Roadshow Sigma - 9 kwietnia 2019 - Kraków

Roadshow Sigma - 9 kwietnia 2019 - Kraków

Roadshow Sigma. Spotkanie z Michałem Ostrowskim

Serdecznie zapraszamy na warsztaty fotograficzne połączone z dniem otwartym Sigma. Od godziny 10 zapraszamy do naszego salonu na ulicy Studenckiej, gdzie będzie można przetestować obiektywy Sigma. Następnie spotkajmy się 9 kwietnia w Studio Station (Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków) w godzinach 17:00 - 21:00. Uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji cenionego fotografa krajobrazowego - Michała Ostrowskiego. Michał podzieli się swoimi doświadczeniami, opowie o swojej pracy i z pewnością zdradzi sporo ciekawostek, związanych z  fotografią krajobrazową i fotografią architektury. W części praktycznej chętni uczestnicy będą mogli pospacerować po centrum Krakowa i wspólnie z Michałem fotografować atrakcyjne budowle. Będzie również możliwość przetestowania obiektywów w studio na modelkach. 

Współnie z Sigmą przygotowaliśmy dla Was takie perełki, jak 40 mm, 105 mm czy wielkie trio F1.4 do bezlusterkowców. Po raz pierwszy w pełnym składzie będą dostępne też obiektywy reporterskie – Big Three 24-70/F2.8, 14-24/F2.8 oraz 70-200/F2.8. Podczas spotkań trenerzy Sigma będą służyć swoją wiedzą w zakresie prezentowanego sprzętu. Z pewnością każde pytanie uzyska odpowiedź, a każda wątpliwość zostanie rozwiana.  

Uczestnicy będą mogli skorzystać również z bardzo atrakcyjnej promocji na zakup wybranych modeli obiektywów Sigma. 

Agenda spotkania:
17:00 - 18:00 - powitanie i prezentacja Michała Ostrowskiego
18:00 - 20:00 - fotograficzny spacer po Krakowie
18:00 - 20:30 - sesja z modelką w Studio (dla osób, które nie będą chciały fotografować na zewnątrz)

Podusmowanie:
Gdzie? Studio Station (Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków) 
Kiedy? 9 kwietnia 2019
Bilety? 49 zł brutto. Do kupienia poprzez nasz sklep internetowy. Biletem będzie dowód sprzedaży. Link > https://www.fotoplus.pl/warsztaty/warsztaty-fotograficzne/Warsztaty-Sigma-Roadshow
Profit? Porcja wiedzy, inspiracji, możliwość przetestowania obiektywów i bardz atrakcyjne ceny zakupu.

 

Michał Ostrowski.

Fotograf krajobrazu z Wałbrzycha. Używa różnych technik fotografowania zarówno tradycyjnych, szlachetnych oraz cyfrowych. Projektuje oraz konstruuje aparaty otworkowe. Posiada doświadczenia jako wykładowca oraz pedagog w zakresie fotografii otworkowej oraz pejzażu. Fotografując stara się wyrazić siebie, swoje uczucia, zainteresowania. Dąży do wydobywania ze świata nie tylko pięknych obrazów, ale również takich, które mogą być interesujące, ciekawe i zagadkowe. 

 

opublikowano 17-03-2019 11:33