Dynacore V-Mount Battery D-Series Mini D-95MS 95Wh 14,8V


  cena 969 zł
  eRaty 12 x 87 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Dynacore V-Mount Battery D-Series Mini D-95MS 95Wh 14,8V

  Kompaktowy i lekki akumulator litowo-jonowy Dynacore DM-95S o dużej pojemności 95Wh i mocy 70W z serii Mini (DM). Wyposażony w mocowanie V-lock (V-mount) oraz gniazdo D-tap do zasilania akcesoriów. Polecany do kamer Blackmagic URSA Mini, RED, ARRI Alexa Mini oraz Sony FS7 i FS5.

  Małe wymiary - wielkie możliwości

  Akumulator Dynacore MINI DM-95S łączy w sobie kompaktowe wymiary z niezwykłą wydajnością. Charakteryzuje się pojemnością 95Wh, mocą 50W i maksymalnym prądem 6A, co pozwala na jednoczesne zasilanie kamery i akcesoriów.

  Zastosowanie

  Z uwagi na kompaktowe wymiary akumulatora oraz jego bardzo niewielką wagę sprawdzi się znakomicie na dronie, gimbalu, steadicam’ie itp. 

  Idealny do zasilania małych i lekkich kamer filmowych, takich jak np. ARRI ALEXA Mini, RED Scarlet, RED Epic, RED Raven, Blackmagic URSA Mini, Blackmagic Pocket Cinema Camera (tę ostatnią przez D-tap). Z akumulatorem Dynacore MINI stworzą niezwykle wygodny dla operatora i lekki zestaw.

  Dynacore MINI DM-95S znajdzie zastosowanie również jako zasilanie dla aparatów DSLR oraz bezlusterkowców, które można podłączyć do niego za pomocą adaptera V-lock i dummy buttery.

  Gniazdo D-tap do zasilania akcesoriów filmowych, takich jak monitory podglądowe, rekordery czy oświetlenie LED znajduje się w wygodnym i łatwo dostępnym miejscu - na górze baterii.

  Wygodne ładowanie akumulatora

  Akumulatory Dynacore z serii DM możesz ładować w dwojaki sposób - nie tylko przez stacjonarne ładowarki ze złączem V-mount, ale również za pomocą niewielkich ładowarek podróżnych Dynacore D-travel, które podłącza się do gniazda D-tap akumulatora.

  100% bezpieczeństwa

  Inteligentny układ elektroniczny akumulatora  Dynacore DM-95S posiada szereg zabezpieczeń, które chronią zasilany sprzęt filmowy oraz sam akumulator przed uszkodzeniem (np. przez zwarcie, przeciążenie, przeładowanie itp.)

  3 lata gwarancji producenta

  Akumulator DM-95S, tak jak wszystkie akumulatory marki Dynacore objęty jest wydłużoną gwarancją producenta (3-letnią), na którą składa się 1 rok gwarancji podstawowej oraz 2 lata gwarancji serwisowej). 


   

  Dynacore V-Mount Battery D-Series Mini D-95MS 95Wh 14,8V cena: 969 zł

  pytaj o dostępność
  Model
  DM-95S
  Typ baterii
  V-Mount
  Napięcie
  14.8V
  Pojemność
  95Wh/6.6Ah
  Moc, maksymalne obciążenie
  70W, 6A
  Wskaźnik naładowania
  LED
  Wymiary
  127 x 90 x 52mm
  Waga
  0.80 kg
  Zakres temperatur pracy
  -30°C ~ +50°C

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?