Lampa ledowa pierścieniowa Nanlite HALO14


  cena 449 zł
  eRaty 12 x 40 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę

  Pierścieniowe lampy Halo LED NanLite zapewniają atrakcyjną, miękką, prawie bezcieniową jakość światła z interesującymi, pierścieniowymi refleksami w oczach fotografowanego obiektu. Idealny dla uczących się technik makijażu, vlogowania, oświetlenia fotograficznego, oświetlenia wideo, kabin fotograficznych i innych.

  Kompaktowa i przenośna
  Halo 14 o średnicy 35,5 cm i lekkiej konstrukcji (tylko 0,65 kg) sprawia, że jest to idealna lampa pierścieniowa do pracy w małych przestrzeniach i łatwego transportu z miejsca na miejsce. Wyposażony w standardowy uchwyt 5/8 ", Halo 14 można zamontować bezpośrednio na prawie każdym statywie.

  Dokładność kolorów
  Niezależnie od tego, czy fotografujesz, nakładasz makijaż, czy filmujesz, najważniejsze jest aby dobrze odwzorować kolory. Wynik wskaźnika oddawania barw Halo 14 (CRI) wynoszący 95 i indeks spójności oświetlenia telewizyjnego (TLCI) wynoszący 93 oznacza, że nie tylko odcienie skóry i kolory będą wyglądać poprawnie na żywo ale także zpstaną poprawnie odwzorowane w obiektywie aparatu.

  Regulowana jasność i temperatura barwowa
  Dzięki pierścieniowym lampom Halo możesz szybko osiągnąć piękne, studyjnej jakości rezultaty bez dodawania filtrów lub dyfuzji materiału. Centralnie umieszczone pokrętła sterujące, dostępne zarówno z przodu, jak i z tyłu światła, umożliwia wybieranie jasności w zakresie od 0-100%, oszczędzając czas na przesuwanie lampy w przód iw tył w celu uzyskania wymaganej intensywności światła.

  Regulowana temperatura barwowa (2700–6500 K) może być używana w celu dopasowania do innych urządzeń, warunków oświetlenia otoczenia lub w celu zaoferowania kreatywnych opcji.

  UWAGA!

  Telefon widoczny na zdjęciach nie jest częścią zestawu.

  Lampa ledowa pierścieniowa Nanlite HALO14 cena: 449 zł

  dostępny od ręki
  moc maksymalna
  2006 lumenów
  odwzorowanie barw
  CRI 95 i TLCI 93
  temperatura barwowa
  2700-6500 °K
  moc
  24W
  źródło prądu
  zasilanie sieciowe
  Regulacja mocy
  0-100%
  waga
  0,65kg
  średnica zewnętrzna
  35,5cm
  średnica wewnętrzna
  28cm
  • NanLite Halo 35,5cm Dwukolorowa lampa pierścieniowa LED
  • Mocowanie odbiornika 5/8 "
  • Uchwyt do smartfona
  • Lustro
  • Pokrowiec
  • Podstawa światła na biurko
  • Zasilacz

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?