Obudowa SilentiumPC Regnum RG6V EVO TG ARGB Pure Black

ID: 21326

  cena 432 zł
  eRaty 12 x 39 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę

  SilentiumPC Regnum RG6V Evo TG ARGB

  obudowa w sposób wyjątkowy nastawiona na wysoki przepływ powietrza, a tym samym na skuteczne chłodzenie komponentów zainstalowanych w środku PC-a. Wyposażona została w cztery podświetlone LED-ami wentylatory wysokociśnieniowe Stella HP ARGB CF 120 mm – trzy z przodu oraz jeden z tyłu. Podświetleniem można zarządzać poprzez dołączony kontroler Nano-Reset ARGB lub po podłączeniu do kompatybilnej płyty głównej. Regnum RG6V Evo TG ARGB bazuje na nowo opracowanej strukturze Natissis, której jedną z wielu zalet jest wyjątkowo szeroka kompatybilność ze zintegrowanymi systemami chłodzenia cieczą (AIO). Dostępna jest także wersja niepodświetlona tej obudowy – Regnum RG6V TG – wyposażona w cztery wentylatory Sigma HP 120 mm.

  Wydajny system chłodzenia


  Obudowa Regnum RG6V Evo TG ARGB wyposażona jest w liczne i rozległe otwory wentylacyjne a także w cztery wentylatory wysokociśnieniowe Stella HP ARGB CF 120 mm. Trzy z nich zamontowane są z przodu, jeden z tyłu. Zapewnia to wysoki przepływ powietrza i generuje delikatne nadciśnienie, co pomaga utrzymać czystość we wnętrzu obudowy.

   

  Panel ze szkła hartowanego


  Duży panel boczny wykonany ze szkła hartowanego wraz z systemem podświetlenia ARGB pozwala na prezentację gustownie dobranych i zmontowanych komponentów zainstalowanych w środku obudowy SilentiumPC Regnum RG6V Evo TG ARGB.


  Pełny zestaw filtrów przeciwkurzowych


  Odpieraniem kurzu w największym stopniu zajmuje się komplet seryjnych filtrów: z przodu, na górze oraz pod zasilaczem. Użytkownik może doposażyć obudowę SilentiumPC Regnum RG6V Evo TG ARGB we w sumie 8 wentylatorów 120 mm.
   

  Kontroler Nano-Reset i rozdzielacz


  Do obudowy dołączono kontroler Nano-Reset ARGB, a także rozdzielacz na 5 wentylatorów i 5 urządzeń ARGB. Umożliwiają one sterowanie kolorami oraz efektami za pomocą wydzielonego przycisku z przodu obudowy, także wtedy gdy komputer nie jest wyposażony w płytę główną z systemem ARGB.

   

  System adresowalnego podświetlenia LED ARGB


  Regnum RG6V Evo TG ARGB wyposażony jest w system adresowalnego podświetlenia LED w postaci czterech wentylatorów Stella HP ARGB CF 120 mm oraz kontrolera Nano-Reset ARGB. Jest on w pełni kompatybilny z innymi urządzeniami SilentiumPC ARGB (5V). To m.in. Navis Evo ARGB, coolery powietrzne z podświetleniem ARGB, Aurora Stripes ARGB, wentylatory Stella HP i Corona HP z ARGB.
   

  Panel I/O: 2× USB 3.2 Gen1


  Na wyciągnięcie ręki użytkownik ma dostęp do 2 portów USB 3.2 Gen1, gniazd audio, przycisku POWER, RESET oraz przełącznika LED, który służy do sterowania podświetleniem. 


  Struktura Natissis


  Obudowa SilentiumPC Regnum RG6V Evo TG ARGB wykorzystuje długą na 391 mm i zaprojektowaną w Polsce strukturę Natissis. Celem twórców było maksymalne wykorzystanie przestrzeni w ramach standardowej wielkości konstrukcji typu MIDI Tower dla formatu ATX i E-ATX. We wnętrzu zmieszczą się karty graficzne długie na 360 mm, a powietrzne zestawy chłodzenia procesora mogą mieć maksymalnie wysokość 162 mm. Najbardziej wyróżniającym elementem w tym segmencie jest niewątpliwie możliwość zainstalowania chłodnic zintegrowanych zestawów chłodzenia cieczą (AIO) nie tylko z przodu (120/140/240/280/360 mm), ale także na górze obudowy: 120/140/240/280 mm! Zamiennie, użytkownik ma możliwość zamontowania do 8 wentylatorów we wnętrzu obudowy.

  Obudowa SilentiumPC Regnum RG6V EVO TG ARGB Pure Black cena: 432 zł

  pytaj o dostępność
  Typ obudowy
  Midi Tower
  Podświetlenie
  ARGB
  Podświetlane wentylatory
  Standard płyty głównej
  ATX
  microATX
  Mini-ITX
  EATX
  Standard zasilacza
  ATX
  Miejsca na wewnętrzne dyski/napędy
  2 x 2,5"
  2 x 3,5"/2,5"
  Miejsca na karty rozszerzeń
  7
  Maksymalna liczba wentylatorów
  8
  Liczba zainstalowanych wentylatorów
  4
  Przyciski i regulatory
  Power
  Reset
  Kontroler LED
  Wyprowadzone złącza
  USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 2 szt.
  Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt.
  Wejście mikrofonowe - 1 szt.
  Filtry antykurzowe
  Tak 
  Wymiary
  470 x 221 x 443 mm
  • wyposażona jest w liczne i rozległe otwory wentylacyjne a także w cztery wentylatory wysokociśnieniowe Stella HP ARGB CF 120 mm
  • Duży panel boczny wykonany ze szkła hartowanego
  • komplet seryjnych filtrów: z przodu, na górze oraz pod zasilaczem
  • system adresowalnego podświetlenia LED
  • Panel przedni: 2 porty USB 3.2 Gen1, gniazda audio, przycisk POWER, RESET oraz przełącznika LED

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?