Instagram Photo Contest 2018 | SONY

Instagram Photo Contest 2018 | SONY

#SonyRXmoments

Instagram Photo Contest 2018

Firma Sony Europe Limited organizuje na portalu Instagram konkurs fotograficzny dla użytkowników kompaktowych aparatów klasy premium z serii Sony RX. 

Weź udział w konkursie, publikując zdjęcia na portalu Instagram. W konkursie mogą wziąć udział zdjęcia opublikowane na portalu Instagram między 10 kwietnia a 30 czerwca 2018 r.

Tematyka zdjęć jest dowolna – architektura, natura, podróże, wydarzenia rodzinne oraz wszelkie godne zapamiętania chwile, które udało się uwiecznić. Zgłoszenia będą oceniane na podstawie poziomu kreatywności, oryginalności oraz efektu wizualnego/emocjonalnego zdjęcia. Zwycięskie prace zostaną ogłoszone na stronach internetowych oraz profilach w mediach społecznościowych grupy Sony.

Zwycięskie zdjęcia wybrane w Europie wezmą także udział w ogólnoświatowym konkursie, a ogólnoświatowi zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród zgłoszeń nadesłanych z całego świata.

W ramach ogólnoświatowego konkursu zostanie również wręczona nagroda za najlepsze zdjęcia zrobione za pomocą nowego, kompaktowego, odpornego na wstrząsy i wodę aparatu cyfrowego DSC-RX0 (#RX0).

 

Prześlij zdjęcia i zdobądź szansę na wygranie fantastycznych nagród!

Jak wziąć udział w konkursie?

# konkursowe:

  • #SonyRX
  • #SonyRXMoments
  • #PL _RX 
  • #nazwa modelu (np. #RX100M5, #RX10M4, #RX1RM2)

Procedury konkursowe:

Krok 1 Uczestnictwo w konkursie

Przed przystąpieniem do konkursu należy przeczytać wszystkie warunki. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z zaakceptowaniem warunków. Wykonaj czynności opisane w części Udział w konkursie, aby dołączyć do grona uczestników do północy (czasu CET) w sobotę, 30 czerwca 2018 r.

Krok 2 Kontakt z wybranymi uczestnikami

Do końca lipca 2018 r. wybrani uczestnicy otrzymają powiadomienie wysłane z konta „@sonyrxmoments” za pomocą funkcji Instagram Direct. Zostaną oni poproszeni o przesłanie w wyznaczonym terminie swoich zdjęć z niezmienionymi danymi EXIF.

*W przypadku nieudzielenia odpowiedzi w ciągu 5 dni od momentu nawiązania kontaktu przyjmuje się, że uczestnik wycofał się z udziału w konkursie.

**Należy pamiętać, że kontakt zostanie nawiązany tylko z wybranymi uczestnikami.

Krok 3 Ogłoszenie zwycięzców w Europie

Zwycięzcy w Europie zostaną ogłoszeni do połowy sierpnia 2018 r. za pośrednictwem konta „@sonyrxmoments” na portalu Instagram oraz poczty e-mail firmy Sony Europe. Zdjęcia, które zwyciężą w Europie, mogą być także udostępniane za pośrednictwem konta „@sonyrxmoments” na portalu Instagram oraz innych kont społecznościowych grupy Sony.

Krok 4 Ogłoszenie zwycięzców ogólnoświatowych

Ogólnoświatowi zwycięzcy zostaną wybrani spośród zwycięskich zgłoszeń z każdego regionu, a ich ogłoszenie nastąpi w połowie września 2018 r. na koncie „@sonyrxmoments” na portalu Instagram oraz na kontach i stronach internetowych grupy Sony.

Krok 5 Wysłanie nagród

Zarówno regionalni, jak i ogólnoświatowi zwycięzcy otrzymają powiadomienie wysłane za pomocą funkcji Instagram Direct z konta „@sonyrxmoments”. Zostaną poproszeni o podanie danych kontaktowych wraz z adresem, co umożliwi przesłanie nagród.

 

Szczegóły i regulamin konkursy dostępne pod adresem: https://bit.ly/2scgaKF

opublikowano 29-05-2018 11:23