Dysk SSD PNY Pro Elite 500GB USB 3.1 Type C

ID: 23534

  cena 309 zł
  eRaty 12 x 28 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę
  Zalecane akcesoria

  Pro Elite USB 3.1 Gen 2 Type-C 500GB  
   

  Przenośny dysk SSD Pro Elite USB 3.1 Gen 2 Type-C to urządzenie nowej generacji służące do przechowywania danych, charakteryzujące się nie tylko większą pojemnością, ale również wyjątkowymi osiągami zapewnianymi przez wbudowany interfejs USB 3.1 Gen 2 oraz prędkości odczytu i zapisu wynoszące odpowiednio do 890 MB/s i 900 MB/s*. Dysk został zaprojektowany jako przenośne urządzenie do przechowywania danych lepsze od poprzednich generacji przenośnych dysków SSD oraz od tradycyjnych dysków flash USB 3.0, umożliwiające jeszcze szybsze przenoszenie i przechowywanie plików dla osób będących często w ruchu.

  Przenośny dysk SSD Pro Elite USB 3.1 Gen 2 Type-C oferuje rozszerzone możliwości łączności. Zapewnij sobie dostęp do danych w dowolnej chwili, w każdym miejscu naświecie, przy użyciu szerokiej gamy urządzeń głównych wyposażonych w porty USB-A lub USB-C. Do dysku dołączone są przewody z wtyczkami USB typu C oraz typów C i A. Ponadto zawarte w zestawie oprogramowanie Acronis True Image Data Protection pozwala z łatwością tworzyć kopie zapasowe danych.

  Dzięki eleganckiej aluminiowej konstrukcji mieszczącej się wygodnie w dłoni dysk SSD Pro Elite USB 3.1 Gen 2 Type-C jest doskonałym rozwiązaniem dla osób będących ciągle w ruchu.

   

  Dysk SSD PNY Pro Elite 500GB USB 3.1 Type C cena: 309 zł

  dostępny od ręki
  Etui i pokrowce
  Typ
  SSD 
  Format
  2,5" 
  Pojemność
  500GB 
  Szybkość odczytu
  do 890MB/s 
  Szybkość zapisu
  do 900MB/s 
  Interfejs
  USB 3.1 Gen 2 Typu C 
  Wymiary (wys. x szer. x gł.)
  63.5 x 57.2 x 10 mm
  Waga
  58g 
  • Kabel USB-C
  • Kabel USB-C > USB-A
  • Oprogramowanie
  • Instrukcja obsługi
  • Prędkości odczytu i zapisu wynoszącym odpowiednio do 890 MB/s i 900 MB/s
  • Aluminiowa konstrukcja mieszcząca się wygodnie w dłoni.
  • Dysk wykorzystuje zapewniający niesamowitą szybkość przesyłu danych interfejs USB 3.1 Gen 2, a jednocześnie jest wstecznie zgodny z urządzeniami głównymi wyposażonymi w magistrale USB 3.0 oraz USB 2.0.

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?