Opcje filtrowania
Producent:
OFERTY SPECJALNE

BLACK FRIDAY 2022 SPRAWDŹ! prawdziwe raty 0%

CALIBRITE | Więcej mocy na Twoje projekty

 

Oferta ważna w dniach 15 września - 31 grudnia 2022 r.

Tylko przez ograniczony czas możesz otrzymać GRATIS* powerbank firmy Elinchrom o pojemności 20000 mAh i mocy wyjściowej 18W (wartość ok. 300 zł), przy zakupie dowolnego urządzenia ColorChecker.

*Obowiązuje opłata za dostawę w wysokości 45 zł

 

Calibrite oferuje bezpłatny powerbank od Elinchrom – idealne, zapasowe źródło zasilania dla urządzeń takich jak aparaty, lampy, smartfony i nie tylko. Może ładować zewnętrzną lampę błyskową Elinchrom ONE lub umożliwić pracę z dodatkowymi lampami z aktywnym ładowaniem. Posiada cyfrowy wyświetlacz i porty USB-C oraz USB-A, co czyni go uniwersalnym narzędziem dla każdego fotografa. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dodatkowego zasilania dla aparatu, czy akcesoriów, miej pewność, że dzięki solidnemu powerbankowi Twoja sesja nie zostanie przerwana.

 

Jak otrzymać powerbank?

  •  Przejdź do strony promocyjnej
  •  Wprowadź wymagane informacje
  •  Czekaj na weryfikację i pozytywne potwierdzenie wniosku
  •  Po uiszczeniu obligatoryjnej opłaty dystrybutor wyśle powerbank bezpośrednio do klienta w ciągu 14 dni roboczych

 

Regulamin i formularz aplikacyjny dostępny jest pod adresem >> https://calibrite.com/pl/pb-promo/

 

 

Kalibrator CALIBRITE ColorChecker Display Pro + wzorzec ColorChecker Classic Mini (ZESTAW) + PowerBank GRATIS*

Calibrite ColorChecker Display Pro połączony z ColorChecker Classic Mini w jednym pudełku. Pozwala na kalibrację i profilowanie monitorów, wyświetlaczy laptopów zbudowanych w oparciu o wszystkie najnowsze technologie, włączając LED, Plazma, RG Phosphor, OLED oraz monitory szeroko-gamutowe i projektory. ColorChecker Classic Mini dodaje opcję profilowania aparatów! Taki zestaw to najlepsze rozwiązanie dla profesjonalnych fotografów i twórców, którzy wymagają szybkości, funkcjonalności oraz elastyczności dla osiągnięcia maksymalnej precyzji koloru.

promocja
999 zł
1199 zł
dostępny od ręki

Kalibrator CALIBRITE ColorChecker Display + PowerBank GRATIS*

Calibrite ColorChecker Display od X-Rite oferuje wszystko, co niezbędne do uzyskania prawidłowo skalibrowanego monitora, laptopa lub projektora. Zaawansowana kalibracja wyświetlacza dla entuzjastów i profesjonalnych fotografów poszukujących wygodnego, łatwego w użyciu i przystępnego cenowo narzędzia.

*) BRAK WSPARCIA DLA KALIBRACJI SPRZĘTOWEJ!!!

promocja
879 zł
dostępny od ręki

Kalibrator CALIBRITE ColorChecker Display Plus + PowerBank GRATIS*

Kolorymetr ColorChecker Display Plus dostarcza najwyższy poziom dokładności pomiarów jasności do 2000 nitów dla niezrównanej dokładności wyświetlania monitorów referencyjnych, montażowych, laptopów i projektorów. Oferuje najszerszy zestaw funkcji dla monitorów OLED, HD i HDR oraz technologie pozwalające osiągnąć głęboką czerń, szczegółowość i precyzję wyświetlania w najciemniejszych partiach obrazu. To najlepsze rozwiązanie dla najbardziej wymagających filmowców, montażystów, kolorystów oraz fotografów, oczekujących najbardziej zaawansowanych opcji oraz maksymalnej kontroli w całym obiegu pracy dzisiaj i w przyszłości.

promocja
1349 zł
dostępny od ręki
BLACKFRIDAY

Kalibrator CALIBRITE ColorChecker Studio (zestaw do kalibracji i profilowania) + PowerBank GRATIS* | promocja Black Friday!

Calibrite ColorChecker Studio to profesjonalny i kompleksowy zestaw zarządzania barwą w całym obiegu pracy – od ujęcia, po wydruk. Perfekcjoniści, korzystający z aparatu, monitora, skanera, drukarki bądź projektora, mogą łatwo zoptymalizować cały etap postprodukcji, zapewniając sobie większy poziom dokładności i kontroli finalnego efektu swojej pracy.

2449 zł
2799 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.