Obiektyw Canon EF-M 22mm f/2 STM - Rabat 10-20-30% przy zakupie z aparatem


canon
cena 1079 zł
eRaty 12 x 96 zł


kontakt z naszym doradcą
zapytaj o produkt lub cenę

Zalecane akcesoria

Smukły, lekki i płaski obiektyw szerokokątny 22 mm o stałej ostrości do urządzeń EOS M pozwala dyskretnie wykonywać zdjęcia codziennych wydarzeń. Szeroki kąt pozwala zmieścić więcej w kadrze, dzięki czemu każde zdjęcie jest pełniejsze i można wykonywać piękne zdjęcia krajobrazów i świetne zdjęcia grupowe.

Obiektyw EF-M 22 mm f/2 STM zapewnia doskonałe efekty w słabym świetle dzięki dużemu maksymalnemu otworowi przysłony (f/2,0). Obiektyw pozwala uchwycić naturalną atmosferę wieczoru i nocy na zdjęciach i filmach bez użycia lampy błyskowej

i statywu. Daje to swobodę bezproblemowego wykonywania wyjątkowych zdjęć z ręki niezależnie od warunków oświetlenia.

Dzięki asferycznym elementom obiektywu, które korygują aberracje sferyczne mogące zakłócić efekt końcowy, obraz zawsze jest wyraźny, bardzo kontrastowy i pozbawiony zniekształceń — nawet w przypadku fotografowania przy słabym świetle. Obiektyw ma także powłoki Super Spectra, które pomagają zapewnić właściwy balans kolorów i wysoki poziom kontrastu, a także redukują efekt flary i ghostingu, umożliwiając uzyskanie pięknych zdjęć niezależnie od oświetlenia.

Nagrywanie wysokiej jakości filmów w których ostrość jest zawsze świetnie wyregulowana jest łatwe dzięki rozwiązaniu Movie Servo AF. Urządzenie korzysta z technologii wewnętrznego ogniskowania i silniczka skokowego STM, która umożliwia cichą, ciągłą regulację ostrości podczas filmowania, co pozwala uzyskać płynność i ograniczyć rozmycie.

Akcesoria czyszczące

Filtry 43mm

Literatura

Konstrukcja optyczna
7 soczewek w 6 grupach
Napęd
wbudowany silnik STM
Kąt widzenia
63º 30'
Minimalny otwór przysłony
f/22
Minimalna odległość ostrzenia
0,15 m
Średnica filtra
43 mm
Wymiary
60,9 x 23,7 mm
Waga
105 g
  • Canon EF-M 22mm f/2 STM
  • Dekiel przedni i tylny

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?