Uchwyt Peak Design Capture V3 z płytką standard - czarny

ID: 13500

peak-design
  cena 369 zł
  eRaty 12 x 33 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę
  Wersje i konfiguracje produktu
  Uchwyt Peak Design Capture V3 z płytką standard - czarny
  369 zł
  dostępny od ręki
  Uchwyt Peak Design Capture V3 z płytką standard - srebrny
  369 zł
  pytaj o dostępność
  Zalecane akcesoria

  PEAK DESIGN CAPTURE V3

  Innowacja w noszeniu aparatu w jeszcze lepszym wydaniu

  Czym jest system Capture?

  Capture V3 to już trzecia, zdecydowanie mniejsza i bardziej poręczna wersja innowacyjnego mocowania aparatu. Przypięty do paska od spodni, plecaka czy torby pozwala w wygodny sposób nosić aparat lub kamerę. Doskonale sprawdzi się przy długich wędrówkach, szybkich zdjęciach reporterskich oraz sytuacjach gdy używamy więcej niż jeden aparat.

  Dla kogo przeznaczony jest system Capture?

  Zalety tego innowacyjnego rozwiązania doceni praktycznie każdy typ fotografaFotoreporterzy, pokochają go za mobilność, fotografowie podróżni za odciążenie szyi i możliwość wielogodzinnych wędrówek z aparatem a młodzi rodzice za komfort noszenia aparatu, który nie obija się o ciało i pozostawia obie ręce wolne.

  Czym wyróżnia się system CapturePRO?

  Pasuje do każdego aparatu

  Dołączona do uchwytu płytka Standard V3 wyposażona została w śrubę z  gwintem statywowym ¼ cala. Dzięki temu produkt pasuje do praktycznie wszystkich dostępnych na rynku aparatów i kamer posiadających gwint statywowy.

  Udźwig ponad 90 kg.  – bezpieczeństwo Twojego sprzetu

  Zastosowanie lekkich a jednocześnie bardzo wytrzymałych materiałów sprawia, że uchwyt Capture może unieść nawet 90 kg, gwarantując tym samym bezpieczeństwo nawet podczas używania bardzo ciężkiego sprzętu narażonego na dodatkowe przeciążenia spowodowane użytkowaniem.

  Prosta i szybka wymiana obiektywu

  Zastosowanie systemu Capture w połączeniu z płytką PRO umożliwia dowolne ukierunkowanie aparatu co pozwala m.in. na szybką wymianę obiektywu zapewniając bezpieczeństwo sprzętu i pozostawiając wolną rękę.

  Wodoodporność i niezawodność w każdych warunkach

  Dzięki zastosowanym materiałom uchwyt jest w pełni wodoodporny, spokojnie można go więc używać w deszczu a zapiaszczenie łatwo usunąć opłukując uchwyt pod bieżącą wodą.

  Współpraca z innymi produktami Peak Design

  Uchwyt Capture V3 możesz łączyć z innymi innowacyjnymi rozwiązaniami marki Peak Design, takimi jak uchwyt do lornetki czy kamer sportowych. Do uchwytu Capture V3 spokojnie podłączysz też inne płytki. To doskonałe rozwiązanie na zwiększenie możliwości.

  Dożywotnia gwarancja

  Wszystkie produkty Peak Design posiadają dożywotnią gwarancję potwierdzając tym samym zapewnienia o najwyższej jakości wykonania.

  Jak używać systemu CapturePRO?

  • Podepnij aparat do szybkozłączki
  • Przyczep uchwyt do paska
  • Umocuj szybkozłączkę w uchwycie

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?