Mikrofon krawatowy RODE Lavalier GO


  cena 329 zł
  eRaty 12 x 29 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Zalecane akcesoria

  Mikrofon Lavalier GO™ to wysokiej jakości, profesjonalny mikrofon typu lavalier, zaprojektowany i przeznaczony do systemu Wireless GO™ oraz większości urządzeń nagrywających z wejściem mikrofonowym typu TRS jack 3,5 mm.

  Wireless GO to najmniejszy i najbardziej wszechstronny system bezprzewodowy. Nadajnik i odbiornik ważą po 31 g, co czyni go wyjątkowo kompaktowym, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi dookólnemu w nadajniku system ten oferuje po raz pierwszy w tej formie prawdziwie niepowtarzalny dźwięk.

  Dla bardziej wymagających użytkowników, którzy chcą dodatkowych udogodnień, wprowadzono krawatowy mikrofon Lavalier GO. Wystarczy podłączyć go do nadajnika, przypiąć do koszuli i wsunąć nadajnik do kieszeni lub przypiąć do paska, aby uzyskać bezprzewodowy i wyjątkowy dźwięk.

  Główne cechy Lavalier GO:

  * Profesjonalny mikrofon typu lavalier o jakości emisyjnej z gniazdem TRS 3,5 mm, idealny dla szerokiej gamy twórców: filmowców, vlogerów, dziennikarzy, profesjonalistów biznesowych i innych,
  * Wysokiej jakości dookólna kapsuła pojemnościowa, zaprojektowana w najnowocześniejszym zakładzie RØDE w Sydney w Australii
  * Trwały, wytrzymały kabel wzmocniony Kevlarem®,
  * Przeznaczony do użytku z systemem RØDE Wireless GO, ale działa bezbłędnie z prawie każdym urządzeniem z wejściem mikrofonowym typu TRS jack 3,5 mm,
  * Zawiera osłonę pop, klips montażowy i pokrowiec.


  Lavalier GO został zaprojektowany z myślą o doskonałej wydajności w szerokim zakresie zastosowań produkcyjno-emisyjnych, od kręcenia filmów, vlogowania aż po zastosowania dziennikarskie.
  Wyposażony w dyskretny dookólny mikrofon o średnicy 4,5 mm, Lavalier GO zapewnia krystalicznie czysty dźwięk we wszystkich warunkach i jest niezwykle wdzięczny jeśli chodzi o trudne sytuacje podczas nagrywania materiałów, co pozwala na większą elastyczność w problematycznych sytuacjach.

  Lavalier GO jest wyposażony w trwały klips do szybkiego i łatwego montażu, piankowy filtr pop w celu zmniejszenia efektu spółgłosek wybuchowych i szumu wiatru oraz wyposażony we wzmocnione okablowanie Kevlar®, zaprojektowane tak, aby wytrzymało nawet najbardziej trudne użytkowanie.
  Mikrofon jest przeznaczony do systemu Wireless GO, ale działa bezbłędnie z każdym urządzeniem nagrywającym z wejściem mikrofonowym typu TRS jack 3,5 mm, który zapewnia zasilanie wtyczki, w tym z nadajnikami bezprzewodowymi RØDElink.
  Jest także kompatybilny ze smartfonami i innymi urządzeniami z wejściami TRRS korzystającymi z adaptera RØDE SC4

  Charakterystyka kierunkowa
  dookólna
  Zakres częstotliwości
  20Hz - 20kHz - 20kHz
  Impedancja wyjściowa
  3k Ω T
  Stosunek sygnału do szumu
  67 dB
  Maksymalny poziom głośności SPL
  110 dB
  Czułość
  -35dB (17,8mV @94dB SPL)
  Zakres dynamiczny
  83dB
  Zasilanie
  z gniazdka TRS (2.7V)
  Wyjście
  Złocony wtyk TRS
  • Mikrofon
  • Klips montazowy
  • Osłona przeciwwietrzna
  • Pokrowiec
  • Profesjonalny mikrofon typu lavalier o jakości emisyjnej.
  • Wysokiej jakości dookólna kapsuła pojemnościowa.
  • Przewód mikrofonu wzmocniony Kevlarem®.

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?