Obiektyw Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS Sport (Sony E) + Plecak Vanguard VEO ACTIVE 49 szary + 5 lat gwarancji


sigma
  cena 6690 zł
  eRaty 12 x 598 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę
  Wersje i konfiguracje produktu
  Obiektyw Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS Sport (L-Mount) + 3 lata gwarancji
  6690 zł
  pytaj o dostępność
  Obiektyw Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS Sport (Sony E) + Plecak Vanguard VEO ACTIVE 49 szary + 3 lata gwarancji
  6690 zł
  dostępny u dostawcy

  Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS Sport (Sony E)

  Pierwszy obiektyw z linii Sports dedykowany do aparatów bezlusterkowych

  SIGMA 150-600mm F5-6.3 DG DN OS | Sports to pierwszy zmiennoogniskowy ultra teleobiektyw SIGMA z linii Sports, zaprojektowany do podstaw do aparatów bezlusterkowych. Spełnia on wszystkie oczekiwania jakie stawiane są obiektywom z serii Sports tj. wyjątkowy poziom jakości optycznej, wysoki poziom funkcjonalności oraz wykonanie z najwyższej jakości materiałów. Dodatkowo, szybki i precyzyjny autofokus wyposażony w nowy sensor magnetyczny, zapewnia doskonałą pracę mechanizmu automatycznego ustawiania ostrości, także w trybie śledzenia szybko poruszających się obiektów.

  Obiektyw Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS Sport (Sony E) + Plecak Vanguard VEO ACTIVE 49 szary + 3 lata gwarancji

  Bezkompromisowa jakość obrazu w całym zakresie ogniskowych

  SIGMA 150-600mm F5-6.3 DG DN OS | Sports oferuje wyjątkową jakość optyczną w całym zakresie ogniskowych, zarówno w centrum jak i na brzegu kadru, którą z pewnością zadowolą się także profesjonaliści.

  Konstrukcja optyczna, oparta na najnowszej technologii projektowania, składa się z 25 elementów zawartych w 15 grupach i obejmuje szereg specjalnego rodzaju soczewek (FLD, SLD) które zapewniają dokładną kontrolę różnego rodzaju aberracji. Pozwala to na uzyskanie obrazów o bardzo wysokiej rozdzielczości i kontraście, nie tylko na ogniskowej 600mm, która jest najważniejszą ogniskową w tego typu obiektywach, ale także w całym zakresie ogniskowych – bez żadnych kompromisów. Obiektyw został zaprojektowany również z myślą o jakości obrazu znajdującego się poza głębią ostrości tzw. bokeh, dzięki czemu zyskujemy niezwykle przyjemną dla oka kompresję obrazu.

  Dzięki ulepszeniom konstrukcji optycznej i mechanicznej, a także szeroko zakrojonym testom symulacyjnym, obiektyw osiąga również wysoką odporność na flary i duszki, zapewniając ostre i kontrastowe zdjęcia podczas fotografowania pod światło.

  Na najszerszej ogniskowej tj. 150mm, obiektyw ma imponującą minimalną odległość ostrzenia, która wynosi 58cm od matrycy aparatu, a maksymalna skala odwzorowania wynosi 1:2.9 (dla 180mm, ustawianie ostrości od 61cm) czyniąc z niego również świetnym narzędziem do fotografii makro.

  W przypadku mocowania L-mount możliwe jest użycie teleobiektywów x1.4 i x2.0, dzięki czemu maksymalna ogniskowa obiektywu może wynieść nawet 1200mm.

  Szybki, precyzyjny AF i imponująca funkcjonalność

  SIGMA 150-600mm F5-6.3 DG DN OS | Sports posiada zaawansowane funkcjonalności, które definiują obiektywy z linii SIGMA Sports, przeznaczone do fotografowania obiektów o szybkim ruchu.

  Dzięki systemowi AF sterowanemu przez silnik krokowy obiektyw łączy szybki i cichy autofokus z doskonałym śledzeniem poruszających się obiektów. Jest to szczególnie imponujące w przypadku ultra-teleobiektywu, w którym ostrości muszą przemieszczać się na znaczną odległość. Co więcej, nowy i bardzo precyzyjny czujnik magnetyczny umożliwia bardzo dokładne pozycjonowanie w celu zapewnienia niezwykle szybkiego i precyzyjnego ustawiania ostrości.

  Funkcja Optycznej Stabilizacji (OS) zapewnia skuteczną stabilizację obrazu, która oferuje przewagę około 4 stopni EV*. Istnieje możliwość zmiany ustawień Optycznej Stabilizacji za pomocą przełącznika trybu niestandardowego, aby najlepiej dopasować ją do warunków fotografowania. Obiektyw posiada przełącznik Focus Limiter oferujący trójstrefową modyfikację AF, co pomaga przyspieszyć działanie AF. Obiektyw posiada również trzy przyciski AFL, którym można przypisać różne funkcje po stronie aparatu w zależności od modelu używanego aparatu. Gwarantuje to, że kluczowe ustawienia można dostosować do własnego stylu fotografowania i mieć do nich łatwy dostęp, dzięki czemu można szybko dostosować się do zmieniających się warunków.

  Wyjątkowa jakość wykonania zoptymalizowana pod kątem ultra-teleobiektywu

  SIGMA 150-600mm F5-6.3 DG DN OS | Sports łączy wysoką  jakość wykonania, którą definiują standardy linii SIGMA Sports z doskonałą funkcjonalnością, biorąc pod uwagę różne środowiska fotografowania i tryby pracy oczekiwane od ultra-teleobiektywu.

  Odporna na kurz i zachlapania konstrukcja, która zapobiega przedostawaniu się kropel wody lub kurzu do obiektywu, w połączeniu z powłoką hydrofobową i oleofobową nałożoną na przedni element, zapewnia spokój ducha nawet w trudnych warunkach fotografowania.

  Obiektyw posiada funkcję Dual Action Zoom, która obsługuje zarówno zoom prosty (tzw. push-pull), jak i zoom pierścieniowy, umożliwiając szybką i intuicyjną zmianę kąta widzenia. Ponadto zastosowaliśmy także nowy przełącznik  Zoom Torque, za pomocą którego można zmieniać opór pierścienia zmiany ogniskowej lub zablokować go na szerokim końcu, zapewniając łatwość obsługi zoomu, a także eliminację wysuwania się obiektywu.

  Na korpusie obiektywu znajduje się magnezowy łącznik statywowy mocowany do zacisku typu Arca Swiss. Stopka jest zdejmowana i może być zastąpiona opcjonalną stopką obiektywu (typu wymiennej stopki obiektywu) lub zamontowana na monopodzie.

  W korpusie obiektywu zastosowano części wykonane z aluminium i TSC (Termicznie Stabilny Kompozyt). TSC to rodzaj poliwęglanu o współczynniku rozszerzalności cieplnej podobnej do aluminium, dzięki czemu materiał nie zmienia swojej charakterystyki w różnych temperaturach. Dzięki wykorzystaniu konstrukcji przeznaczonej wyłącznie do systemów aparatów bezlusterkowych, obiektyw jest zarówno wytrzymały – atrybut niezbędny dla linii obiektywów Sports – jak i kompaktowy i lekki. W porównaniu z SIGMA 150-600mm F5-6.3 DG OS HSM | Sports, który jest również obiektywem z linii Sports, ale przeznaczonym do lustrzanek, nowy obiektyw jest aż o 760g lżejszy i o 26,6 mm krótszy*.

  * 150-600mm F5-6.3 DG DN OS | Sports z mocowaniem  L-Mount, w porównaniu z 150-600mm F5-6.3 DG OS HSM | Sports z mocowaniem SIGMA SA

   Pokrowiec na osłonę                                                                                                                       Osłona przeciwsłoneczna 

  Obiektyw Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS Sport (Sony E) + Plecak Vanguard VEO ACTIVE 49 szary + 3 lata gwarancji

  Obiektyw Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS Sport (Sony E) + Plecak Vanguard VEO ACTIVE 49 szary + 3 lata gwarancji

   

   

   

   

   


   

   

   

  Obiektyw Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS Sport (Sony E) + Plecak Vanguard VEO ACTIVE 49 szary + 3 lata gwarancji cena: 6690 zł

  dostępny u dostawcy
  Ogniskowa
  150-600mm 
  Minimalna wartość przysłony
  f/5-6.3
  Maksymalna wartość przysłony
  f/22-29
  Rodzaj mocowania
  Sony FE 
  Kompatybilność z matrycą
  Sony FE (pełna klatka) 
  Sony E (APS-C)
  Kąt widzenia
  16,4°-4,1°
  Minimalna odległość ostrzenia
  58cm (szeroki kąt) – 280cm (tele)
  Skala odwzorowania
  1:2.9 (dla ogniskowej 180mm)
  Konstrukcja optyczna
  25 elementów w 15 grupach
  Liczba listków przysłony
  9 (przysłona kołowa)
  Ustawianie ostrości
  Szybki, precyzyjny AF 
  Stabilizacja
  Funkcja Optycznej Stabilizacji (OS) 
  Średnica filtra
  95mm 
  Inne funkcjonalności
  Szybki, precyzyjny AF , Obiektyw posiada funkcję Dual Action Zoom
  Osłona przeciwsłoneczna
  osłona przeciwsłoneczna LH-1034-01, w zestawie 
  Wymiary
  109.4mm x 263.6mm
  Waga
  2100g
  • Pokrowiec
  • Osłona przeciwsłoneczna LH-1034-01
  • Ochrona przedniej soczewki LC-747E
  • Pasek naramienny
  • Mocowanie statywowe TS-121
  • Przedni dekielek
  • Tylni dekielek
  • Pierwszy obiektyw z linii Sports dedykowany do aparatów bezlusterkowych Sony E
  • Bezkompromisowa jakość obrazu w całym zakresie ogniskowych
  • Szybki, precyzyjny AF i imponująca funkcjonalność
  • Wyjątkowa jakość wykonania zoptymalizowana pod kątem ultra-teleobiektywu
  • Konstrukcja odporna na kurz i zachlapania
  • Funkcja Dual Active Zoom
  • Lekka i mała obudowa

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?