Statyw Manfrotto MT190X PRO4 + głowica trzykierunkowa MHXPRO-3W (MK190XPRO4-3W)


manfrotto
  cena 1499 zł
  eRaty 12 x 134 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Zalecane akcesoria

  Nowy statyw MT190 to młodszy brat jednego z najpopularniejszych statywów na rynku – znanego wszystkim: 190XPROB. Zachowuje wszystkie zalety poprzednika, przy czym jest wyższy, szybszy i bardziej kompaktowy.

  Od konkurencji wyróżnia go nowoczesny, włoski design oraz innowacyjne rozwiązania, jeszcze bardziej ułatwiające pracę dzisiejszego fotografa.

  Quick Power Lock – Nowoczesny system zacisków to nie tylko solidne, ale i ultra szybkie rozwiązanie. Jednym ruchem możesz odblokować wszystkie blokady nogi statywu, skracając tym samym czas jego rozstawiania. Mniej czasu na rozkładanie, więcej na zdjęcia!

  Q90 – Jedna z ważniejszych funkcji poprzedniego modelu to możliwość łatwego i szybkiego obracania kolumny do pozycji poziomej bez konieczności zdejmowania aparatu czy głowicy. Mechanizm ten w nowej wersji został ukryty w górnej części statywu i wysuwa się tylko kiedy jest potrzebny. W połączeniu z nowym projektem samej kolumny pozwoliło to znacznie zredukować długość statywu po złożeniu. Jeszcze bardziej mobilny!

  Gniazdo Easy Link – Od teraz możesz sam rozszerzać możliwości swojego statywu. Podłącz światło LED, lampę błyskową czy inne akcesoria, zamieniając swój statyw w małe, przenośne studio!

  Obrotowa poziomica – W nowym modelu przymocowana jest do kolumny w taki sposób, że możemy ją dowolnie obracać. Dzięki temu nigdy nie jest przysłonięta przez aparat.

  Czterostopniowa blokada rozstawu nóg pozwala na rozłożenie statywu w praktycznie dowolnej pozycji, ułatwiając prace w niestandardowych warunkach. Po obrocie kolumny możemy na przykład ustawić statyw na wysokości 8 cm od podłoża!

  Gwarancja 2 lata, po zarejestrowaniu na stronie zostaje wydłużona o dodatkowe 8 lat.

  Akcesoria

  Materiał
  aluminium
  Maks. wysokość
  Całość 173 cm
  Głowica 13 cm
  Min. wysokość
  8 cm
  Długość złożonego statywu
  62 cm
  Maksymalne obciążenie
  6 kg
  Waga
  Całość 3,1 kg
  Głowica: 1 kg
  Wykończenie
  czarne
  • Statyw MT190XPRO4
  • Głowica MHXPRO-3W
  • Płytka mocująca aparat 200PL
  • Głowica 3D
  • Czterosekcyjne nogi
  • Gniazdo Easy Link
  • Udźwig 6 kg
  • Niezależna regulacja odchylenia nóg

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?