Tilta Matte Box Mirage (MB-T16)


  cena 659 zł
  eRaty 12 x 59 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę
  Zalecane akcesoria

  Tilta Matte Box Mirage (MB-T16))

  Tilta Mirage Matte Box to modułowy system komponentów, który można przypiąć do obiektywów 95 mm OD, powszechnie stosowanych w filmach i filmach cyfrowych. Matowe pudełko waży mniej więcej tyle samo, co standardowy szklany filtr 4 x 5,65" i akceptuje okrągłe filtry 95 mm firmy Tilta z dołączonym adapterem filtra. Modułowa konstrukcja oznacza, że ​​możesz skonfigurować matowe pudełko tak, aby odpowiadało Twoim potrzebom na jednym ujęciu. podstawa strzału.

  Mirage jest wyposażony w sztywny kaptur i zdejmowaną górną flagę do cięcia odblasków i ochrony obrazu przed odblaskami nad głową. Cztery dołączone adaptery obiektywów umożliwiają montaż Mirage Matte Box na obiektywach z gwintowanymi frontami 67, 72, 77 lub 82 mm, a dołączony miękki futerał pomaga chronić matowe pudełko podczas transportu i przechowywania. Opcjonalny uchwyt filtrów 4 x 5,65" do ustawiania piętrowego pozwala na zamontowanie filtrów 4 x 5,65" na matowym pudełku. Dodatkowo można zamontować opcjonalny system Tilta VND do zdalnego tworzenia precyzyjnych, zmiennych efektów ND. Inne modułowe elementy, takie jak górna flaga, podwójna okrągła taca na filtry, osłona filtra i gumowa osłona do strzelania w okna, są dostępne osobno. Opcjonalny 15-milimetrowy zacisk na pręty LWS może być zamocowany, co pozwala zamontować Mirage na prętach, aby odciążyć obiektyw lub użyć soczewek z obrotowymi frontami.

  Zaprojektowany z myślą o przepływie

  Matowa obudowa została zaprojektowana tak, aby wspomagać przepływ powietrza dzięki zintegrowanym otworom wentylacyjnym, które mogą zmniejszyć opór wiatru i poprawić stabilność podczas fotografowania obiektów z dużą prędkością, na przykład w samochodzie lub dronie.

  Modułowa konstrukcja

  Modułowa konstrukcja umożliwia konfigurowanie matowego pudełka na różne sposoby: od całkowitego rozebrania przy użyciu tylko uchwytu filtra 95 mm z zaciskiem obiektywu do dodania tacki 4 x 5,65" do układania w stosy, dołączonej osłony przeciwsłonecznej obiektywu, dołączonej górnej flagi, lub zamień kaptur na opcjonalny kaptur gumowy.Dodatkowo możesz dodać opcjonalny wspornik pręta 15mm LWS, dzięki czemu możesz zamontować matowe pudełko na prętach w celu obsługi cięższych filtrów, takich jak opcjonalny system VND (zmienna gęstość neutralna).

  System filtrów okrągłych 95 mm

  Okrągły (okrągły) system filtrów Tilta o średnicy 95 mm zapewnia pokrycie obiektywów o średnicy zewnętrznej tubusu obiektywu do 95 mm i zapewnia znaczną oszczędność masy w porównaniu z tradycyjnymi filtrami, ponieważ filtry okrągłe ważą około 1/4 masy tradycyjnych filtrów szklanych 4 x 5,65 cala .

  Filtry

  Opcjonalną tacę na filtry 4 x 5,65" można umieścić między zaciskiem filtra a osłoną z matowego pudełka, co pozwala na łatwe dodanie jednego lub dwóch filtrów 4 x 5,65" do matowego pudełka.

  Tilta Matte Box Mirage (MB-T16) cena: 659 zł

  dostępny od ręki
  Akcesoria
  Metoda mocowania
  Zacisk obiektywu
  Stopnie filtracyjne
  1 x 95 mm Okrągły
  Kompatybilność obiektywów
  Zacisk 95 mm
  Flagi
  1 x Top Flag
  Materiał
  Aluminum, Stainless Steel
  Wymiary
  164 x 115 x 33 mm
  Waga
  179 g
  • 1 x matte box
  • Zaciski na soczewkach o średnicy 95 mm
  • Nadaje się do gimbali i dronów
  • Akceptuje filtr Tilta Okrągły 95 mm
  • Opcjonalna taca filtrująca 4 x 5,65 cala
  • Obsługuje opcjonalny system filtrów VND
  • 4 x adaptery obiektywu w zestawie
  • Opcjonalny wspornik pręta 15 mm LWS

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?