Prawdziwe raty 0% - Na wybrane produkty!

WRZEŚNIOWA SUPER PROMOCJA! SPRAWDŹ!

Zestaw do kalibracji Datacolor SpyderX Photo Kit

ID: 26347

datacolor
cena 1649 zł
eRaty 60 x 34 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z opiekunem produktu
zapytaj o produkt lub cenę

Datacolor SpyderX Photo Kit

Zapewnij precyzyjne kolory, głębię i szczegółowość wszystkich zdjęć, od przechwytywania do postprodukcji, dzięki zestawowi SpyderX Photo Kit – wygodnemu, niedrogiemu pakietowi narzędzi fotograficznych, który pozwoli Ci w pełni wykorzystać swoje zdjęcia.

 

SpyderX ELITE

Zestaw do kalibracji Datacolor SpyderX Photo Kit

Zaprojektowany z myślą o fotografach i twórcach video poszukujących wszechstronnego rozwiązania do kalibracji monitorów. Umożliwia dostosowanie kolorów wielu monitorów oraz kalibrację projektorów. SpyderX jest jak dotąd najbardziej precyzyjnym, najszybszym (o 4x), najprostszym kalibratorem do monitorów tego producenta.

Spyder CHECKR 24

Zestaw do kalibracji Datacolor SpyderX Photo Kit

Wzornik służy do korekcji ustawień kolorów aparatu i ułatwienia późniejszej postprodukcji w programach Adobe Lightroom®, Adobe Photoshop® czy Hasselblad Phocus®. Zawiera 24 wzorce barwne, a dołączone oprogramowanie służy do regulowania ustawień aparatu, takich jak balans bieli, czy temperatura barwowa, co wpływa na zwiększenie dynamiki kolorów. 

Spyder CUBE

Zestaw do kalibracji Datacolor SpyderX Photo Kit

Datacolor SpyderCUBE to uniwersalne narzędzie pozwalające na uzyskanie prawidłowego balansu bieli, ekspozycji zdjęcia, odniesienia do głębokiej czerni, plików typu RAW „wywoływanych” w programach do edycji zdjęć. SpyderCUBE zawiera dedykowane pola, m.in. 2 pola wzorca bieli, 2 pola pola 18% neutralnej szarości, „czarną dziurę” (otwór pozwalający na wniknięcie do czarnej przestrzeni bryły CUB-a) jako odniesienie do absolutnej czerni oraz kulę chromowaną (na szczycie SpyderCUBE) do lokalizacji „punktów” oświetlających obiekt fotografowany i analizy pól przeeksponowanych.

Solidna, aluminiowa obudowa oraz specjalnie dopasowane poliuretanowe wnętrze walizki zapewnia ochronę dla wszystkich produktów Spyder.

Zestaw do kalibracji Datacolor SpyderX Photo Kit cena: 1649 zł

dostępny u dostawcy
  • SpyderX Elite
  • Spyder Checker 24
  • Spyder Cube
  • walizka
  • zaawansowana kalibracja i profilowanie ekranów oraz projektorów
  • kontrola kolorystyczna w całym obiegu pracy
  • precyzyjna regulacja ekspozycji i punku bieli
  • automatyczna korekta kolorów każdej sesji
  • wygodne w użyciu zarówno w studio jak i w plenerze

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?