieszych wędrówkach.

Właściwości

Pojemność baterii wewnętrznej XXR103 to 5000 mAh, co pozwala to na około 2 -krotne doładowanie baterii smartfona.
Powerbank pobiera energię słoneczną przez wystawienie wydajnych paneli SunPower® na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Panele słoneczne SunPower® zamontowane w urządzeniu są najbardziej wydajnymi panelami używanymi na rynku konsumenckim, które ładują baterię nawet przy zachmurzonym niebie.
Hybrydowe połączenie funkcjonalności tego modelu pozwala na uzupełnienie jego baterii również przez standardowe gniazdko elektryczne lub poprzez komputer. Służy do tego port wejścia USB-C PD 18W dostosowany do szybkiego ładowania w technologii Power Delivery.
XXR103 posiada wbudowaną zintegrowana latarkę dzięki której możesz np. oświetlić wnętrze namiotu lub sprawdzić usterkę roweru w czasie zmierzchu. 
Dzięki zainstalowaniu dwóch wyjściowych portów USB można jednocześnie naładować dwa urządzenia takie jak tablet, odtwarzacz mp3 czy GPS. Zasilanie energią odbywa się bardzo szybko i bezproblemowo!
Specjalny uchwyt w obudowie doskonale nadaje się do przyczepienia karabińczyka ( w zestawie) lub sznurka, tak aby urządzenie mogło pracować (np. pobierać energię) w trakcie wycieczki.
Powerbank solarny jest odporny na lekkie zachlapania dzięki certyfikatowi IPX4.
Wbudowany chip APM zapewnia automatyczne równoważenie się energii podczas ładowania, aby zapobiec przeładowaniu i przegrzaniu się podłączonych urządzeń.

Powerbank solarny XTORM 5000mAh 20W/XXR103

Powerbank solarny XTORM 5000mAh 20W/XXR103

 

Xtorm dba o bezpieczeństwo użytkownika!

Xtorm we wszystkich swoich urządzeniach zadbał o bezpieczeństwo użytkowników. Każdy produkt Xtorm jest zabezpieczeny przed przeładowaniem i przegrzaniem. Powerbanki posiadają układ automatycznego zarządzania energią, który dostosowuje prędkość ładowania do podłączonych urządzeń. Xtorm montuje specjalny chip APM, który zabezpiecza przed przeładowaniem i przegrzaniem baterii powerbanku, jak i ładowanego urządzenia

Nawet 3 letnia Gwarancja!
 
Teraz możesz przedłużyć gwarancję powerbanku Xtorm z 24 do 36 miesięcy. Wystarczy, że postąpisz zgodnie z instrukcją poniżej:

1. Kup dowolny powerbank Xtorm
2. Wejdź na: www.xtorm.eu/product-reg

3. Zarejestruj swój produkt.
4. Twój Xtorm posiada już 3-letnią gwarancję!

 

Poznaj markę Xtorm

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 70 krajach.

Powerbank solarny XTORM 5000mAh 20W/XXR103 cena: 209 zł

dostępny od ręki
Typ baterii
Litowo-polimerowa, Pojemność: 5 000 mAh, Panel Solarny: SunPower® 1,1 W
Wymiary
13,9 x 7,9 x 1,4 cm
Wejście
1x USB-C PD 18W ( 5V/3A, 9V/2A,12V/1,5A)
Wyjście
1x USB-C 5V/2,1A, 1x USB 5V/2,1A
Waga
0,167 kg
  • Dodatkowa zawartość : Instrukcja obsługi, kabel USB ->USB-C
  • Pojemność baterii wewnętrznej XXR103 to 5000 mAh, co pozwala to na około 2 -krotne doładowanie baterii smartfona.
  • Powerbank pobiera energię słoneczną przez wystawienie wydajnych paneli SunPower® na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
  • Panele słoneczne SunPower® zamontowane w urządzeniu są najbardziej wydajnymi panelami używanymi na rynku konsumenckim, które ładują baterię nawet przy zachmurzonym niebie.
  • Hybrydowe połączenie funkcjonalności tego modelu pozwala na uzupełnienie jego baterii również przez standardowe gniazdko elektryczne lub poprzez komputer. Służy do tego port wejścia USB-C PD 18W dostosowany do szybkiego ładowania w technologii Power Delivery.
  • XXR103 posiada wbudowaną zintegrowana latarkę dzięki której możesz np. oświetlić wnętrze namiotu lub sprawdzić usterkę roweru w czasie zmierzchu.
  • Dzięki zainstalowaniu dwóch wyjściowych portów USB można jednocześnie naładować dwa urządzenia takie jak tablet, odtwarzacz mp3 czy GPS. Zasilanie energią odbywa się bardzo szybko i bezproblemowo!
  • Specjalny uchwyt w obudowie doskonale nadaje się do przyczepienia karabińczyka ( w zestawie) lub sznurka, tak aby urządzenie mogło pracować (np. pobierać energię) w trakcie wycieczki.
  • Powerbank solarny jest odporny na lekkie zachlapania dzięki certyfikatowi IPX4.
  • Wbudowany chip APM zapewnia automatyczne równoważenie się energii podczas ładowania, aby zapobiec przeładowaniu i przegrzaniu się podłączonych urządzeń.

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?