Studium Fotografii - cykl spotkań ze znanymi fotografami

Studium Fotografii - cykl spotkań ze znanymi fotografami

Wspólnie z Sony Polska zapraszamy Państwa na cykl spotkań z fotografami zatutyłowany "Studium Fotografii". Spotkania będą odbywać się w Studio Station w centrum Krakowa oraz w Hotelu Mariackim w Katowicach. Gospodarzami spotkań będą kolejno cenieni fotografowie zajmujący się różnymi dziedzinami fotografii (sportową, modową, portretową, ślubną). Na wydarzeniach będą mieli Państwo okazję zapoznać się z najnowszymi technologiami aparatów i obiektywów Sony. Możliwe będą również praktyczne testy sprzętu oraz uzyskanie porad i odpowiedzi na nurtujące pytania. Dla uczestników przewidziane są również atrakcyjne oferty handlowe. Cały cykl to idealna okazja do zainspirowania się, zdobycia dodatkowej wiedzy oraz rozwijania swoich umiejętności fotograficznych.

Chcemy, aby spotkania miały kameralny charakter i każdy z uczestników mógł spokojnie testować sprzęt, uzyskać doradztwo oraz porozmawiać z gospodarzem spotkania. W związku z tym ograniczyliśmy maksymalną liczbę uczestników. Warto nie zwlekać z zapisem. 

Linki do systemu, w którym można zakupić bilety do poszczególnych spotkań znajdziecie poniżej. 

Zapraszamy!

Poniżej prezentujemy plan najbliższych spotkań:

#9 Spotkanie z Markiem Ogniem - 27 luty 2020, Kraków

Marek Ogień - specjalizuje się w fotografii sportowej i lifestylowej. Publikował w magazynach w Polsce i za granicą, min. w ESPN, Snowboarder Mag, Men's Health, CKM, Method Mag, Surfmag. Współpracował z takimi markami jak K2 Snowboards, Bern Helmets, Airblaster, Burn Energy Drink, Red Bull, Extreme Channel, Aquafresh, Virgin Mobile, 4F, Pajak Sport, Colourwear, BMW i wiele innych.

Bilety dostępne tutaj

 

przykładowe zdjęcia z warsztatów

 

opublikowano 30-10-2019 12:43