WEEKENDOWY HITCENOWY! SPRAWDŹ!

Canon projektor XEED 4K500ST

Ciesz się jakością obrazu kolejnej generacji i elastycznością pracy dzięki najmniejszemu i najlżejszemu* projektorowi instalacyjnemu o rozdzielczości macierzystej 4K (4096 × 2400). 5000 lumenów, panele 4K LCOS, obiektyw 4K firmy Canon – wyposażenie zapewniające rezultaty, które zapierają dech w piersiach.
Projektor XEED 4K500ST umożliwia wykorzystanie zachwycającego obrazu o rozdzielczości 4K w zastosowaniach związanych z symulacjami, muzeach i biurach projektowych.
Gwarancja: 3 lata

Wycena indywidualna
pytaj o dostępność

Projektor laserowy NEC P605UL

NEC P605UL – ultracichy, bezobsługowy projektor laserowy o jasności 6000AL w rozdzielczości WUXGA (1920×1200 pikseli). Oferuje przetwarzanie sygnału wejściowego 4K przy 30Hz oraz wszechstronną łączność. Brak konieczności wymiany lamp i filtrów przy zbalansowanym zużyciu energii przekłada się niskie koszty eksploatacji przez cały okres użytkowania. Nowy projektor nadaje się idealnie do szerokiego spektrum zastosowań: od sal konferencyjnych, lekcyjnych i wykładowych, po duże obiekty i Digital Signage w handlu. Urządzenie objęte jest 3-letnią gwarancją.

15500 zł
pytaj o dostępność

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.