Przetestuj aparaty Sony-E z obiektywami SIGMA | Foto-Plus Kraków

Przetestuj aparaty Sony-E z obiektywami SIGMA | Foto-Plus Kraków

Przetestuj aparaty Sony-E z obiektywami SIGMA

Sklep Foto-plus.pl zapraszają na bezpłatną prezentację oraz testy pełnoklatkowych aparatów i obiektywów systemu Sony E. Na spotkaniu dostępna będzie pełna gama najnowszych obiektywów marki SIGMA Sony-E oraz aparaty Sony z serii A7 III, A7R III i A9 z obiektywami G Master. 

Część warsztatowa wydarzenia odbędzie się w godzinach 17:00 - 21:00 w Unique-studio przy ulicy Bonarka w Krakowie. W programie przewidziano prezentację sprzętu fotograficznego marek SIGMA i Sony oraz sesję zdjęciową, podczas której sprawdzimy w praktyce możliwości i funkcje aparatów oraz obiektywów. 

Bezlusterkowe aparaty Sony z serii A7 i A9 wyznaczyły nowy poziom wsparcia fotografa w jego codziennej pracy. Zapewniają wysoką jakość obrazu, niezawodny AF, w tym doskonały tryb Eye-AF, a także możliwość rejestracji do 20 zdjęć na sekundę. Dzięki rozbudowanym funkcjom video aparaty cieszą się także uznaniem w branży filmowej. Na spotkaniu w Krakowie przybliżymy i szerzej omówimy powyższe funkcje i możliwości. Dodatkowo uczestnicy będą mieli do swojej dyspozycji obiektywy Sony G Master oraz serię stałoogniskowych obiektywów SIGMA z linii Art: 14/1.8, 20, 24, 35, 50, 85/1.4, 135/1.8 oraz 70/2.8 MACRO. Dzięki ponadprzeciętnej jakości obrazu i świetnym wykonaniu obiektywy SIGMA z linii Art zyskały uznanie wśród zawodowych fotografów. Obecnie są produkowane także z mocowaniem Sony-E, a organizowane spotkanie będzie dobrą okazją do praktycznego sprawdzenia ich możliwości, zarówno w fotografowaniu, jak i videofilmowaniu.

Uczestnicy będą mieli do swojej dyspozycji trenerów marki Sony i Sigma, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz udzielą praktycznych wskazówek dotyczących pracy z systemem Sony-E. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na część warsztatową wymagana jest rejestracja, której możecie dokonać za pośrednictwem systemu Evenea. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona.

Dodatkowo, w dniu 2 października wszyscy odwiedzający sklep Foto-Plus, będą mogli skorzystać z dedykowanej specjalnej oferty zakupowej, obejmującej aparaty Sony A7III i A9 oraz obiektywy SIGMA z linii Art z mocowaniem E.

Współorganizatorami spotkania są firmy K-Consult - wyłączny dystrybutor marki SIGMA w Polsce, firma Sony oraz sklep Foto-Plus.pl. Serdecznie zapraszamy.

Zapisz się tutaj:

https://sigma-sony-e.evenea.pl

opublikowano 27-08-2018 10:21