Prawdziwe raty 0% - Na wybrane produkty!

Akumulator Newell BP-190 V-Mount

ID: 19396

cena 899 zł
eRaty 60 x 19 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z naszym doradcą
zapytaj o produkt lub cenę

Zajmując się zawodowo filmowaniem nie można dopuścić do nieoczekiwanego braku zasilania. Newell BP-190 V-Mount zapewnia wysoką jakość, bezpieczeństwo i zaawansowaną technologię, a wszystko to w atrakcyjnej cenie. Akumulator z mocowaniem V-Mount (V-Lock) pasuje do wielu profesjonalnych kamer, m.in. Sony, Red, Arri, Blackmagic oraz różnych typów oświetlenia.
Wysoka jakość
Do produkcji akumulatorów Newell użyto najlepszej jakości ogniw. Podawana w miliamperach pojemność jest rzeczywista i zapewnia długi czas pracy.
Wiele zastosowań
Akumulator Newell BP-190 V-Mount dodatkowo wyposażony jest w gniazda USB oraz D-Tap. Pozwala to wykorzystać zmagazynowaną w nim energię do wielu zastosowań.
100% bezpieczeństwa
Wbudowany inteligentny system zabezpieczający, oparty na układzie elektronicznym IC reguluje proces ładowania. Gwarantuje to bezpieczeństwo i ochronę dla urządzenia oraz użytkownika. O aktualnym poziomie naładowania informuje wskaźnik LED.
Zaawansowana technologia
Zamiennik Newell zbudowany został w technologii litowo-jonowej. Pozwala ona na wielokrotne ładowanie i rozładowywanie, a także doładowywanie w dowolnym momencie bez ryzyka wystąpienia tzw. efektu pamięci.
Wieloletnie doświadczenie
Marka Newell działa na rynku już od wielu lat i ma długą listę zadowolonych klientów, zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów fotografii.

Kompatybilność: kamery oraz inne urządzenia wyposażone w gniazdo V-Mount

Akumulator Newell BP-190 V-Mount cena: 899 zł

dostępny od ręki
Symbol
BP-190 V-Mount
Napięcie
14,8 V
Pojemność
13200 mAh, 190 Wh
Typ ogniwa
Li-Ion
wyjście USB
5 V, 2,1 A
Kompatybilność
kamery oraz inne urządzenia wyposażone w gniazdo V-Mount

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?