Profesjonalny, standardowy obiektyw zoom zapewnia najwyższą jakość obrazu i duży maksymalny otwór względny f/2,8 w całym zakresie ogniskowych. Doskonałe uzupełnienie każdego pełnoklatkowego aparatu EOS.
Wymiary: 88,5 x 113 mm. Waga: 805 g.
Bardzo szerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy z 4-stopniowym stabilizatorem obrazu. Może być stosowany z lustrzankami z matrycami pełnoklatkowymi i w formacie APS-C. Średnica filtra: 77 mm.
Wymiary: 82,6 x 112,8 mm. Waga: 615 g.
Profesjonalny, jasny, stałoogniskowy obiektyw szerokokątny AF z wbudowanym bezszmerowym silnikiem (USM). W konstrukcji optycznej zastosowano element Blue Spectrum Refractive Optics redukujący aberrację chromatyczną. Konstrukcja obiektywu jest odporna na kurz i wilgoć. Obiektyw może być stosowany z analogowymi i cyfrowymi lustrzankami Canona. Średnica filtra: 72 mm.
Wymiary: 80,4 × 105,5 mm. Waga: 760 g.
Profesjonalny, stałoogniskowy obiektyw portretowy AF z wbudowanym bezszmerowym silnikiem (USM) oraz stabilizacją obrazu. Może być stosowany z analogowymi i cyfrowymi lustrzankami Canona.
Profesjonalny, stałoogniskowy obiektyw portretowy AF z wbudowanym bezszmerowym silnikiem (USM). Może być stosowany z analogowymi i cyfrowymi lustrzankami Canona. Średnica filtra: 72 mm.
Wymiary: 82,5 x 112 mm. Waga: 750 g.
Doskonała jakość obrazu bardzo szerokokątnych obiektywów zmiennoogniskowych o maksymalnej przysłonie f/2,8 umożliwia wydajną pracę przy słabym oświetleniu.
Profesjonalny, jasny, długoogniskowy zoom z wbudowanym bezszmerowym silnikiem (USM) i stabilizacją obrazu. Idealny do fotografii sportowej, przyrodniczej i portretowej. Może być stosowany z analogowymi i cyfrowymi lustrzankami Canona.
Najwyższej klasy, mały i lekki długoogniskowy zoom z wbudowanym bezszmerowym silnikiem (USM) i wyposażony w system stabilizacji obrazu (IS). Może być stosowany z lustrzankami cyfrowymi i analogowymi Canona.
Wymiary: 89 x 143 mm. Waga: 1050 g.
Profesjonalny, jasny, długoogniskowy zoom z wbudowanym bezszmerowym silnikiem (USM) i stabilizacją obrazu. Idealny do fotografii sportowej, przyrodniczej i portretowej. Może być stosowany z analogowymi i cyfrowymi lustrzankami Canona.
Używanie obiektywów Canon EF na bagnecie bezlusterkowca z serii EOS R ma wiele zalet, według powszechnej opinii obiektywy EF wręcz otrzymują wtedy "nowe życie". Adaptery Canon EF-EOS R, które są wymagane do takiej konfiguracji, są adapterami typu "pass-through", nie tłumaczą one sygnału (co spowalniałoby działanie autofokusa) tyko go przepuszczają, bez straty jakości. Szybkość obiektywów EF nic na tym nie traci, a wręcz zyskuje wraz z systemem DUAL PIXEL CMOS AF. W połączeniu z systemem DUAL PIXEL otrzymują one bardzo ważną zaletę - wyeliminowany zostaje problem tzw. front i back focusa występujący w systemach lustrzankowych. Jest to problem polegający na niewielkim przesunięciu płaszczyzny ostrości w przód lub w tył, względem tego co "potwierdził" system AF w lustrzance. Stosując obiektywy EF w systemie EOS R nie będzie potrzebna żadna kalibracja, jak aparat potwierdzi ostrość to znaczy, że jest w punkt :)
Kolejną zaletą jest powiększony obszar działania autofokusa w porównaniu z systemami lustrzankowymi. O ile pole wyboru punktów AF w lustrzankach znajduje się zwykle tylko w centrum kadru, w aparatach systemu EOS R liczba punktów AF jest znacznie większa, a systemy takie jak wykrywanie twarzy, oka czy śledzenie obiektu działają praktycznie od krawędzi do krawędzi kadru.
Dodatkowo obiektywy EF, które są pozbawione stabilizacji obrazu, wraz z aparatami Canon EOS R3, R5 oraz R6 mogą cieszyć się stabilizacją matrycową, znacznie zwiększając możliwości pracy z obiektywem zarówno w fotografii jak i filmie. Z tymi aparatami konstrukcje takie jak EF 24-70mm f/2.8L II USM, EF 16-35mm f/2.8L III USM, EF 35mm f/1.4 L II USM, czy EF 135mm f/2L USM rzeczywiście otrzymują "nowe życie".
Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.