BLACK FRIDAY 2022 SPRAWDŹ! prawdziwe raty 0%

Mata solarna XTORM 21W/XAP275U

ID: 18437

xtorm
cena 779 zł
eRaty 12 x 70 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z naszym doradcą
zapytaj o produkt lub cenę

Mata solarna XTORM 21W/XAP275U

XAP275U to 21 watowa mata solarna najnowszej serii Xtreme holenderskiej marki Xtorm. Energia z paneli fotowoltaicznych jest prostym, wygodnym i efektywnym rozwiązaniem dla aktywnych turystów, spędzających dużo czasu w podróży, na pieszych wędrówkach, czy na świeżym powietrzu z dala od gniazdek elektrycznych.

Właściwości

21 watowa mata solarna dostarcza bezpośrednio energie ze słońca do urządzeń takich jak smartfon, tablet, odtwarzacz mp3 czy GPS.
Dzięki 2 portom ładowania ( USB-C i USB) mamy możliwość ładowania 2 urządzeń jednocześnie. 
Panele urządzenia obudowane są nylonową powłoką (600D), dzięki czemu zapewniają baterii świetną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami.
Mata może być otwierana a następnie zamykana za pomocą metalowych zatrzasków. 
Wyświetlacz LCD pokazuje wydajność panelu słonecznego i wartość mocy ładowania. 
Przy każdym rogu i na bokach maty umieszczone są otwory, dzięki którym urządzenie można łatwo zawiesić np. na plecaku, namiocie i pobierać darmową energię ze słońca. Gdy panel słoneczny nie jest używany, łatwo go złożyć i zabrać ze sobą.
Zastosowany materiał jest wytrzymały, elastyczny i odporny na zachlapania.
Panele słoneczne SunPower® zamontowane w urządzeniu Solar Booster są najbardziej wydajnymi panelami używanymi na rynku konsumenckim. Ładują one baterię nawet przy zachmurzonym niebie.
Dzięki macie możemy ładować nie tylko smarfony czy tablety, ale również większość powerbanków Xtorm, które przechowają na później energię ze słońca.

Mata solarna XTORM 21W/XAP275U

 

Xtorm dba o bezpieczeństwo użytkownika!

Xtorm we wszystkich swoich urządzeniach zadbał o bezpieczeństwo użytkowników. Każdy produkt Xtorm jest zabezpieczeny przed przeładowaniem i przegrzaniem. Powerbanki posiadają układ automatycznego zarządzania energią, który dostosowuje prędkość ładowania do podłączonych urządzeń. Xtorm montuje specjalny chip APM, który zabezpiecza przed przeładowaniem i przegrzaniem baterii powerbanku, jak i ładowanego urządzenia.

Mata solarna XTORM 21W/XAP275U

Mata solarna XTORM 21W/XAP275U

 

Poznaj markę Xtorm

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 70 krajach.

Mata solarna XTORM 21W/XAP275U cena: 779 zł

dostępny u dostawcy
Wymiary
Przed rozłożeniem 32x15,5x3,5 cm, Po rozłożeniu 63x 32 cm
Wyjście
1x USB-C 5V/3A, 1x USB 5V/2,4A
Dodatkowo
Panel Solarny: SunPower® 21 W
Waga
0,425 kg
  • Dodatkowa zawartość : Instrukcja obsługi, kabel USB ->USB-C
  • 21 watowa mata solarna dostarcza bezpośrednio energie ze słońca do urządzeń takich jak smartfon, tablet, odtwarzacz mp3 czy GPS.
  • Dzięki 2 portom ładowania ( USB-C i USB) mamy możliwość ładowania 2 urządzeń jednocześnie.
  • Panele urządzenia obudowane są nylonową powłoką (600D), dzięki czemu zapewniają baterii świetną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniami.
  • Mata może być otwierana a następnie zamykana za pomocą metalowych zatrzasków.
  • Wyświetlacz LCD pokazuje wydajność panelu słonecznego i wartość mocy ładowania.
  • Przy każdym rogu i na bokach maty umieszczone są otwory, dzięki którym urządzenie można łatwo zawiesić np. na plecaku, namiocie i pobierać darmową energię ze słońca. Gdy panel słoneczny nie jest używany, łatwo go złożyć i zabrać ze sobą.
  • Zastosowany materiał jest wytrzymały, elastyczny i odporny na zachlapania.
  • Panele słoneczne SunPower® zamontowane w urządzeniu Solar Booster są najbardziej wydajnymi panelami używanymi na rynku konsumenckim. Ładują one baterię nawet przy zachmurzonym niebie.
  • Dzięki macie możemy ładować nie tylko smarfony czy tablety, ale również większość powerbanków Xtorm, które przechowają na później energię ze słońca.

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?