Karta pamięci Samsung SDXC 64 GB EVO Plus (100MB/s)


samsung
cena 55 zł


kontakt z opiekunem produktu
zapytaj o produkt lub cenę

Stworzona dla profesjonalistów

Karta SD Samsung SDXC 64 GB EVO opracowana z myślą o profesjonalistach. Ekstremalna wydajność, szeroki wybór pojemności i wyjątkowa niezawodność sprawiają, że karta stanowi doskonałe rozwiązanie dla fotografów. Możesz korzystać z niej we wszystkich swoich urządzeniach, ciesząc się jakością, jaką zapewnia pamięć flash najlepszej marki.

Karty EVO Plus to jakość, na której możesz polegać. Zapewnią Ci przestrzeń do przechowywania dla wszystkich urządzeń, z których korzystasz na co dzień, w tym lustrzanki, smartfona czy kamery sportowej. Są na tyle szybkie, że sprawdzą się do zapisu filmów 4K oraz FHD.

Ultraszybki transfer danych

EVO Plus oferują wyjątkowe prędkości na co dzień. Spełniają standard UHS 3, co oznacza, że obsługują filmy w rozdzielczości 4K oraz zdjęcia seryjne*. Szybkość transferu dochodząca do 100 MB/s umożliwia błyskawiczne przesyłanie materiału do komputera i udostępnianie go znajomym**

* Wspomniane wyżej prędkości zapisu i odczytu uzyskano w teście wewnętrznym przeprowadzonym w określonych warunkach kontrolowanych. Rzeczywiste prędkości mogą się różnić w zależności od użytkowania i innych czynników. W przypadku urządzeń niekompatybilnych z interfejsem UHS-I prędkości mogą się różnić w zależności od warunków interfejsu.
**Obsługa wideo 4K UHD dotyczy kart 256 GB i 128 GB. Kompatybilność z urządzeniem-hostem może się różnić.

Karty EVO Plus dostępne są w wielu pojemnościach: 256 GB, 128 GB, 64 GB oraz 32 GB. Taki wybór pozwoli Ci wybrać najlepszą kartę, idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Pewność w każdych warunkach

Nawet w obliczu żywiołów masz pewność, że to co rejestrujesz jest zabezpieczone przed trudnymi warunkami. Karty EVO Plus zapewniają niezwykle kompleksową 7-stopniową ochronę.Typ
SDXC
Seria
EVO Plus
Pojemność
64 GB
Maks. prędkość odczytu
100 MB/s
Maks. szybkość zapisu
30 MB/s
Klasa prędkości
10/U3/UHS-1
wymiary
32 x 24 x 2.1 (mm)
Waga
1.75g
Temperatura pracy
od -25°C do +85°C
Temperatura przechowywania
od -40°C do +85°C
  • Pojemność i wydajność z najwyższej półki
  • Do 100 MB/s w odczycie
  • UHS-I Klasa szybkości 3 (U3), klasa 10

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?