Statyw Sirui Traveler 5A z głowicą kulową


  cena 329 zł
  eRaty 12 x 29 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Lekki i kompaktowy statyw SIRUI Traveler 5A łączy w sobie niską wagę i bardzo wysoką jakość. Pomimo swojej kompaktowej konstrukcji zapewnia bezpieczne wsparcie dla Twojego aparatu.  Jest tak mały po złożeniu że można go mieć zawsze przy sobie by robić nieporuszone zdjęcia.

  Kluczowe właściwości

  - Konstrukcja wykonana z kutego na zimno aluminium dzięki czemu jest sztywniejszy i wytrzymalszy od odlewanych statywów aluminiowych. 

  - Głowica kulowa panoramiczna 3D

  - Poziomica

  - Blokada głowicy zapobiegająca poluzowaniu się aparatu i zsunięciu ze statywu

  - Pół-automatyczna regulacja kąta rozstawienia nóg podobna jak w statywach z „wyższej“ półki

  -  Szybka i ergonomiczna obsługa

  - Waga zaledwie 1,05 kg, udźwig: 5 kg

  - Maksymalna wysokość 1380 mm / Minimalna wysokość 80 mm

   

   Kompaktowe wymiary i szeroki rozstaw  nóg aż do 180 °

  Nogi można rozstawić na kąt 180 °, co oznacza, że ​​statyw umożliwia ustawienie aparatu na wysokości zaledwie 33 cm. Każda noga składa się z 5 sekcji z 4 uszczelnionymi zamkami obrotowymi.

  Po złożeniu statyw osiąga długość zaledwie 32 cm, a przy wadze 0,9 kg jest trudny do zauważenia w bagażu i staje się doskonałym towarzyszem każdej podróży.

  Gumowe nóżki zapewniają, że statyw jest stabilny na wszystkich powierzchniach i bez problemu udźwignie do 5 kg, co jest wystarczające dla większości zestawów fotograficznych.

   Panoramiczna głowica kulowa 3D z blokadą bezpieczeństwa

   Dzięki wysokiej jakości głowicy kulowej fotografowanie będzie dla Ciebie dziecinnie proste. Jedno pokrętło blokuje i zwalnia głowicę. Wyposażona jest w blokadę zabezpieczającą, która zapobiega zsunięciu się aparatu ze statywu w przypadku nieprawidłowego dokręcenia. Płytka jest kompatybilna z Arca.

   Niezawodność w każdej sytuacji i w każdym terenie

  Gumowe nóżki i stalowe kolce na wyjścia w teren sprawiają, że statyw jest stabilny na wszystkich powierzchniach i bez problemu udźwignie do 8 kg, co wystarcza nawet przy naprawdę ciężkich zestawach fotograficznych. Końcówki gumowe są odkręcane i zmiana na stalowe kolce tak prosta że statyw jest gotowy na każde wyzwanie.

  Odkręcana kolumna środkowa

   Seria statywów Sirui Traveler 5A jest wyposażona w odkręcaną kolumnę środkową. Głowicę kulową można również zamontować bezpośrednio na ramieniu statywu, aby zapewnić maksymalną stabilność przy minimalnej wysokości 16 mm. Kolumna jest również dwusekcyjna, aby uzyskać większą wysokość statywu.

   Dodatkowe akcesoria

  W przypadku statywów Sirui standardem jest praktyczna torba transportowa, klucz do regulacji śrób oraz izolujące neoprenowe tuleje na 2 nogach do użycia w chłodne dni.

   

   Kute aluminium dla większej wytrzymałości i niższej wagi

  Zamiast korzystać z tradycyjnych metod odlewania typowych dla konstrukcji statywów, SIRUI jest pionierem w stosowaniu technologii kucia w produkcji. Proces kucia, powoduje, że struktura metalu jest bardziej gęsta i zwarta - znacznie zwiększając jego stosunek wytrzymałości do masy. Dzięki temu SIRUI może tworzyć produkty o wyjątkowej wytrzymałości i trwałości, które są zaskakująco lekkie. Kucie zapewnia integralność włókien aluminiowych, dzięki czemu struktura materiału jest  spójna. W rzeczywistości proces kucia może tworzyć części, które są znacznie mocniejsze niż te wytwarzane w jakimkolwiek innym procesie obróbki metali.

   Ergonomiczna blokada obrotowa

  Nogi są indywidualnie regulowane i zabezpieczone zakrętkami. Zamki typu Twist są łatwe do poluzowania i zaciśnięcia oraz łatwe w obsłudze nawet w rękawiczkach. Z pewnością docenisz możliwość ich poluzowania lub dokręcenia wszystkich naraz. Chwyć statyw pionowo jedną ręką a drugą złap wszystkie zaciski razem i przekręć o ¼ obrotu a nogi pod wpływem ciężaru same się rozsuną. Następnie zakręć zaciski. Gotowe.

   

  Rozszerzona 6-letnia gwarancja

  Sirui jest pewny jakości i solidności swoich produktów dlatego  udziela na swoje wyroby przedłużonej 6-letniej gwarancji

  Materiał
  aluminium
  Sekcje
  5
  Średnica nogi
  22 mm
  Minimalna wysokość
  80 mm
  Długość po złożeniu
  315mm
  Maksymalna całkowita
  1380 mm
  Typ blokady nóg
  Twist Lock
  Funkcje stopek statywu
  Gumowy
  Szybkie zwalnianie
  tak
  Typ głowicy
  Głowica kulowa
  Typ mocowania głowicy
  3/8", 1/4"
  Maksymalny udźwig
  5 kg
  Liczba poziomic
  1
  Waga
  1050 g
  Gwarancja producenta
  6 lat
  • Statyw z głowica , torba transportowa, izolujące gumowe tuleje i klucz do regulacji śrub
  • Konstrukcja wykonana z kutego na zimno aluminium dzięki czemu jest sztywniejszy i wytrzymalszy od odlewanych statywów aluminiowych. Głowica kulowa panoramiczna 3D
  • Poziomica
  • Blokada głowicy zapobiegająca poluzowaniu się aparatu i zsunięciu ze statywu
  • Pół-automatyczna regulacja kąta rozstawienia nóg podobna jak w statywach z „wyższej“ półki
  • Szybka i ergonomiczna obsługa
  • Waga zaledwie 1,05 kg, udźwig: 5 kg
  • Maksymalna wysokość 1380 mm / Minimalna wysokość 80 mm

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?