Szklana osłona LCD Larmor Nikon D7500


  cena 59 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  GGS Larmor to sześciowarstwowa osłona ekranu LCD wykonana z najwyższej jakości japońskiego szkła optycznego. Osłona zabezpiecza wyświetlacz aparatu przed uszkodzeniami, zarysowaniami, uderzeniami oraz zabrudzeniami.

  Najnowsze technologie zastosowane w procesie produkcyjnym umożliwiły stworzenie produktu o niespotykanych parametrach. Szkło hartowane o twardości powierzchni 8H ma zaledwie 0,3 milimetra grubości, co umożliwia używanie osłony z aparatami z ruchomym wyświetlaczem. Zmniejsza także ryzyko przypadkowego zahaczenia i oderwania osłony od aparatu. Powłoki antyrefleksyjne gwarantują, że jakość oraz barwy obrazu emitowanego przez wyświetlacz zostają zachowane. Ekran dotykowy (jeżeli aparat taki posiada) zachowuje pełną funkcjonalność. Czarne wykończenie ramki sprawia, że osłona doskonale komponuje się z aparatem. GGS Larmor znacznie przewyższa pod względem jakości i stopnia ochrony osłony wykonane z plastiku lub folii.

  Zamontowanie osłony GGS jest proste i bezpieczne. Odbywa się bez użycia środka klejącego, dzięki zastosowaniu silikonowej warstwy o wysokiej przyczepności. Zastosowana technologia gwarantuje solidne i bezpieczne dla aparatu mocowanie. W zestawie znajduje się także nasączana ściereczka do oczyszczenia ekranu LCD przed montażem. Po zdjęciu osłony na wyświetlaczu LCD nie pozostają ślady.

  Przeznaczona do Nikona D7500

  Szklana osłona LCD Larmor Nikon D7500 cena: 59 zł

  pytaj o dostępność
  materiał
  japońskie szkło optyczne
  liczba warstw
  6 (UV, antyrefleksyjne, wzmacniające)
  twardość powierzchni
  8H
  grubość szkła
  0,3 mm
  wytrzymałość na nacisk
  do 12 kg na 1 cm kwadratowy
  przepuszczalność światła
  powyżej 95%
  sposób montażu
  silikonowa warstwa adhezyjna (bez kleju)
  • Osłona LCD Nikon D7500
  • Nasączona specjalnym preparatem ściereczka do wyczyszczenia wyświetlacza przed montażem.

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?