Prawdziwe raty 10 i 20 x 0% - Na cały asortyment!

Kompletny zestaw do streamingu - Blackmagic Atem + 2x Pocket 4k + dodatki

ID: 26942

cena 25299 zł
eRaty 60 x 523 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z opiekunem produktu
zapytaj o produkt lub cenę

Kompletny zestaw do streamingu

Jeśli jesteś freelancerem w tym zawodzie, lub zajmujesz się tym profesjonalnie, masz swój monitor i komputer, to wszystko czegeo potrzebujesz, do streamowania wywiadów, konferencji itp, masz w tym zestawie. Zestaw swobodnie obsługują trzy osoby - jedna przy mikserze Atem oraz dwie przy statywach z kamerami.

ATEM Mini Pro ISO

to bardzo proste w obsłudze, intuicyjne urządzenie. Pozwala nam na podłączenie do niego aż 4 urządzeń poprzez wejścia HDMI. Aby streamować w rozdzielczości FullHD (1920x1080) potrzebne jest nam tylko podłączenie do internetu przez kabel Ethernet. Komputer podłączamy (przez gniazdo USB-C) tylko w celu ustawienia parametrów transmisji - są one potem zapamiętane w Atemie, a komputer staje się właściwie zbędny podczas transmisji. Potem można nagrać całą relację używając dysku SSD podłączonego do Atema, na dysku stworzą się  pliki i foldery, które można zaimportować jako gotowy projekt w programie Davinci.

Kamera Blackmagic Pocket 4k

Samych kamer nie trzeba przedstawiać. Wszyscy, którzy siedzą w branży filmowej znają możliwości tych urządzeń. Dzięki połączeniu z Atemem możesz sterować właściwie każdymi parametrami kamer. Sama kamera pozwala na nagrywanie materiału o rozdzielczości 4k w rawach.

Panasonic 12-60 f/3,5-5,6

To niezły optycznie obiektyw o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. W przypadku transmisji taki uniwersalny zoom x5 zapewnia nam swobodę kadrowania i urozmaicenie kadrów.

Boya WM8 PRO

Dwa zestawy podwójne mikrofonów bezprzewodowych, które w sumie pozwalają nam wyposażyć trzy osoby w mikrofony krawatowe, a czwarty mikrofon ręczny (tzw. tłuczek) może być wykorzystany jako mikrofon wędrujący wśród osób będących na widowni. Oba zestawy można skonfigurować na osobnych kanałach, żeby nie wchodziły sobie w paradę. Atem posiada dwa niezależne wejścia mikrofonowe, do których podłączamy odbiorniki mikroportów. W zestawie mamy akumulatory Eneloop wraz z ładowarką, które pozwalają na długie i bezproblemowe używanie sprzętu.

Konwertery Blackmagic

Kamery Blackmagic Pocket 4k posiadają wyjścia HDMI - Atem posiada wejścia HDMI. Zatem najlepiej przekonwertować sygnał na SDI - te przewody pozwalają na przesył informacji na dużych odległościach bez utraty jakości i opóźnień. 4 konwertery sygnału (2x HDMI-SDI oraz 2x SDI-HDMI z zasilaczami) oraz 30-metrowe przewody SDI pozwalają nam na dużą swobodę w ustawianiu sprzętu.

Statywy Benro KH-25

Solidne, niedrogie statywy filmowe, na których można swobodnie postawić kamery Blackmagic Pocket 4k i mieć pewność, że obraz będzie na pewno stabilny, a sprzęt bezpieczny. Statywy są objęte 7-mio letnią gwarancją producenta.

Dysk SSD Samsung T7 1TB

Znane ze swej niezawodności, bardzo popularne dyski SSD, sprawdzą się doskonale jako miejsce do zapisu plików z transmisji. W Atemie Mini Pro ISO (ISO - isolated) plik z każdej kamery jest zapisany na osobnej ścieżce, więc całość można przemontować w inny sposób (niż podczas streamu) już w postprodukcji w programie Davinci Resolve.

Torba Camrock X65

pomieści cały taki zestaw (z wyjątkiem statywów), a nawet więcej.

Obsługa zestawu

Cały oferowany zestaw najlepiej obsługiwać w 3 osoby - jedna przy mikserze Atem, a dwie przy kamerach, choć przy pewnej wprawie i odpowiednim ustawieniu kamer można poradzić sobie samodzielnie. Obiektywy nie obsługują zdalnego sterowania zoomem. Aby używać tego zestawu potrzebny nam jest monitor (można użyć dowolnego monitora z wejściem HDMI) - w zestawie jest przewód HDMI-HDMI o długości 2m, którym można podłączyć Atem z monitorem.

UWAGA

Do zestawu można dobrać przewód USB-C - USB-C lub USB-C-USB (ceny miedzy 20-50zł) aby podłączyć komputer z Atemem w celu konfiguracji transmisji (takie przewody są w zestawie z dyskiem SSD  T7, ale są krótkie).

Jeśli ten zestaw jest niewystarczający, lub masz pomysł na inną konfigurację - zapraszamy do kontaktu.

Kompletny zestaw do streamingu cena: 25299 zł

pytaj o dostępność
 • 1x Kamera Blackmagic Design Pocket 4k - z licencją Davinci Resolve
 • 1x Kamera Blackmagic Design Pocket 4k - bez licencji
 • 2x Statyw Berno KH-25
 • 2x obiektyw Panasonic 12-60/3.5-5.6
 • 2x micro Converter Blackmagic HDMI-SDI 3g z zasilaczem
 • 2x micro Converter Blackmagic SDI-HDMI 3g z zasilaczem
 • 1x zestaw bezprzewodowy Boya WM8 PRO K2
 • 1x zestaw bezprzewodowy Boya WM8 PRO K4
 • 1x Atem Mini Pro ISO
 • 2x Przewód SDI-SDI 30m
 • 1x przewód HDMI-HDMI 2m
 • 1x Dysk SSD Samsung t7 1TB
 • 2x Akumulatory Eneloop 2000Mah (4szt)
 • 1x Ładowarka Eneloop BQ-CC17 + Eneloop 2000Mah
 • 1x Torba Camrock X65
 • transmisja w rozdzielczości 1920x1080
 • Kamery Blackmagic pocket 4k wraz z obiektywami Panasonic 12-60 zapewniają swobodę kadrowania i uniwersalność
 • możliwość rozbudowy do 4 kamer
 • Solidne statywy w zestawie

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?