Prawdziwe raty 0% na wszystkie produkty

Letnia promocja na sprzęt FOTO-WIDEO!

Obiektyw Panasonic LUMIX G X Vario 12-35mm f/2.8 ASPH II POWER O.I.S. + Filtr UV - Używany

ID: 29952

panasonic
Produkt wycofany.

Skontaktuj się z nami w sprawie alternatywnych produktów

Foto-Plus ekspert
kontakt z opiekunem produktu
zapytaj o produkt lub cenę
Zalecane akcesoria

Panasonic LUMIX G X Vario 12-35mm f/2.8 ASPH II POWER O.I.S.

PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Panasonic LUMIX G X Vario 12-35mm f/2.8 ASPH II POWER O.I.S. - Obiektyw bardzo dobrej kondycji wizualnej i mechanicznej. Szkła i wnętrze obiektywu czyste. Gumy na pierścieniach bez widocznych śladów użytkowania. Obiektyw nosi normalne ślady użytkowania.

 

Ten wszechstronny obiektyw o doskonałych parametrach optycznych zapewnia stałą jasność F2,8 w całym zakresie ogniskowych. Ogniskowa 12–35 mm (odpowiednik dla aparatu z kliszą 35 mm: 24–70 mm) pokrywa zakres od szerokiego kąta poprzez standardowy kadr po zakres średniego teleobiektywu. Obiektyw doskonale nadaje się nie tylko do fotografowania krajobrazów w podróży; duża średnica zapewnia też wysoką jakość zdjęć we wnętrzach. Jego funkcje wzbogacają efekty percepcyjne i rozogniskowania, umożliwiając uzyskanie dokładnie takich zdjęć i filmów, jak chcesz. Odporna na zachlapanie, kurz i mróz konstrukcja sprawia, że doskonale sprawdza się w terenie, gdzie w połączeniu z odpornym na zachlapanie, kurz i mróz aparatem LUMIX możesz używać go przy prawie każdej pogodzie i dać upust swojej kreatywności.

Obiektyw Panasonic LUMIX G X Vario 12-35mm f/2.8 ASPH II POWER O.I.S. + Filtr UV - Używany

POWER O.I.S. - niezwykle ostre zdjęcia

Rejestruj sceny bez zastanawiania się i w mgnieniu oka. Wbudowana w obiektyw technologia optycznej stabilizacji obrazu (O.I.S.) gwarantuje, że zdjęcia będą wyglądać świetnie i na całej powierzchni kontury będą ostre i wolne od rozmazań. Ta zaawansowana technologia stanowi rozwinięcie popularnego systemu MEGA O.I.S., kompensując nawet spore poruszenia i drgania, które zdarzają się w fotografii. Możesz więc fotografować sceny z życia bez potrzeby stosowania statywu. Efektem będą wspaniale ostre zdjęcia.Obiektyw Panasonic LUMIX G X Vario 12-35mm f/2.8 ASPH II POWER O.I.S. + Filtr UV - Używany

 

Nano Surface Coating – przejrzystość pod każdym kątem

Koniec z niepożądanymi rozbłyskami i powidokami – soczewki systemu zostały powleczone powłoką Nano Surface Coating. Ta specjalna niezwykle cienka powłoka została opracowana przez firmę Panasonic, by ograniczyć problematyczne odbicia w całym widmie światła. A efekty? Kryształowo wyraźne zdjęcia, nawet gdy fotografujesz źródło światła w ciemności.

 

Video Support – perfect video-recording

Dzięki obsłudze filmów każdy użytkownik znajdzie w aparacie LUMIX wszystko, czego potrzeba do nagrywania. Nie tylko płynnie zmienia on przysłonę, ale także robi to bez nagłych skoków ekspozycji. Cicha konstrukcja umożliwia nagranie dźwięku sceny bez zakłóceń. Co więcej, doskonała wydajność autofokusa tego obiektywu umożliwia nagrywanie doskonałych materiałów 4K, gdzie precyzja ustawiania ostrości ma kluczowe znaczenie.

 

Odporność na zachlapanie, kurz i mróz – większe możliwości artystyczne

Zmierz się z żywiołami przy każdej pogodzie i w każdym miejscu. Konstrukcja obiektywu jest odporna na kurz/zachlapanie/mróz* oraz wystarczająco wytrzymała, by używać jej w wymagającym terenie. Chroni ona wnętrze obiektywu przed piaskiem, deszczem i innymi zabrudzeniami, dzięki czemu doskonale sprawdza się on w trudnych warunkach. Teraz już nic nie powstrzyma Cię przed zrobieniem artystycznych zdjęć natury czy krajobrazu, o jakich marzysz. *Obiektyw obsługuje tę funkcję w połączeniu z odpornymi na zachlapanie/kurz/mróz aparatami LUMIX.

Soczewki Ultra High Refractive (UHR) poprawiają skuteczność optyki, zapewniają mniejsze rozmiary i wagę, a także pozwalają osiągnąć jednolitą jakość obrazu od jego środka po krawędzie. Soczewki Ultra Extra-Low Dispersion (UED) korygują aberracje chromatyczne, zapewniając ostry i kontrastowy obraz z czystymi kolorami na całej powierzchni.

Obiektyw Panasonic LUMIX G X Vario 12-35mm f/2.8 ASPH II POWER O.I.S. + Filtr UV - Używany

 • Długość ogniskowej: 12-35 mm / 24-70 mm (odpowiednik dla aparatu 35 mm)
 • Maksymalna przysłona: F2,8
 • Rozmiar filtra: φ 58 mm / 2,28 cala
Akcesoria czyszczące
Literatura
Torby, pokrowce, plecaki
Konstrukcja optyczna
14 soczewek w 9 grupach
Kąt widzenia
84° - 34°
Minimalny otwór przysłony
22
Minimalna odległość ostrzenia
25 cm
Średnica filtra
58 mm
Osłona przeciwsłoneczna
w zestawie
Wymiary
73,8 x 67,6 mm
Waga
305 g
 • Panasonic LUMIX G X Vario 12-35mm f/2,8 ASPH POWER O.I.S.
 • Dekiel przedni i tylny
 • Futerał
 • Filtr polaroid UV
 • Stan techniczny:- 6/6
 • Stan wizualny:- 5/6

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?