Calibrite|Uwolnij kolory i odbierz oprogramowanie Luminar Al Gratis

Uwolnij kolory z Calibrite. Teraz przy zakupie wybranych produktów do kalibracji CALIBRITE oprogramowanie Luminar Al Gratis. Promocja tra od 13.09 do 31.01.2022  r.

Warunki udziału w Promocji

1. Kup produkt objęty promocją w terminie od 13.09 do 31.01.2022 roku.

2. Zachowaj dowód zakupu (polecamy fakturę imienną).

3. Zarejestruj swój produkt tutaj w terminie od 13.09.2021 do 31.01.2022 roku, podając niezbędne dane.

4. Aktywuj oprogramowanie do 28.03.2022.

Oficjalna strona promocji

Warunki udziału i regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Kalibrator CALIBRITE ColorChecker Display + Oprogramowanie LuminarAI GRATIS!

Calibrite ColorChecker Display od X-Rite oferuje wszystko, co niezbędne do uzyskania prawidłowo skalibrowanego monitora, laptopa lub projektora. Zaawansowana kalibracja wyświetlacza dla entuzjastów i profesjonalnych fotografów poszukujących wygodnego, łatwego w użyciu i przystępnego cenowo narzędzia.

*) BRAK WSPARCIA DLA KALIBRACJI SPRZĘTOWEJ!!!

promocja
819 zł
pytaj o dostępność

Kalibrator CALIBRITE ColorChecker Display Pro + Oprogramowanie LuminarAI GRATIS!

Calibrite ColorChecker Display Pro (dostarczany przez X-Rite) w połączeniu z oprogramowaniem ccProfiler pozwala na kalibrację i profilowanie monitorów, wyświetlaczy laptopów zbudowanych w oparciu o wszystkie najnowsze technologie, włączając LED, Plazma, RG Phosphor, OLED oraz monitory szeroko-gamutowe i projektory. To najlepsze rozwiązanie dla kreatywnych perfekcjonistów, którzy wymagają szybkości, funkcjonalności oraz elastyczności dla osiągnięcia maksymalnej precyzji koloru.

promocja
949 zł
dostępny od ręki

Kalibrator CALIBRITE ColorChecker Display Plus + Oprogramowanie LuminarAI GRATIS!

Kolorymetr ColorChecker Display Plus dostarcza najwyższy poziom dokładności pomiarów jasności do 2000 nitów dla niezrównanej dokładności wyświetlania monitorów referencyjnych, montażowych, laptopów i projektorów. Oferuje najszerszy zestaw funkcji dla monitorów OLED, HD i HDR oraz technologie pozwalające osiągnąć głęboką czerń, szczegółowość i precyzję wyświetlania w najciemniejszych partiach obrazu. To najlepsze rozwiązanie dla najbardziej wymagających filmowców, montażystów, kolorystów oraz fotografów, oczekujących najbardziej zaawansowanych opcji oraz maksymalnej kontroli w całym obiegu pracy dzisiaj i w przyszłości.

promocja
1279 zł
dostępny od ręki

Kalibrator CALIBRITE ColorChecker Studio (zestaw do kalibracji i profilowania) + Oprogramowanie LuminarAI GRATIS!

Calibrite ColorChecker Studio to profesjonalny i kompleksowy zestaw zarządzania barwą w całym obiegu pracy – od ujęcia, po wydruk. Perfekcjoniści, korzystający z aparatu, monitora, skanera, drukarki bądź projektora, mogą łatwo zoptymalizować cały etap postprodukcji, zapewniając sobie większy poziom dokładności i kontroli finalnego efektu swojej pracy.

promocja
2659 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.