Viltrox adapter bagnetowy EF-NEX IV - Canon EF i EF-S do Sony E


viltrox
  cena 589 zł
  eRaty 12 x 53 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  negocjuj cenę

  Viltrox adapter bagnetowy EF-NEX IV - Canon EF i EF-S do Sony E

  Viltrox EF-NEX IV to aktywny adapter bagnetowy Sony E-mount przeznaczony dla obiektywów z mocowaniem Canon EF i EF-S.

  Współpracuje z aparatami i kamerami wyposażonymi w matryce pełnoklatkowe oraz APS-C (Super 35) - Sony seria A7 III, A7 II, A7, A6500, A6300, A6000, A9, PXW-FS7, PXW-FS5 i innymi.

  Jego szybki, niezawodny autofocus z dwoma trybami pracy, da Ci pewność działania w każdych warunkach. Z łatwością rozszerzysz możliwości swojego aparatu dzięki obiektywom Canon, Sigma, Tamron i innych producentów!

  Szybki i pewny autofocus
  Adapter Viltrox został wyposażony w styki niezbędne do komunikacji aparatu z obiektywem. Obsługuje auto-focus, dane EXIF i stabilizację obrazu w obiektywie. Złącze micro-USB umożliwi Ci samodzielną aktualizację oprogramowania.

  Adapter cechuje się niespotykaną do tej pory szybkością ustawiania ostrości, niewiele ustępując obiektywom współpracującym bezpośrednio z aparatem Canon*. To nowy standard wśród adapterów bagnetowych.

  Dwa tryby pracy
  Przełącznik na obudowie adaptera umożliwi Ci wygodną zmianę trybu pracy auto-focusa. Możesz wybrać PDAF (ang. “Phase Detection Auto Focus”), działającym na zasadzie detekcji fazy, lub CDAF (ang. “Contrast Detection Auto Focus”), opartym na pomiarze kontrastu. Dzięki tym dwóm trybom z łatwością dostosujesz adapter do swoich potrzeb i osiągniesz jeszcze lepsze rezultaty podczas fotografowania lub filmowania.

  Solidna budowa
  Konstrukcja adaptera jest wykonana z aluminium i stali nierdzewnej, czyniąc go odpornym na uszkodzenia i gwarantując stabilność podczas pracy. Jego wnętrze wykonano z czarnego, matowego tworzywa, zapobiegającego refleksom światła.

  Zdejmowana stopka statywowa z gwintem 1/4" jest szczególnie pomocna podczas pracy z dużą i ciężką optyką. Z łatwością przymocujesz do niej szybkozłączkę lub statyw. W razie potrzeby możesz ją także szybko odczepić używając wygodnego pokrętła.

  Kompatybilność:
  Aparaty i kamery z bagnetem Sony E-mount wyposażone w sensor Full Frame lub APS-C (Super 35), np.: Sony seria A9, A7 III, A7 II, A7, A6500, A6300, A6000, seria NEX, Sony PXW-FS7, PXW-FS5 i inne
  Obiektywy z mocowaniem EF i EF-S pokrywające matryce pełnoklatkowe lub APS-C (Canon, Sigma, Tamron i inni producenci), odpowiednio do rozmiaru matrycy aparatu lub kamery, z którymi stosowany jest adapter.

  Mocowanie aparatu lub kamery
  bagnet Sony E-mount
  Mocowanie obiektywu
  Canon EF i EF-S z polem krycia pełnej klatki lub ASP-C
  Pokrycie sensora
  Full Frame (35 mm), APS-C (Super 35)
  Stopka statywowa
  punkt montażowy z gwintem 1/4", zdejmowana
  Materiał
  aluminium, stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
  Wymiary
  66.6 x 26 mm (bez stopki)
  Waga
  174 g

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?