Fotoksiążki hdbook

Twoje życie w jakości HD. Wystarczy kilka sekund by podzielić się cyfrowym zdjęciem, ale nic nie przebije trzymanej w ręku wydrukowanej odbitki. Może warto zatem samodzielnie przygotować wysokiej jakości fotoksiążkę, korzystając z oprogramowania hdbook. Spersonalizowana fotoksiążka, profesjonalnie wydrukowana i zbindowana tchnie życie w Twoje zdjęcia i pozwoli jeszcze lepiej cieszyć się wspomnieniami. Ponadto idealnie nadaje się na prezent dla rodziny lub przyjaciół.

Stwórz swój własny hdbook — prosto i łatwo!

Pobierz aplikację hdbook

Formaty i cenniki

Przygotowując fotoksiążkę hdbook możesz wybrać format zgodny z Twoimi oczekiwaniami oraz potrzebami. Dostępne formaty fotoksiążki hdbook:

Format A3
(420x297mm)
Format A4
(297x210mm lub 210x297mm)
Format A5
(210x148mm lub 148x210mm)
Formaty kwadratowe
(127x127mm, 200x200mm lub 300x300mm)
Ceny hdbook — 24 strony
kwadrat
127x127
A5
210x150
kwadrat
210x210
A4
300x210
kwadrat
300x300
A3
300x420
CENA
139 zł 179 zł 219 zł 239 zł 459 zł 499 zł
DODATKOWA STRONA
6 zł 6 zł 8 zł 8 zł 12 zł 12 zł

Sposoby płatności i dostawy

Płatność
Za przygotowanie Twojej fotoksiążki hdbook zapłacisz już na etapie jej zamawiania. Płatność zrealizujesz w aplikacji hdbook, za pośrednictwem systemu dotpay - wygodnego, bezpiecznego i sprawdzonego systemu płatności internetowych. Więcej o DotPay >
Dostawa
Zamawiając fotoksiążkę hdbook masz możliwość wyboru preferowanego sposobu dostawy. Gotową fotoksiążkę możesz odebrać osobiście w sklepach stacjonarnych Foto-Plus lub wybrać dostawę przesyłką kurierską wprost do Twojego domu.
Odbiór osobisty w sklepach stacjonarnych Foto-Plus
Sklep w Krakowie:
ul. Studencka 6,
31-116 Kraków

Sklep w Katowicach:
ul. Warszawska 36,
40-008 Katowice
Przesyłka kurierska
Wybierając opcję dostawy za pośrednictwem przesyłki kurierskiej masz pewność, że Twoja gotowa fotoksiążka hdbook zostanie dostarczona pod adres, który wskazałeś na etapie składania zamówienia. Koszt przesyłki kurierskiej do domu to 9 zł.

Śledź przesyłkę kurierską

Oprogramowanie do tworzenia fotoksiążek

Proste w użyciu oprogramowanie dla systemów Windows i MAC pozwala utworzyć spersonalizowaną fotoksiążkę w zaledwie kilka minut. Wybierz rozmiar książki, dodaj obrazy i wybierz układ strony z szerokiej gamy dostępnych ustawień.

Szybkie, zaprogramowane układy
Jeszcze prostsze tworzenie własnych fotoksiążek dzięki funkcji Autoflow. Oprogramowanie automatycznie porządkuje zdjęcia i wstawia je w ramki, wybierając ich najlepszą orientację. Przed wysłaniem spersonalizowanej fotoksiążki do druku możesz wprowadzać poprawki w układzie stron i zdjęć.
Zaawansowane, spersonalizowane układy
Oprócz prostoty obsługi oprogramowanie hdbook zapewnia zaawansowane funkcje dające całkowita dowolność tworzenia fotoksiążek i opowiadania własnej historii.

Inspiracje

Ekskluzywny album weselny

Odtwórz wspomnienia z tego szczególnego dnia — stwórz własną, ekskluzywną fotoksiążkę ślubną dzięki szerokiej gamie ślubnych teł, ramek i stylów stron

Dziecięca fotoksiążka

Dziecięca fotoksiążka to doskonały sposób, by podzielić się i pochwalić najnowszym członkiem rodziny i zapamiętać wszystkie ważne wydarzenia.

Fotoksiążka z podróży

Niezależnie od tego, czy to podróż życia czy relaks w wakacyjnym słońcu, zachowaj świeże wspomnienia na długo po powrocie z podróży dzięki wysokiej jakości wakacyjnej fotoksiążce.

Opublikuj swoje fotografie

Profesjonalnej jakości portfolio w postaci fotoksiążki to doskonały sposób pokazania swoich umiejętności fotograficznych i promowania swojej działalności wśród potencjalnych klientów.

Niesamowita jakość zdjęć
Twoje wspomnienia w jakości HD. Zobacz i poczuj niezrównaną jakość fotoksiązki hdbook. Dzięki technologii wydruku z użyciem 7 tuszy zdjęcia są wyjątkowo szczegółowe, odcienie skóry pozostają naturalne, a barwy są idealnie odwzorowane. Kolorowe zdjęcia wydadzą się tak żywe, jakby miały wyskoczyć ze strony, zaś zdjęcia czarno-białe nabiorą szykownego wyglądu dzięki płynnej gradacji odcieni.
Wybierz okładkę hdbooka
Prawdziwie spersonalizowana fotoksiążka. Utwórz spersonalizowaną okładkę fotoksiążki, dodając własny tekst i obrazy. Profesjonalnie wydrukowana i zbindowana fotoksiążka będzie dumnie prezentować się na półce.
Dodaj tekst do zdjęć
Przejrzysty. Jasny. Wyraźny. Dodaj podpisy do swoich zdjęć oraz nazwę albumu na okładce. Dzięki specjalnie opracowanym tuszom i rozdzielczości drukowania 2400 dpi tekst w hdbooku jest wyjątkowo ostry.
Wybór rodzajów papieru
Wykończenie wysokiej jakości. Specjalnie opracowany papier — zaprojektowany pod kątem współpracy z technologią wydruków firmy Canon — umożliwia wydruki w jakości HD oraz wysokiej jakości wykończenie. Wybierz papier perłowy o teksturze podobnej do papieru stosowanego w wydrukach z laboratoriów fotograficznych lub błyszczący papier o gładkim wykończeniu i wysokiej jakości.
Wybór rozmiaru hdbooka
Format zgodny z Twoim gustem. Format kwadratowy dostępny jest w wymiarach 127 × 127 mm, 210 × 210 mm i 300 × 300 mm. Możesz też wybrać układ poziomy lub pionowy w formatach A5 i A4 lub układ poziomy w formacie A3, więc na pewno znajdziesz idealny format dla swojej spersonalizowanej fotoksiążki.
Płaskie bindowanie i idealnie rozkładane stronice
Wszystkie nasze fotoksiążki wykorzystują płaskie bindowanie, pozwalające drukować pojedyncze zdjęcia na dwóch stronach bez utraty obszaru zdjęcia pomiędzy stronami. Wysokiej jakości dwustronne papiery fotograficzne pozwalają rozszerzyć standardowy album z 24 stron do nawet 100 stron bez konieczności zrezygnowania ze smukłego grzbietu albumu.
Trwałe wspomnienia
Połączenie tuszy firmy Canon i specjalnie powlekanego papieru zapewnia wyjątkową trwałość zdjęć. Przyszłe pokolenia będą mogły cieszyć się Twoją spersonalizowaną fotoksiążką przez co najmniej 300 lat.

Pobierz aplikację hdbook


Kontakt

telefon: 12 294 6060
E-mail: hdbook@fotoplus.pl

Dlaczego warto wybrać Foto - Plus?

Rzetelna Firma