zapisy!

Obiektyw Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM


canon
  cena 12129 zł
  eRaty 12 x 1084 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Zalecane akcesoria

  Stabilizacja obrazu

  Opracowana przez firmę Canon uznana technologia stabilizacji obrazu zapewnia kompensację o około trzy stopnie przysłony bez widocznego poruszenia zdjęć. Pozwala to znacznie poszerzyć zakres warunków do fotografowania z ręki i ogranicza potrzebę zabierania statywu. Stały ruch w określonym kierunku jest wykrywany jako świadome panoramowanie i powoduje zatrzymanie korekcji w tym kierunku, zapobiegając drganiom zwrotnym.

  Napęd ultradźwiękowy

  Napęd ultradźwiękowy (USM) zamienia energię drgań ultradźwiękowych na siłę obrotową, zapewniając szybką, precyzyjną, niezwykle wydajną i praktycznie bezgłośną automatyczną regulację ostrości z odpowiednim momentem wstrzymania pozwalającym na natychmiastową reakcję i dokładne zatrzymanie. Obiektyw pozwala na ciągłą ręczną regulację ostrości Minimalna odległość ostrzenia 0,7 m w całym zakresie ogniskowych sprawia, że obiektyw idealnie sprawdza się także w makrofotografii.

  Idealny do aparatów cyfrowych

  Kształt i powłoki obiektywu zostały zoptymalizowane w celu redukcji efektów zjawy i refleksów, dzięki czemu obiektyw idealnie współpracuje z aparatami cyfrowymi narażonymi na odbicia światła od matrycy światłoczułej. Po zamocowaniu obiektywu do aparatu cyfrowego z matrycą formatu APS-C, uzyskuje się odpowiednik zakresu ogniskowych równy 45-480 mm.

  Precyzyjna optyka zapewniająca wysoką jakość obrazu

  W całym zakresie ogniskowych obiektyw zapewnia piękny kontrast, małe zniekształcenia i wysoką rozdzielczość na całej powierzchni obrazu. Układ EMD (przysłona elektromagnetyczna) pozwala na szybkie, ciche i precyzyjne sterowanie przysłoną. Okrągła przysłona pozwala uzyskać piękne rozmycie tła od w pełni otwartej przysłony do przymkniętej o dwa stopnie.

  Ochrona przed warunkami środowiskowymi

  Obiektyw EF 28-300 mm został wyposażony w wytrzymałą pyłoszczelną i bryzgoszczelną obudowę, zaprojektowaną z myślą o zawodowcach pracujących w trudnych warunkach środowiskowych.

  Filtry

  Akcesoria czyszczące

  Akcesoria różne

  Konstrukcja optyczna
  22 soczewki w 16 grupach
  Napęd
  wbudowany silnik USM
  Kąt widzenia
  75° - 8° 15'
  Minimalny otwór przysłony
  22-38
  Minimalna odległość ostrzenia
  0,7 m
  Średnica filtra
  77 mm
  Wymiary
  92 x 184 mm
  Waga
  1670 g
  • Canon EF 28-300mm f/3,5-5,6L IS USM
  • Osłona przeciwsłoneczna EW-83G
  • Dekiel przedni i tylny
  • Futerał
  • Optyka serii L
  • Stabilizator obrazu
  • Możliwość ciągłej ręcznej regulacji ostrości
  • Pyłoszczelna i bryzgoszczelna obudowa
  • Powłoki obiektywu zoptymalizowane dla aparatów cyfrowych

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?