Lampa pierścieniowa Mitoya RL480L - z wyświetlaczem - zasilanie NP-F


  cena 359 zł
  eRaty 12 x 32 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Ring LED RL-480L to kompleksowe narzędzie do fotografii portretowej, ślubnej i makijażowej, a także do oświetlenia miejsca pracy w salonie kosmetycznym, fryzjerskim lub studio tatuażu. Posiada szeroki zakres regulacji temperatury barwowej – od bardzo ciepłej, o wartości 3000 K, aż do zimnej, lekko niebieskiej, o wartości 6000 K. Przejście pomiędzy poszczególnymi tonami jest wyjątkowo płynne, tak jak regulacja mocy światła. Oba parametry można dostosować niezależnie od siebie, za pomocą dwóch pokręteł umieszczonych z tyłu obudowy, tak jak w starszym modelu. Lampa pierścieniowa RL-480L oferuje także dużą powierzchnię świecenia oraz mleczny dyfuzor, dzięki czemu emitowane przez nią światło jest skutecznie rozproszone, atrakcyjne oraz nie męczy wzroku. Szersze i lepiej rozmieszczone otwory wentylacyjne skuteczniej odprowadzają ciepło z lampy, zapobiegając przegrzaniu i wyłączeniu w nieodpowiednim momencie. Średnica zewnętrzna lampy to 45 cm. 

  Największym atutem ringa jest jego modułowa konstrukcja – umożliwia ona zamontowanie praktycznie dowolnego akcesorium z tzw. "zimną stopką" do jednego z trzech przeznaczonych do tego miejsc. Może to być zewnętrzny mikrofon, dodatkowy uchwyt do telefonu, a nawet niewielki aparat fotograficzny czy kamera. Montaż i demontaż dodatków jest bardzo prosty i zajmuje kilka sekund. Do zestawu zaś dołączone jest elastyczne ramię z uchwytem do smartfona oraz niewielka głowica kulowa. 

  Obsługa lampy jest bardzo prosta i odbywa się za pośrednictwem tylnego panelu, o wiele bardziej rozbudowanego, niż w pierwszej generacji lampy. Znajdują się tam dwa duże pokrętła, służące regulacji mocy i temperatury barwowej, port do wpięcia zasilacza sieciowego, dodatkowy port USB, który można wykorzystać m. in. do ładowania smartfona, a także niewielkie wyświetlacze, informujące o bieżącej temperaturze barwowej, mocy światła, wyrażonej w procentach oraz stanie naładowania akumulatorów, jeśli lampa z nich korzysta. Nowością jest także dotykowy włącznik. W modelu RL-480 za włączenie lampy odpowiada pokrętło regulacji mocy. Rozdzielenie tych dwóch funkcji w modelu RL-480L pozwala jeszcze szybciej i wygodniej przygotować lampę do pracy. Włącznik posiada też dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowym wyłączeniem. Aby uruchomić lampę wystarczy na krótko przyłożyć palec do przycisku - żeby zaś ją wyłączyć, przycisk należy dotknąć na 4 sekundy. Takie rozwiązanie sprawia, że nie grozi nam przypadkowe wyłączenie lampy np. podczas zmiany zmiany jej położenia czy przestawienia w inne miejsce.

  Lampa może być zasilana z dołączonego do zestawu zasilacza sieciowego, lub z dwóch akumulatorów z serii NP-F (brak w zestawie - należy dokupić osobno). Posiada także wbudowany uchwyt umożliwiający zamocowanie jej na dowolny statyw oświetleniowy z trzpieniem 16 mm oraz regulację kąta nachylenia. Całość zapakowana jest w wygodną torbę z rączką i paskiem na ramię, skutecznie chroniącą lampę i jej części podczas transportu. 

  Lampa pierścieniowa Mitoya RL480L - z wyświetlaczem - zasilanie NP-F cena: 359 zł

  dostępny od ręki
  Waga
  950g
  Wymiary
  530x455x39mm
  Mocowanie
  Trzpień 16 mm
  Strumień świetlny
  3500 lm
  Moc
  60W
  Temperatura barwowa
  3000K do 6000K
  Zasilanie
  Zasilacz sieciowy lub dwa akumulatory litowe Sony z serii F/FM/QM
  CRI
  90+
  Ilość diod
  480
  Regulacja mocy
  płynna
  Kąt świecenia
  120°
  Długość kabla
  350cm
  Średnica zewnętrzna
  45cm
  • Lampa Mitoya LED RING RL-480L
  • Pokrowiec
  • Zasilacz sieciowy
  • Dwa uchwyty na telefon - na elastycznym ramieniu oraz z gwintem 1/4 cala
  • Mini głowica kulowa
  • Szeroki zakres regulacji temp. Barwowej - od 3000 do 6000 K
  • Czytelny wskaźnik parametrów światła
  • Niska waga – jedynie 950 g
  • Duża powierzchnia świecenia
  • Zasilanie poprzez zasilacz sieciowy lub akumulatory
  • Płynna regulacja mocy niezależnie od temperatury
  • Średnica zewnętrzna lampy: ok. 45 cm
  • Wbudowany port USB do ładowania smartfona
  • Współczynnik odwzorowania barw - powyżej 90Ra
  • Wbudowany uchwyt na statyw
  • Zasilacz i torba w zestawie

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?