Głowica kulowa Leofoto LH-40


  cena 799 zł
  eRaty 12 x 71 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę

  Głowica kulowa Leofoto LH-40

  Głowice kulowe Leofoto wyznaczają nowe standardy jakościowe dla tej grupy produktowej stając się doskonałą propozycją dla fotografów oczekujących bezkompromisowych rozwiązań. Wyprodukowane  z aluminium lotniczego oferują płynną i stabilną pracę kuli, precyzyjną pracę pokręteł i wysoką odporność na ciężkie warunki atmosferyczne.

  Leofoto LH-40 to  nisko profilowa aluminiowa głowica kulowa wyposażona w system szybkiego zwalniania kompatybilny z ArcaSwiss.  

  Precyzyjnie wykonana kula z pustym rdzeniem zapewnia ultra płynną pracę a duże ergonomiczne pokrętła blokujące umożliwia pełną i szczegółową kontrolę nad głowicą. Pomiędzy kulą a misą zastosowano tuleję Delrin która skutecznie minimalizuje współczynnik tarcia. Głowica wyposażona jest w duże pokrętło, które służy do panoramowania (360 stopni). Umożliwia ono również pochylenie aparatu o 90 stopni w dwóch kierunkach w przypadku fotografii portretowej. LH-40 posiada także dwa niezależne pokrętła blokady panoramy i kontroli oporu – pozwalające na jeszcze precyzyjniejsze ustawienie kompozycji kadru. Wszystkie pokrętła posiadają uszczelki które chronią wnętrze przed dostaniem się kurzu i wilgoci do wewnątrz. Grawerowane laserowo skale na podstawie urządzenia zapewniają precyzyjną kontrolę pracy podczas wykonywania zdjęć panoramicznych. Do bezpiecznego montażu aparatu dołączona jest szybkozłączka QP-70N. 

  Leofoto LH-40 to dobra oferta dla fotografów mających w swoim arsenale duże i ciężkie zestawy aparat+obiektyw. Niski profil głowicy powoduje  że środek ciężkości jest niżej a tym samym zwiększa się sztywność  i lepszy chwyt. Taka konstrukcją oznacza również że kula może mieć większą średnicę czyli powiększa się jej powierzchnię styku z podstawą głowicy. LH-40 jest masywna, waży 496 g a jej maksymalny udźwig wynosi 20 kg.

  Głowica kulowa Leofoto LH-40 cena: 799 zł

  dostępny u dostawcy
  Średnica kuli
  40 mm
  Średnica podstawy
  57 mm
  Otwór montażowy
  3/8”
  Maksymalne obciążenie
  20 kg
  Waga
  496 g
  szybkozłączka
  QP-70N
  • Precyzyjna głowica kulowa
  • Kompatybilna z systemem ArcaSwiss
  • Jedno duże główne pokrętło i dwa niezalezne pokrętła od panoramowania i kontroli oporu
  • Udźwig 20 kg i waga głowicy 496 g

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?