Opcje filtrowania
Producent:
OFERTY SPECJALNE

CALIBRITE | Więcej przestrzeni na Twoją twórczość

 

Promocja aktywna w dniach 11 kwietnia – 30 czerwca 2022 r.

 

 

Teraz przy zakupie Calibrite ColorChecker Display Pro oraz wybranych wzorców ColorChecker możesz odebrać gratis w postaci karty SanDisk64 GB Extreme PRO SD oraz etui na karty marki Calibrite. Oferta ograniczona czasowo.

Calibrite oferuje kartę SanDisk Extreme Pro SD o pojemności 64 GB oraz zabezpieczająceetui na karty gratis. Karta SanDisk to szybka karta UHS Class 3 o prędkości transferu danych do 170 MB/S – idealna do zdjęć seryjnych i wideo w 4K UHD. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dodatkowej karty, czy chcesz tworzyć kopie zapasowe, kolejna karta przyda się każdemu.

Pospiesz się, oferta ograniczona czasowo! Dowiedz się więcej na: www.calibrite.com/sd-promo

 


Proces zgłaszania produktu


Kolejność postępowania:

• Klient kieruje się na stronę www wskazaną na naklejce.
• Wprowadza wymagane dane, w tym imię i nazwisko, adres e-mail oraz dowód zakupu.
• LUMESCA Group sprawdzi i zweryfikuje zgłoszenie.
• Grupa LUMESCA wyśle kartę SD o pojemności 64 GB wraz z etui bezpośrednio do klienta w ciągu 14 dni roboczych.


Ważne daty:

• Klient musi zakupić kwalifikowany w promocji produkt w dniach 11 kwietnia – 30 czerwca 2022 r.
• Klient musi wysłać zgłoszenie poprzez stronę Calibrite do 31 lipca 2022 r.
• Wszystkie zgłoszenia wysłane po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane.

 

Promocja uwzględnia produkty:

ColorChecker Display Pro 
ColorChecker Classic Nano
 ColorChecker Passport Photo 2
 ColorChecker Classic
 ColorChecker Gray Balance Mini
 ColorChecker Gray Balance
 ColorChecker White Balance
 ColorChecker 3-Step Grayscale

 

 

 

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker 3-Step Greyscale + Karta SD 64GB z etui w Prezencie*

CALIBRITE ColorChecker 3-Step Greyscale to 3-stopniowy wzorzec regulacji ekspozycji i balansu bieli dla fotografii i materiału filmowego. Właściwe ustawienie balansu kolorów oraz optymalnego światła na początku sesji fotograficznej to czynnik kluczowy w fotografii cyfrowej. ColorChecker 3-Step GreyScale zawiera trzy wartości porównawcze na jednej planszy – biel, 18% szarości oraz wzorcową czerń, umożliwiając sprawdzenie poprawności i weryfikację kolorystyczną w większości pakietów do obróbki zdjęć.
Wymiary wzorca: 215.9 x 279.4 mm

promocja
339 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Classic + Karta SD 64GB z etui w Prezencie*

Zaprojektowany na potrzeby fotografii cyfrowej i analogowej. Stanowi doskonałe narzędzie do kontroli koloru. ColourChecker w połączeniu z oprogramowaniem do profilowania aparatów cyfrowych stosowany jest do tworzenia profili aparatów cyfrowych. Wzorzec składa się z 24 specjalnie dobranych pól kolorystycznych. Pola te nie tylko cechuje kolorystyka naturalnych obiektów, ale również ten sam stopień odbijanego światła we wszystkich częściach widzialnego widma.

promocja
439 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Classic Nano + Karta SD 64GB z etui w Prezencie*

ColorChecker Nano najmniejszy na świecie wzorzec, który zapewni precyzyjne odniesienie kolorystyczne dla najciaśniejszych ujęć i ekstremalnych zbliżeń. Wzorzec Nano ma zaledwie 24 x 40 mm, dzięki czemu dedykowany jest głównie do fotografii: macro, artystycznej, małych obiektów. Sprawdzi się doskonale podczas tworzenia profili aparatów (ICC oraz DNG), sprawdzania zdjęć, korekty balansu bieli, ustawień ekspozycji oraz korekty kolorystycznej.

promocja
929 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Grey Balance + Karta SD 64GB z etui w Prezencie*

ColorChecker Grey Balance - Wzorzec 18% szarości w formacie A4, idealny do ustawień ekspozycji dla fotografów i filmowców. Zaprojektowany, aby odbijać światło tak samo we wszystkich częściach widzialnego widma. Karta daje możliwość dostosowania czułości kolorystycznej cyfrówki do warunków oświetleniowych, w rezultacie zmieniając to co „widzi” aparat.

promocja
279 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Grey Balance Mini + Karta SD 64GB z etui w Prezencie*

ColorChecker Grey Balance Mini - Wzorzec 18% szarości w formacie A7, idealny do ustawień ekspozycji dla fotografów i filmowców. Zaprojektowany, aby odbijać światło tak samo we wszystkich częściach widzialnego widma. Karta daje możliwość dostosowania czułości kolorystycznej cyfrówki do warunków oświetleniowych, w rezultacie zmieniając to co „widzi” aparat.

promocja
249 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Passport Photo 2 + Karta SD 64GB z etui w Prezencie*

Wszechstronny ColorChecker Passport Photo 2 to niezbędne narzędzie, które pomaga lepiej uchwycić naturalne kolory oraz zapewnia możliwie najdokładniejszy obraz od ujęcia, po edycję. ColorChecker Passport Photo 2 łączy w sobie cztery wzorce kolorystyczne, w tym nowy wzorzec 18% szarości oraz zaktualizowane oprogramowanie ColorChecker Camera Calibration umożliwiające tworzenie profili ICC, szczególnie przydatne dla użytkowników Capture One oraz każdego fotografa pracującego w środowisku zgodnym z ICC.

promocja
549 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker White Balance + Karta SD 64GB z etui w Prezencie*

ColorChecker White Balance to wzorzec neutralnej bieli w formacie A4 zapewniający poprawną reprodukcję bieli w każdych warunkach. Umożliwia ustawienie prawidłowej ekspozycji i eliminację przesunięć kolorystycznych. Gwarantuje neutralność spektralną dla dostarczenia maksymalnie precyzyjnej bieli zarówno dla fotografii, jak i wideo.

promocja
279 zł
dostępny od ręki

Kalibrator CALIBRITE ColorChecker Display Pro + Karta SD 64GB z etui w Prezencie*

Calibrite ColorChecker Display Pro (dostarczany przez X-Rite) w połączeniu z oprogramowaniem ccProfiler pozwala na kalibrację i profilowanie monitorów, wyświetlaczy laptopów zbudowanych w oparciu o wszystkie najnowsze technologie, włączając LED, Plazma, RG Phosphor, OLED oraz monitory szeroko-gamutowe i projektory. To najlepsze rozwiązanie dla kreatywnych perfekcjonistów, którzy wymagają szybkości, funkcjonalności oraz elastyczności dla osiągnięcia maksymalnej precyzji koloru.

promocja
999 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.